Cestovanie autom s bábätkom. Máte skúsenosti?

eva4444
15. feb 2007

este to sice nie je hot aktualne, ale uz teraz o tom musim premyslat. v maji sa nam narodi babetko, a kedze byvame asi 800km od rodicov, chceli by sme ist po nejakych tyzdnoch na slovensko (aj kvoly papierom, krstu atd). Je mi jasne, ze sa nevyberieme s tyzdnovym babetkom na 8hodinovu cetu. Mate niekto nejaku skusenost, kedy by to asi bolo mozne? je to nase prve, takze ja nemam skusenosti ziadne. Mame v aute klimu, ratam, ze v lete bude dobre teplo. Lenze problem klimy je aj ten, ze po takych 8hodinach cloveka zacne niekedy skrabat v hrdle, hlavne ked je vonku hic. Je lepsie cestovat na noc? Soferi sme obaja, takze by sme to zvladli, a pokial by som kojila, myslim, ze aj strava by bola vyriesena.Prebalovanie by po ceste snad bolo mozne, na viacerych pumpach su prebalovacie miestnosti. Nemam sajnu ake vsetky uskalia na nas cihaju, ak mate niekto skusenosti alebo rady napiste please.

viskupovaandrea
30. sep 2016

Ahojte babi. Nebojte sa,deti cestovanie zvladnu. Mi ideme 19 a pol hodin z UK na SK a potom spet autom z SK do UK s nasimi dvoma detmi.
Kupujem na cestu pre deti vodu,nejake maskrty,doma vyzivy porobim na cestu ,berieme hracky,mala samozrejme tablet musi mat 😀 . Ked im je uz dlho v aute tak zastavime na pumpe,tam sa vybehaju a sup zas do auta. Je to docela zabava.
Drzim palce aby ste to aj vy s vasimi detmi tak dobre zvladli. 😕

lolalita
30. sep 2016

My sme šli so 7 mesačným do chorvatska (10 hodín). Nebol najmenší problém. Malinkeho od narodenia vozím v aute denne a on to má rád.

mummy_n
10. júl 2017

Ahojte ženy, ak by ste sa chceli dozvedieť, ako zvláda bábätko cestu autom, sledujte ma na Instagrame @nataliazelnicka ! Aktuálne máme 7 mesačné bábätko, je to naše prvé bábo a vybrali sme sa na 20dňovú cestu po Európe, kde prejdeme skoro 4000 km 🙂 Dieťa by si na auto malo zvykať od narodenia a vtedy nie je problém 🙂