Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

lavovka
11. jún 2009

Ahoj Janka. My sme boli v Prímorsku trikrát. Hneď prvú dovolenku som si ho zamilovala ja aj deti. Je tam úúúžasne. No proste dovelenka od rána do večera,nedá sa to ani porovnať s Chorvátskom. Hotely čo ponúkajú naše cestovky sú všetky čistučké a pekné,každý deň nám krásne upratali a sú milí aj v reštauráciách a obchodíkoch. Hlavne je tam oveľa lacnejšie ako v Chorvátsku a detská sa dojedli čoho chceli a hlavne obr nanukov za cca 9 Sk. Je tam veľká piesočná pláž so slnečníkmi za ktoré sa,ale platí no nie je to moc. po pláži stále chodí človek,čo zbiera prípadné nečistoty,hlavne špaky po českých turistoch. Na južnej pláži sa dá korčulovať na ľade. Je to pod takým šiatrom. Veľa atrakcií pre detváky. Pre oteckov otvorené bary a na nich sem tam tancujúce barmanky,no proste skvelá dovolenková atmoška. No boli sme pozreť v Kitene a tam je teda riadny ,,bordel,, Ale prímosrko je čistučké. Strava je tam zbytočná zajednávať. je tam spústa reštaurácií,jedna krajšia ako druhá,kde sa dá najesť za cenu ako u nás ba aj lacnejšie. Bolo to tam tak minulý rok,no po dobu troch rokov za sebou čo sme tam boli nezdraželi. Ak tam pôjdete raz, určite nie naposledy. Všetci naši známi čo tam boli sa tam ešte vrátili. Nám to tento rok na Bulharso lietadlom nevychádza a deti sú z toho nešťastné. Možno riskneme autobus,no z dvoma akčnými babami sa trochu obávam. Budete mať krásnu dovolenku. Prajem šťastnú cestu.

hasleerka
11. jún 2009

zdravím lavovku, a môžem potvrdiť jej slová, už mi toľko básnila o tom Prímorsku, že raz sa tam určite aj my vyberieme

lavovka
11. jún 2009

Ahoj Hasleerka. Nechcem odchádzať od témy. Možno sa nájde niekto komu sa nepáči, sto ľudí sto chutí. Minulý rok tam bol s nami jeden pán s rodinou z Ba a keď sme išli domov poznamenal,že bolna jamajke a tu to proti tomu nemá atmosféru. Tento rok však neviem prečo zase ide do Prímorska Ha Ha 😀 😀 😀. čo je takým čo majú na dovolenku na Jamajke. Ozaj a s lekárom tiež nie je žiadny problém. Príde priamo na izbu a liekz tiež donesie sám. Ku antib. nám doniesol pre deti kopec vitamínov,škoda,že to nieje tak aj u nás. Dorozumieť sa nie je problé rozumejú pekne po slovensky a super po rusky,to je + hlavne pre nás čo sme mali ruštinu.

janka_pn
autor
11. jún 2009

jeej lavovka a haslerka dakujem sa odpovede 😅 .
lavovka, prosim ta, ako stare boli tvoje baby ked ste boli prvy krat? moja bude mat 9 mesiacov a ja sa trosku obavam... ale ked vravis, ze pripadny lekar je v pohode, tak uz sa obavam menej 😀 . zaujimalo by ma tiez, ci sa tam daju kupit plienky, hippky, dojcenska voda... skratka ci si to mam vsetko trepat so sebou? a este neviem ci jej je treba extra pas, lebo niekto vravi ze ano a niekto zas ze nie, tak som z toho tuk tuk. my budeme byvat v spominanych apartmanoch, len neviem ci tam bude aj rychlovarna konvica 😝 . tak ak by niekto nahodou vedel, tak prosiiim poradte mi.

