Cesta karavanom na 10 dní s 14 mesačným dieťatkom

zuzickaaak
12. máj 2014

Mamičky chcela by som vás požiadať o rady, tipy, skúsenosti, zoznamy..Chystáme sa na dovolenku karavanom po 1x s dieťatkom a nerada by som na niečo zabudla alebo zistila, že mi niečo pre malú chýba..Vopred ďakujem 🙂

tilly
7. jún 2014

@zuzickaaak cize vy mate "nase" auto pred nami? 😀 daj potom vediet co a ako, nejake tipy na campy a miesta, kde ste boli, lebo pojdeme asi podobnou trasou 😵

zuzickaaak
autor
8. jún 2014

haha odpadnem🙂) my ideme posledny augustovy tyzden a prvy septembrovy, takze asi vy idete pred nami?🙂)

zuzickaaak
autor
8. jún 2014

@tilly Mame obytne auto..to iste🙂)

tilly
8. jún 2014

@zuzickaaak kedy? 😀 jaaj, som si az teraz vsimla, ze pises, ze idete v auguste/sept...
tak my ho budeme mat skor... my sme ho uz raz mali... v salzburgu... a mali sme aj itineo, to nove auto, co tam maju, boli sme uplne prvi na nom... sme ho pokrstili .-D

zuzickaaak
autor
9. jún 2014

A ktore bolo lepsie? boli ste s knausom spokojni? Neviem este ako vyriesime trezor, mam pocit, ze tam nie je:(

tilly
10. jún 2014

@zuzickaaak itineo je podla mna lepsie na zimu, knaus na leto... itineo je novsie, knaus lepsie vybaveny...
trezor neriesime... sperky neberieme, tablety a ntb poschovavame po aute a penazi moc neberieme, ved mame karty...

mathis001
10. jún 2014

ahoj aj my sme boli minuly rok ss malim a mal 16m ,to je jemu uplne jedno ci je doma alebo s vami v karavane a cim skor tym lepsie ma kde spat a jest nic to dieta neriesi...

inka1204
10. jún 2014

@tilly @zuzickaaak ahojte, a viete mi poradiť kde ste si bookli miesto v tom Solarise alebo ako to celé funguje? Ďakujem 🙂

tilly
10. jún 2014

@inka1204 my nejdeme do solarisu do kempu... pojdeme tam mizno v sept., ale do hotela

zuzickaaak
autor
11. jún 2014

@inka1204 nebookujeme nic🙂 ideme na blind za dobrodruzstvom🙂)

zuzickaaak
autor
11. jún 2014

@tilly Kamosom vykradli karavan, preto som riesila ze kam to poschovavat..ani my neberieme ziadnr sperky ani nic podobne, len telefon alebo tablet..Ako ste riesili papanicu pre babo?

tilly
11. jún 2014

@zuzickaaak ano, aj majitel karavanu hovoril, ze sa karavany vykradaju... nechcela by som to zazit, to musi byt strasne neprijemne... jedlo sme nejak neriesili... uz sme nemali az take babo... maly mal okolo dvoch rokov, ked sme boli prvy krat... inak by som riesila hippky alebo nieco podobne...

zuzickaaak
autor
12. jún 2014

@tilly neberieme nic vzacne,tak to nejako vydrzime a nic sa nestane🙂 No zamrazim jej asi hotove obediky a ostatne vykryjem hippkami🙂 uz sa neviem dockat🙂) Chceli sme ist na blind,ale ako som uz viac clankov citala, myslis, ze treba bookovat miesta v campoch dopredu?

