Cestovka Azur Reisen

suezana
21. jún 2014

išiel s ňou niekto tento rok??? poznáte niekoho, kto s nimi išiel, prípadne ich predáva? ďakujem za každú odpoveď

katusap
21. jún 2014

My sme s nimi boli, ale nie tento rok. Vsetko ok, zajazd sme kupovali v ich cestovke na pobocke v Nr.

suezana
autor
22. jún 2014

@katusap ďakujem, potrebovala by som tento rok skúsenosť ....

jajaada
22. jún 2014

ahoj, my sme boli s nimi 4 krát v Bulharsku a úplna spokojnosť...doporučujem .......inak vždy sme to riešili cez net...

zuzika314
24. jún 2014

@suezana

My by sme chceli ísť tiež ale máme obavy cez túto cestovku Azur. Ale nenašla som najnovšie recenzie , kto by išiel s touto cestovkou .

adelammm
24. jún 2014

Ahoj moji svokrovci cez nich boli je to cca 3 roky dozadu.. Viac by cez nich nešli. Išli cez sprostredkovateľsku agentúru robí mi tam kamarátka a už ani oni neponúkajú túto cestovku. Naši mali ísť do Tunisu. Zmenili im letisko... Čo znamenalo transfer vyše 2 hodiny a pôvodne mali mať transfer cca 30 min.preto sme tak aj vyberali hotel... A v autobuse už v tunise im oznámili že idú do ineho hotela... Tak sme po návrate podali aj reklamáciu a vrátili nám rozdiel v cene hotela lebo išli do podstatné horsieho hotela.
Takže to nasa skúsenosť... Ale tak ako je to zo všetkým niekto má dobré skúsenosti niekto zle....
My sme chodili dlhé roky s alextour a boli sme vždy spokojný... A vidíš skrachovali 🙂

959touareg
24. jún 2014

azur-najhorsia CK. 😝

kiwinka
27. jún 2014

aj ja mam zlu skusenost s azurom....a okrem toho, je momentalne v konkurze :( ja by som to neriskovala s nimi...! 😒

adagan
27. jún 2014

@kiwinka Ahoj, prosím ťa odkiaľ máš info, že Azur Reizen je v konkurze? Mám zaplatenú dovolenku cez nich...nič také na nete som nenašla.

959touareg
27. jún 2014

@adagan ano, je. terajsi jej klienti coidu na dvl su stachom bez seba, nakolko sa to dozvedeli. a sa cudujem,ze vobec tolko rokov este na trhu vydrzala. hnusoba. 🙂

adagan
27. jún 2014

@959touareg prosim ťa, mohla by si mi napísať, odkiaľ čerpáš tieto info? na Azur nie je vyhlásený žiadny konkurz.. prosím napíš mi niečo viac k tomu. Ďakujem 🙂

959touareg
27. jún 2014

@adagan ved minule sa to tu preberalo. pred par dnami, asi pred tyzdnom. baba tam isla na dvl a toto dostala. jednala aj s pravnikom co a ako dalej. a myslis ,ze cestovka to hned vykvaci na svoju stranku,aby urobila paniku? to sa dozvies ked uz sa to nebude dat ututlat. a konec-koncov je mi to suma -fuk. sa cudujem ludom, co s nou jazdiia doteraz.

adagan
27. jún 2014

@959touareg prosím ťa o link, kde to nájdem, fakt som nič s touto problematikou nenašla. díky za ochotu

miskaska
27. jún 2014

My sme s nimi isli na dovolenku, ale uz viac rokov dozadu do Tuniska (Tabarka). V nasom hoteli bolo plno, tak nas presunuli inde a teda, do lepsieho. Cize u nas spokojnost.

miskaska
27. jún 2014
adagan
27. jún 2014

@miskaska Ďakujem 🙂 a kopírujem: Súd konanie o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: AZUR REIZEN Slovakia, a. s., so sídlom Grösslingova 8, 811 09 Bratislava, IČO: 43 797 903, zastavuje.