Cesta karavanom na 10 dní s 14 mesačným dieťatkom

zuzickaaak
12. máj 2014

Mamičky chcela by som vás požiadať o rady, tipy, skúsenosti, zoznamy..Chystáme sa na dovolenku karavanom po 1x s dieťatkom a nerada by som na niečo zabudla alebo zistila, že mi niečo pre malú chýba..Vopred ďakujem 🙂

zuzickaaak
autor
19. júl 2014

@tilly vdaka za tip ;)

tilly
23. júl 2014

@zuzickaaak a este vypadavala navigacia, vraj tam dali nieco napalit a nieco tam pokaslali, no to je jedno, mozno to opravia dovtedy, ale ak nie, tak maj po ruke ihlu, alebo spendlik a je tam taka dierka na reset systemu, do toho strcis spendlik, trosku podrzis, resetne sa to a potom to fici... alebo majte zaloznu navi... my sme dost podla map jazdili...

tilly
4. aug 2014

@zuzickaaak uz sa vam to blizi, uz vies, kam pojdete?

zuzickaaak
autor
8. aug 2014

@tilly ahoj 🙂 no pojdeme smer Lignano,Benatky,San Marino a este jedno miesto si nechavame na blind 🙂) prave zacinam pomaly chystat veci,nakupovat lieky atd 🙂 uz sa neviem dockat

katkasofi
8. aug 2014

Naša cesta 🙂

tilly
8. aug 2014

@katkasofi wooow, to je zostavicka... a ten prives je jednoducho 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tilly
8. aug 2014

@zuzickaaak super, som zvedava potom na zazitky 😎 taliansko planujeme na buduci rok uz teraz sa tesim 😀 uz sa o tom rozpravame, ake auto zoberieme, kam az pojdeme, no diagnoza... 😀

katkasofi
8. aug 2014

@tilly ďakujeeeem 🙂 teraz sme vo Villa betula 🙂 a vy?

zuzickaaak
autor
8. aug 2014

@tilly my ideme 1x,tak som zvedava ako nas to chyti 🙂) dufam,ze to bude vsetko v pohode a klapne to,tak ako ma 🙂)

tilly
9. aug 2014

@katkasofi my sme doma 😀 a uz tento rok doma budeme, az na jesen niekam vyrazime, asi okolie salzburgu 😵

tilly
9. aug 2014

@zuzickaaak zalezi od vas... my sme celkom spontanni, takze my, ked sme videli na ceste nieco zvlastne, tak sme zastavili a skumali 😀 napr. videli sme vo svajciarsku po ceste strasne vela americkych veteranov, to bolo jasne, ze je niekde nejaka akcoska, tak sme ich sledovali a dosli na jedno velke letisko, kde ich bolo strasne vela, boli tam kocky aj chalosi poobliekani na styl 50. rokov, hudba, vsetko bolo... no bolo to skvele...
alebo nam nad hlavami lietali lietadla, tak sme nasli letecke dni 😀
ale urcite to bude skvele, mala bude mat trosku iny svet, ja som mala najradsej, ked sme sa v kempe roztiahli pred auto, chalani si tam dali auticka (mali sme so sebou taky ikea koberec s cestami) a hrali sa a ja som mala relax s knizkou...