lavovka
11. jún 2009

Plienky a všetko pre detičky tam bez problémov dostať a špeciálnej detskej predajni a sú tam asi štyri lekárne super vzbavené. Je tam úplne všetko. Od plienok po dludlíky, mastičky,presnídavečkz atď. Nemusíš sa obávať a nič brať so sebou. Voda pre detičky tam je tiež. V tomto sa to naozaj nedá porovnať s napr. Chorvátskom. Moje baby mali 5 rokov staršia a dva mladšia. Je tam výborná pláž pre detičky príjemný piesoček,žiadne kamene a medúyňzy, čo o Bulharsku hovoria tam ani jeden rok neboli. Voda je malinká poriadny kus od brehu,takže sme sa nemuseli báť nechať detičky hrať sa na kraji vo vode. Hneď na pláži cca 10m od mora je niekoľko pekných krčmyčiek,či ako to nazvať,takže rovno z mora šup na pivko, sex on the beach,alebo iný miešaný nápoj,či ľadový čajík. Ozaj nenechajte sí újsť rzbičky caca, sú výborné. Kanvicu sme veru nemali ani raz,no brat v apartmáne mal. No radšej si zoberte.

bulharka
6. mar 2012

baby nebojte sa isť s deťmi do Bulharska.naši priatelia chodia za nami už 4 roky aj s deťmi od veku 1 a pol roka až po 18 rojkov.Ak-kurat treba dávať na deti pozor ako všade, ale inak už v rezortoch nad 3*** sa ubytujete lacno a je tam čisto, zdrav,starostlivosť a dobra a lacná strava,neberte si veľa batožiny-tam potrebujete kraťasky a tričko a žabky a všetko dostanete kúpiť za 50% z ceny ako tu na Slovensko.

palomka
4. júl 2012

ake su ceny toho roku v Bulharsku. myslim v restike a ceny za lehatko a slnecnik....??

hasleerka
15. júl 2012

@lavovka nazdar lavovka tak prišiel ten čas kedy idem do tvojho milovaného prímorska ... dúfam že budem taká unesená ako ty....

hasleerka
15. júl 2012

@palomka a kedy idete na dovolenku???

gizel
15. júl 2012

@hasleerka kde budete bývať, ked sa môžem spýtat? aj ja plánujem bulharsko a neviem sa rozhodnut do ktoreho hotela potrebovala by som radu.dik

sympa1
15. júl 2012

ja len tak mimochodom....nieje to tam tak super lacne ze omdlieme...ceny v porovnani ako na slovensku..som z dovolenky 2 tyzdne doma...ci sa nieco zmenilo ? mala zmrzka zo stroja 1 leva...co je priblizne 50 centov...to bol len priklad...ale primorsko ako dovolenka supeeer 😉

palomka
16. júl 2012

@hasleerka no mozno vobec, mame 4m babatko a s nim asi tazko este cestovat. laka nas to hlavne kvoli starsej dcere ale asi to odlozime na buduci rok, aj sa nam trosku veci skomplikovali, nemame teraz kde nechat psa...takze sa dovolenka zrejme odklada 😒

hasleerka
16. júl 2012

@gizel no my ideme do hotela Belica ... mám odporučenie od jednej známej že je dobrý ... inak sme mali v pláne ešte penzion Kapitán alebo Lilia, tie sú celkom blízko mora ...
@sympa1 no a aká veľká bola zmrzka ... lebo ak bola v porovnaní s SK ako dvojitá tak tá cena nie je zlá ... a kde ste bývali???

sympa1
16. júl 2012

@hasleerka byvali sme v prestige city 2, ...len som chcela povedat ze ceny su rovnake v porovnani ako u nas..ziadne super lacne veci ze odpadnes..normalne ako u nas. zmrzka proste zo stroja, niekde na vyber viac druhov prichuti niekde len jedna a rovnaka cena...co sa tyka tych obycajnych zmrzlin kopčekovych tie su este drahsie ...proste sezona...aj slencniky a lehatka niesu akoze skoro zadarmo...ale vravim, ze dovolenka perfektna, mozno niekedy pojdeme znova

hasleerka
10. aug 2012

@sympa1 a chodili ste aj do mesta ... lebo ten váš hotel bol dalej ... s cenami si mala pravdu, naozaj neboli na omdletie, ale myslím že sa dalo ... my sme si to tam užili ... a určite sa ešte do prímorska vrátime...

sympa1
11. aug 2012

@hasleerka chodili skoro kazdy den. a brali sme to ako vyhodu ze sme trošku mimo, ciže klud nam vyhovoval a tiez sme sa mali kam chodit prejst 🙂 za 10 minut sme boli v meste

hasleerka
11. aug 2012

@sympa1 tak to ste riadne šlápli do bot ... pre mne to prišlo daleko ked sme ráno išli busom pre ostatných ľudí domov...

