Cestovná agentúra Sunflowertour

lusinda1989
12. jún 2022

Cestovali ste niekto prosím v poslednom case s touto cestovnou kanceláriou do Egypta? Aké boli vaše skúsenosti? Dakujem

lusinda1989
autor
12. jún 2022

Nikto?

sissy27
12. jún 2022

@lusinda1989 pred pár rokmi. Podľa recenzií som mala celkom šťastie - kúpila som dovolenku, najprv mi volali, že ak zoberiem odlet o deň skôr tak dostanem ako bonus fakultatívny výlet - keďže mi to vyhovovalo, tak som súhlasila 😃 a nakoniec nám posunuli odlet o cca 20 hodín neskôr, čo mne zase len vyhovovalo 😃 ale neskorší návrat bol veľmi zle odkomunikovaný zo strany cestovky a úplne chápem, že mnohým ľuďom to mohlo narobiť problémy. Delegát mizerný, ja som ho nepotrebovala ale ak niekto náhodou áno, tak bol asi veľmi sklamaný. Každopádne - išlo to celé v duchu hesla “dostaneš za čo si zaplatila”, bola to veľmi lacná dovolenka a tomu zodpovedal aj celý servis. Ja som sa potrebovala len dostať tam a späť a mať nejaký hotel, vyšlo ma to lacnejšie ako na vlastnú päsť, takže ja som bola spokojná.

lusinda1989
autor
12. jún 2022

@sissy27 lebo v roku 2019 boli na čiernej listine cestoviek v Egypte lebo nevyplácali záväzky a teraz neviem či už je to ok alebo ani radšej neplatiť

gabyyygabriela
12. jún 2022

@lusinda1989 tiez som o tom pocula, ale je to 50 na 50. Niekto povie že nikdy viac, niekto je nadmieru spokojny. Vyskusaj a uvidis🙂 zhodou náhod ja mám dobre skusenosti.

lusinda1989
autor
12. jún 2022

@gabyyygabriela práveže som skôr opatrný človek a dúfam že sa niekto ozve. Ty si kedy cestovala?

sissy27
12. jún 2022

@lusinda1989 takto sa spýtam - čo ťa vedie k tomu vyberať si dovolenku cez cestovku s diskutabilnými recenziami, keď si opatrný človek? Veď zájazdy do Egypta robí XY cestoviek s dobrými recenziami.

luccija
12. jún 2022

@lusinda1989 tiez nerozumiem preco nejdes cez znamu cestovnu kamcelariu

minesasubu
12. jún 2022

Pracujem v cestovnom ruchu a tie informacie ohladom ciernej listine su fake nakolko v egypte nic take neexistuje keby to tak bolo tak ani eti davno nepredavaju nakolko dlzia hotelom nemale sumy ( a to je rakuska cestovka) , ck sunflower ma najnizsie ceny nie kvoli kvalite sluzieb ale kvoli tomu aby sa vyrovnali konkurencii …
100 ludi 100 recenzii ak mas vybrany hotel a termin mozem ti napisat co a ako , kludne mi posli ss 🙂

lusinda1989
autor
12. jún 2022

@minesasubu ahoj áno mame vybraný termín aj hotel a čas do zajtra do 10

lusinda1989
autor
12. jún 2022

@sissy27 áno ale mame termín kde sa musíme zmestiť a aj budget mame takze sme išli podľa vyhľadávača a hodilo ma to na tuto cestovku

sissy27
12. jún 2022

@lusinda1989 termín ti dopasuje každá cestovka, ak teda nemajú už vypredané. S budgetom je to trošku iné.

domiklik
13. jún 2022

@lusinda1989 sunflowertour pred tym sa volali sunflower a ešte pred tým azurreisen. 2x skrachovali, toto je ich 3ti pokus... Osobne som ich zažila... Celé zle, 4 dní v júli v Egypte s pokazenú klimatizáciou neprajem nikomu

beata79
13. jún 2022

@lusinda1989 kamarátka s rodinou boli v roku 2019 v Hurgade a naspäť im dali možnosť , buď odletia o 48hod.skôr/ a vrátia peniaze za tie 2 dni/, alebo na náklady cestovky ešte zostanú 4 dni a zostali a tešili sa, lebo za 1700€ boli tam 12 dni /2+2/

lusinda1989
autor
13. jún 2022

@domiklik dakujem za odpoved nakoniec asi nájdeme inu

lusinda1989
autor
13. jún 2022

@beata79 dakujem za odpoved len my si nemôžeme dovolí problémy nakoľko decká majú hneď potom zaplatený povytovy tábor a manžel musí služobne odísť takze preto ma desia tie termíny

familytravel
16. jún 2022

Ja len napíšem toľko, že aj keď k nám do cestovky niekto príde s požiadavkou, že chce ísť cez túto CK, tak zásadne nepredáme. Ani keď na tom klient trvá. U nás nekúpi

lusinda1989
autor
16. jún 2022

@familytravel z akého dôvodu?