Byli jste někdo na dovolené v Mexiku s dítetem?

iviens
9. júl 2019

Byli jste někdo s dítětem (dcera 7let) v Mexiku? Mají z toho ty děti vůbec něco, nebo je to pro ně 20 hodin trápení cesty tam a 20 hodin trápení cesty zpět. (příjezd na letiště s předstihem, nejlepší z Mnichova, do Mnichova dlouhá cesta) pobyt potom v resortu, tam si myslím že ok. Bude chtít dítě výlet na májské pyramidy a památky? Nevím jestli má cenu dítě tahat sebou.

sajuri257
9. júl 2019

@iviens podla toho kam do mexika sa chystate, my sme boli playa del carmen rezort priamo pri parku xcaret a tam si to deti riadne uzili.Letiska su suler vybavene, lietadla tiez, deti si kreslia, pozeraju rozpravky, rozpravate im vy. Nas let do mexika s prestupom vo frankfurte trval 13hodin. Keby mam ja 7r.dieta beriem ho urcite na taku dovolenku so sebou, je to pre neho poznavanie, zazitok, ale teda tiez zavisi aky je ucel vasej dovolenky a ako ste ochotni sa dietatu tam venovat. Tiez ci je spolocenske, najde si v rezorte kamaratov a tyzden o nom neviete alebo si skor vyzaduje vasu pozornost. Vy musite poznat svoje dieta a ucel vasej dovolenky.

iviens
autor
9. júl 2019

@sajuri257 ano chceme do yucatanu, také navštívit x caret park. Klasický **** hotel. Letíme na 14 dní. Moc mi Vaše odpověď pomohla. My poletíme z Mnichova a do Mnichova to máme cca 8 hodin jízdy autem, na letišti musíme být s předstihem a potom ten dlouhý let, proto píšu cesta dlouhá 20 hodin. Měli jste v hotelu plameňáky a zvířata?

tenerifka
9. júl 2019

@iviens uzije si to rovnako ako inde na dovolenke,s tym rozdielom, ze to je exotika, teplucke more,iny pocit z dovolenky, a v konecnom dosledku ved nejde len o dieta, ale aj o vas dospelych, aj vy si chcete uzit a dieta sa prida. V okoli Riviera Maya je strasne vela roznych parkov, cenotes, daju sa robit rozne vylety, no uplne iny level ako Europa. Let zvladne ovela lepsie ako dospely clovek, smelo do toho

sajuri257
9. júl 2019

@iviens mali sme tam vsetko mozne, papagaje, opice, zvierata ktore som nepoznala, na plazi program, more pre decka super, jedlo parada. Ako 7r.dieta keby je moje rak ho beriem so sebou, necha si uz aj vysvetlit zevteraz sa cestuje, ideme daleko do exotiky kde bude super. Chapem s uplne malymi detmi to by som tak daleko este neletela ale 7r je v pohode. Keby mam 7r tiez by som chcela ist na take miesto 🙂

iviens
autor
9. júl 2019

@sajuri257 dcera miluje plameňáky flaminga, proto jsem vymyslela Mexiko a hotel s flamingami, tak snad to bude všechno dobré.

evitka83
9. júl 2019

@iviens my sme boli pred 2 mesiacmi so skoro 5 rocnou a druhykrat by som s takou malou mesla. Hlavne vsade maju problem s riasami, ze sa nimi brodite, takze kupanie nic moc. Xcaret je fajn, ale iba kvoli nemu sa tam neoplati ist, takze ja osobne kebyze mam ist znovu a uzit si to, tak pockam aspon do 10tich rokov. Boli sme v oblasti playa del carmen

iviens
autor
9. júl 2019

@evitka83 prosím jak se jmenoval hotel, meli jste v hotelu živé flaminga?

sajuri257
9. júl 2019

@evitka83 fiha a v ktorom mesiaci ste boli? Do mexika je idealny cas december januar februar. My sme mali krasne azurove more. @iviens len kvoli plameniakom ist no neviem 😃 to by ste mali skusit radsej oblast yucatan a uplne idealne ostrov aruba. Tam mate plameniaky priamo na plazi kupete sa s nimi krmire ich, su tam nonstop. Ta aruba to je cenovo uz dost vysoko. Ale tiez, do karibiku ist je idealne v nasom zimnom obdobi, take max rozmedzie november-marec.

sajuri257
9. júl 2019

@iviens tam moze byt s plameniakmi cele dni, nie su plache, chodia si tam hore dole 😃

iviens
autor
9. júl 2019

@sajuri257 samozřejmě neletíme jenom kvůli flaminga, Arubu mám v plánu avšak ten soukromý ostrov patří hotelu, který je opravdu moc drahý. Do Mexika máme v plánu letět v prosinci, ale koupit to chceme už teď. 😉

evitka83
10. júl 2019

@iviens nie