sympa1
11. aug 2012

@hasleerka ani nie, 10 minut aj s chodzou mojej 4 ročnej

hasleerka
21. jan 2013

chystá sa tento rok niekto do prímorska ???? alebo kto bol, dajte nejaké odporúčania na hotely ... my sa chceme tento rok zase vrátiť, len chcem skúsiť iný hotel ...

alena16
22. jan 2013

@hasleerka My sme boli posledne leto v hoteli North beach, izby super, upratovali kazdy den, Bazen na streche, sice mensi, ale vacsinou tam bola okrem nas tak max. jedna rodinka, takze stacilo, i tak sme stale boli pri mori a vecer sme si isli zaplavat do bazena... Ranajky, mensi vyber, kedze to je mensi hotel a co ma dost prekvapilo, tak okrem bylinkoveho caju nemali na vyber iny.

europatravel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hasleerka
7. máj 2013

ahojte , je tu niekto kto sa chystá tento rok do BG??? žeby sme dali stretko????

ivetruza
21. máj 2013

@lavovka Dobry den chem sa spytat a cez aku cestovnu agentruru ste isli a v akom hoteli ste boli ubytovany dakujem za odpoved

hasleerka
21. máj 2013

@ivetruza ahoj ... lavovka tuším išla cez jazzwalt aj cez hechter ... bývali v penziona Meteora a Aquamarína ...a tuším dokonca aj v Kapitán ... a ten štvrtý krát si už nepamätám ... určite mi to potvrdí ... ja som si to preto zamilovala kedže mi to ona osobne ospievala ...

samada
27. máj 2013

@hasleerka ahoj, my by sme chceli ísť, sranda, tiež sme z pb.je nás 5 členov, tak cena je na naše pomery dosť, ale aj tak asi pôjdeme. my zatial máme obhliadnuté hotely, kde pre celú rodinku by to vyšlo cca 1750e v termíne 28.7 na týždeň. baby cena je ok, či mám ešte čakať na nejakú ,,úžasne dobrú cenu,, ?

hasleerka
27. máj 2013

@samada tak to sa tam možno aj stretneme ... my letíme 21.7. ...no ja som minulý rok obzerala last minute, ale kupovali sme tri týždne, viac som sa bála čakať, bo tie lepšie hotely a termín čo nám vyhovoval, bol vyrabovaný ... a my sme išli cez hechter a veru viac ako 17% som už nevidela a ak bolo, tak nebolo vhodné pre nás ...

sjusiquatro
28. máj 2013

@hasleerka ahoj my sme boli minulý rok v queen nelly a bolo super....aj tento rok bxy sme chceli ist...a kde idete??

hasleerka
29. máj 2013

@sjusiquatro my zase ideme do belice ... to je tuším kúsok od toho vášho hotela ... aj ked niekto mi povie že prečo ideme zase na to isté miesto, prečo nejdeme radšej niečo nové spoznávať ... mne sa nechce, ja sa rada vrátim tam kde som bola spokojná .... to mala @lavovka pravdu, že keď si to miesto človek zamiluje, rád sa tam vracia ... ulice síce nič moc ale inak som tam bola spokojná ... pre mňa super relax

mayca20
29. máj 2013

@janka_pn ahoj, ja idem toho roku do primorska 3.x, velmi sa mi tam paci. penzion nepoznam. je pravda, ze toho roku ideme uz aj s nou dcerkou, tak sa tesime. super ceny, super sluzby.

jajaada
29. máj 2013

Ahojte, Prímorsko je super. My sme boli 2 krát v Perla Beach4*. Ten hotel je skvelý, robí to Azur Reizen. Je to all ink. Boli sme maximálne spokojní. Min. rok tam boli švagrovci a tiež chválili. Možno budete namietať že v Bulharsku sa all neoplatí ale mali sme 2 roky dozadu v Nesebare len polpenziu a minuli sme viac ako keby sme zaplatili all. Prímorsko ako také super, pochodila som toho dosť a myslím že je v poho. Ak by ste chceli viac tak píšte...