Cestovali ste už z Chorvátska na Slovensko vlakom?

bizuka
11. júl 2015

Potrebovala by som dostať svojho staršieho syna pred ukončením našej dovolenky späť na Slovensko,,,je cesta vlakom bezpečná podľa Vás? Našla som priamy spoj Split- Nové Zámky,takže by nemuseli ani prestupovať.

naoi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bizuka
autor
12. júl 2015

@naoi tak sa nemám čoho obávať? Ide o 19 ročného chlapca a jeho 18 ročnú priateľku...preto som si vybrala radšej spoj priamy,aby nemuseli prestupovať,aby sa dakde nestratili

janickacrazy
12. júl 2015

@bizuka Ja som išla tiež vlakom a bolo to veľmi fajn, pohodlnejšie ako autom, možeš si pochodiť a v noci sme normálne spali, sedačky sa dali prestavať na posteľ, paráda. Žiadny probém nebol.

jul11
12. júl 2015

@bizuka to uz su dospeli,zvladnu aj prestupy.ale priame spoje su pohodlnejsie kvoli pripadnemu meskaniu.ja som chodievala do nemecka vlakom,busom,prestupy

bizuka
autor
12. júl 2015

Jooooj,ďakujem. Rozmýšľala som aj nad autobusmi,ale aj podľa mňa v noci si pospia a potom sa môžu poprechádzať. Autobusové spojenie som ani nenašla,možno ešte nabehnuť spýtať sa do podaktorej cestovky,či nemajú spiatočnú cestu.....

maciatkolulu
12. júl 2015

@bizuka ved to su dospeli ludia ;-D syn zvlada priatelku, tak snad zvladne aj vlak, popripade prestupy bez stratenia sa ;-D Ale vlak je urcite pohodlnejsi ako autobus.