tilly
12. jún 2014

@zuzickaaak podla toho ake campy a v akom obdobi... v auguste v taliansku alebo pri worthersee urcite... mimo sezony netreba a niektore kempy su uz teraz vypredane na cele leto 😉

sues
4. júl 2014

Cavko Baby, uz je Jul tak by ma zaujimalo ako dopadli vase cesty? Aj my sa chystame na buduci tyzden do Ciernej Hory🙂)) Tesim sa, len mam este taky maly problemik nevyrieseny a to kam dat spat maleho. Ma rok a prives je sice 4 miestny ale postielka sa tam nezmesti a on v noci "precestuje" celu postielku, druhy ma 4 roky ten je presne taky isty, tak neviem ako to mam vymysliet aby sa aj dobre vyspali aj nepopadali. Mate daky tip? Dakujeeeeem Z

zuzickaaak
autor
15. júl 2014

@sues Ahoj 🙂 my sme este nesli, ideme koncom augusta na 14 dni.. vy ste ako dopadli? tiez mam dilemu z toho ako ju dam spat, kedze sa tam postielka nezmesti..budeme musiet vymysliet nejaku zatarasu🙂)

zuzickaaak
autor
15. júl 2014

@tilly ahoj, tak ako bolo s Knausom?🙂)

mathis001
16. júl 2014

ahoj my se este nesli ideme 25,7, do Grecka ale minuleho roka sme boli a spanie sme vymysleli tak ze ja som spala na poschodovej posteli ktora sa spusta a je pre 2 osoby a manzel spal s malim na manzelskej posteli koli jeho vyske a z boku som dala zabranu aby nespadol bolo to super riesenie ulozila som ho kedykolvek som chcela aj pocas jazdy som si s nim lahla dostat tie zabrany v kike,lidli a uz neviem kde ale sper vec prijemnu cestu prajem ked pojdete vsetko sa bude riesit za jazdy ako sa povie lebo ked to nezazijes nevies co je dobre..

tilly
16. júl 2014

@zuzickaaak paradaaa 😵

zuzickaaak
autor
16. júl 2014

@tilly Kadial ste chodili?

zuzickaaak
autor
16. júl 2014

@mathis001 super🙂 grecko dame asi buduci rok.. skusime aj my kupit tu zabranu,lebo sme si lamali hlavu nad tym ako to vymysliet, aby nespadla🙂

sues
16. júl 2014

Tak my sme to nakoniec zavrhli, nie kvoli karavanu ako takemu ale kvoli tomu ze mame malo casu a chceli sme ist do Ciernej Hory☹ ideme do Turecka letecky na 7 dni.....ja vieeeeeeem ziadna romantika, ale karavan caka na dvore vypucovany vylesteny a vyvonany tak hadam ho aspon na par dni este tento rok vytiahneme. A dakujem krasne mathis001 za napad🙂))) Zuzickaaaak potom daj vediet ako bolo!!!! Som straaasne zvedava!

buco15
16. júl 2014

no ja som išla s malym ked mal 10 mesiacov a bolo super boli sme v chorvatsku, nemenila by som mame svoj karavan a to ako keby som mala svoj domov so sebou. Aj teraz uvažujeme mame malinku a koncom augusta ist do chorvatska to bude mat 3 mesiace.

mathis001
17. júl 2014

zopar fotiek z minuleho roka Maly Lošin v chorvatsku ostrov je tam krasne a zdravo

mathis001
17. júl 2014

dovolenka v taliansku Lido di Jesolo v kempe 2013 bol ta krasne a super sluzby ,vybavenie a vsetko 😀

tilly
18. júl 2014

baby, ja odporucam sanremo... zo starej zeleznice urobili cyklocestu okolo pobrezia, kemp je priamo pri nej, na vyber je viacero plazi, parada... len je to strasne daleko... som zvedava ako zvladneme za jeden den cestu domov... brrr.....

@zuzickaaak najprv svajciarsko - interlaken, thun, zeneva, potom francuzko - annecy, albertville, st. tropez, cannes, antibes, nice, monako a nakoniec taliansko - sanremo, janov, verona 😵 trasa super az na to pocko v zeneve, annecy a st. tropez....

zuzickaaak
autor
18. júl 2014

@tilly wow super a ako dlho ste boli?

zuzickaaak
autor
18. júl 2014

@tilly a Knaus zvladol cestu ? Kolko ide maximalne a dpotreba?

zuzickaaak
autor
18. júl 2014

@sues skoda:( tak ale nabuduce urcite pojdete ;) dam vediet 100% 🙂

tilly
18. júl 2014

@zuzickaaak tri tyzdne, zvladol, jasne, ze hej... inak nezabudni si potom zobrat nejaky susiak na pradlo, nejaky malinky, to mi chybalo...