Cestovná kancelária Annatour

kikina84
16. aug 2013

Ahojte,pred pár dnami sme absolvovali jednodňový výlet do Famillyparku v Rakúsku,boli sme tam cez cestovku ANNATOUR..
Už minulý rok sme veľmi chceli tento zábavný park navštíviť,nakoľko je vhodný aj pre malé detičky,no nakoľko nemáme auto,cesta tam bola bezpredmetná,pretože akýkoľvek smer cesty čo som pozerala busmi,prípadne vlakmi,bol veľmi drahý a zdlhavý,jednoducho žiadna sláva na cestovanie s malým dieťaťom.
Famillypark je od BA,približne 70km,cesta autom trvá 1 hodinku,no s mnou nájdenými spojmi,by trvala cesta s prestupmi a čakaniami skoro 5 hodín 🙄 🙄
Preto ma veľmi potešilo,že som nááááhodou vymákla na nete cestovku ANNATOUR,ktorá organizovala jednodňový zájazd do tohto zábavného parku..
Samozrejme ako veľký pedant a človek,ktorý dva krát meria a raz strihá ako sa hovorí,mala som o cestovke pochybnosti,nakoľko som nanu nenašla žiadne recenzie.Platba sa väčšinou uhrádza vopred,preto som mala obavu,či po zaplatení vôbec bude na mieste pristavený nejaký autobus,alebo nie..skrátka bežné prvotné reakcie ,ktorá majú ľudia,ked podpisujú niečo neoverené..no napriek mojim zásadám,som rada že sme to riskli..
Komunikácia s cestovkou bola absolútne vynikajúca,flexibilná,okamžite som dostala na všetko odpoveď..dokonca pani ktorá cestovku vlastní,komunikovala bez problémov aj cez víkend,čo som bola veľmi prekvapená..Bola ochotná počkať s platbou až na poslednú chvíľu,čo si veľmi cením,ihneď po uhradení platby mi spätne prišiel mail ,že platba je v poriadku a bol mi zaslaný popis zájazdu,so všetkými pokynmi.Zájazd je plne poistený,cestovka spolupracuje s poistovnou Generali,mali sme celkové poistenie na cely den len za 1,05e na osobu,co je uplne fantasticke.Autobus bol na presnu hodinu pristaveny na mieste nastupu,korektný a láskavý prístup majiteľky,zároveň aj sprievodkyňe cestovky,bol na jednotku..v autobuse sme hned dostali všetky daľšie potrebné pokyny a bolo nám odovzdané poistenie a prospekty k zábavnému parku + detičky dostali čokoládky 🙂 Na všetky otázky a dotazy sme dostali okamžite odpoveď..naozaj som veľmi veľmi spokojná s celkovým dojmom a prístupom tejto milej pani..rada by som podotkla,že na ľudí mám nos a táto pani vo mne zanechala niečo pekné a milé,čo sa len tak každý deň nevidí,je vidieť že má dobré srdce..až sa mi tomu nechcelo veriť,že sú ešťe taký ľudia na svete 🙂 😉 touto cestou jej ešte raz veľmi pekne dakujeme za krásny výlet,maximálne sme si to užili,všetko bolo TIP TOP.. 😎 ..Navyše sme ako zájazd mali zlavnené vstupy,ktoré aj napriek nedostatočnému počtu ľudí pani majiteľka vedela vybaviť,čiže ušetrila nemalé peniažky..za to tiež vdaka 🙂
Cestovka ANNATOUR je super riešenie hlavne pre rodiny s detmi,ktorý nemajú auto a chceli by sa jednoducho a bezpečne dopraviť na výlet ..
Táto cestovka robí aj zájazdy do obľúbenej ZOO Lešná v Zlíne,Budapešť s návštevou Tropicária,Vieden Schonnbrun a ZOO a podobne...Takze naozaj TOP aktivity pre rodiny s deckami..Určite ešťe tento rok niektoý ich výlet podstúpime 😉
Recenzia slúži hlavne pre tých,ktorý cestovku nepoznajú,nakoľko je o nich málo písané a sú málo propagovaný..
Dúfam, že som s recenziou niekomu pomohla pri výbere výletiku,ak by ste sa potrebovali niečo spýtať,kľudne sa pýtajte..
Prajem krásne zážitky s ANNATOUR 🙂 😉 😎

kikina84
autor
2. okt 2013

a pre tych ktorí nemajú auto 🙂
http://www.annatour.sk/akcie-pre-deti/