Cestovanie s deťmi cez RegioJet

lussy92
19. jún 2015

Ahojte maminky cestovali ste niekto uz vlakom regiojet aj s dietatom..treba si dopredu rezervovat listok do toho vozna pre deticky?dakujem

katfan
19. jún 2015

Ahoj, cestovala a je to super.je to zvacsa vagon c.5.je tam kupe s ders.kutikom a vsade plno deti takze sranda.ale ak chcu spat tak to asi nie.vacsinou je tam plno.a rezervovat si dopredu musis.

stanik382
19. jún 2015

Presne ako píšeš.
Mne sa vždy trafilo miesto den dopredu ale to nie je istota. Lepšie skôr. Inak je to super v cene máš vodu a iné nápoje a suepr ceny sú tam za rýchle občerstvenie 🙂
kupéčko pre deti uvidíš ako vychytáš, ja som mala krajšie aj horšie.

lussy92
autor
19. jún 2015

Takze nie je mozno kupit si listok v ten den ako budem cestovat?

stanik382
19. jún 2015

@lussy92 určite je, ono v detskom kupé je 6 miest a ak si tam zarezervuje miesto 4 clenná rodina a ešte niekto tam tam sedieť nebudeš. Ale ak ti to nevadí v pohode. Okolo sú dalšie miesta v kupéčkach ale s ludmi. uvidíš čo bude voľné.. 🙂 možeš trafiť a nemusíš..
A aj ked budeš sedieť mimo detského kupé, kludne do neho môžeš ísť, takže v princípe ak ti je jedno kde sedíš... pohoda 🙂

teskoma
19. jún 2015

ja by som rezervovala skor, napr. buduci vikend idem do BA a uz teraz je pol vlaku vypredaneho .Cez net priamo ich stranku mi rezervacia aj platba trvala 5 minut.Listok ti pride hned priamo na mail a staci ti vediet jeho cislo.Je to fakt jednoduche. A uz mam kupeny listok aj na jul, do Ciech,to uz bolo skoro vypredane 😉

lussy92
autor
19. jún 2015

@stanik382 tak je mi to jedno..pojdem iba ja syncek a dedko...myslim,ze sa skor bude hrat v kupe pre deti..a este som ccela vediet ze kde byvaju kociky?dakujem

lussy92
autor
19. jún 2015

@teskoma ja so, to pozerala ale neviem aky listok si mam kupot..neviem ktory je do detskeho vozna

katfan
19. jún 2015

Nechcela by som byt v kupecku s kutikom.lepsie je mat kupe v tom istom vagone a ist sa tam len pohrat.

lussy92
autor
19. jún 2015

@katfan preco nie?my by sme cestovali iba hodinku tak myslim ze by sme to nejak vydrzali

simi436
31. aug 2015

@teskoma staci cislo listku iba nahlasit vo vlaku? Neviem, ako to tam chodi, v sobotu s nimi cestujem prvy krat 🙂 dakujem 🙂