Cez aké stránky kupujete lacné letenky?

borihh
22. júl 2020

Cez ake stránky kupujete najlacnejšie letenky ? Ešte som necestovala "na vlastnú päsť" , tak sa nevyznám. Ďakujem

borihh
autor
23. júl 2020

@xili99 a za aky cas vám prosím prišli letenky ? Lebo ako som písala, ráno som zaplatila a prišlo mi len potvrdenie o žiadosti na rezerváciu či niečo v takom znení.. letenky neprišli

kikuska_wedge
23. júl 2020

ja pozerám cez google fly

kacusik69
23. júl 2020

@xili99 su skusenosti - a skusenosti... napriek tomu ze dam odporucanie nebookovat cez nich, kazdy clovek je svojpravny a nech sa rozhodne ako chce... 🤷🏻‍♀️ nemusi to byt pravidlo v kazdom pripade, zial ja sa stretavam len s tymi negativnymi vacsinou kedze “musime” riesit kazdeho nespokojneho cestujuceho a recenzie na nete hovoria za seba + komunikacia so samotnym portalom a ako pisem - mailove domeny ktore pouzivaju pri rezervaciach su totalne ... ani neviem ako to nazvat, proste... ja osobne neuznavam ziadny podobny portal, ale to ani cestovky a ine sprostredkovatelske institucie, neberiem ani fakt ze samozrejme provizie a pod. - ved z niecoho musia zit, to je ok... ale konkretne Kiwi (spolu s eSky) su najhorsi poskytovatelia tychto sluzieb siroko daleko... a hlavne - ano, je pravda ze na to doplacaju prevazne ludia, ktori sa nevyznaju, nemaju skusenosti a tak - casto prave napr. starsi ludia a pod., a to mi uz z ludskeho hladiska zdviha tlak a je mi ich luto...

kacusik69
23. júl 2020

@borihh ako som pisala, letenky vam nepridu... pride vam rezervacia/itinerar... a potom boarding passy (cca 2 dni pred odletom)

sissy27
23. júl 2020

@borihh prepáč, normálne neverím, že niekoľkokrát sa tu opakuje “kupovať letenku najlepšie priamo cez leteckú spoločnosť” a tradaaaa kúpiš ju cez kiwi 🤯🤯🤯 čo sa ti zdalo komplikované na kúpe priamo cez wizzair? Teraz si drž palce, aby ste dostali všetky informácie, aj o zmene letu a v prípade problémov prachy späť.
Keby si kupovala priamo cez wizz, tak by si zaplatila tiež 170€, mohla si mať k tomu ročné členstvo a zľavy na všetky ďalšie letenky, všetky info priamo vo wizz appke a v prípade zrušenia letu zo strany leteckej spoločnosti buď vrátenie 100% sumy alebo kredit v hodnote 120%.

annlia
24. júl 2020

@borihh skús Pelikán

borihh
autor
24. júl 2020

Pred hodinkou už všetko prišlo na mail😊🙏🏾

borihh
autor
24. júl 2020

Baby este jednu otazku mám,, cestujem s babkou a s dvomi deťmi, odporúčate mi si zaplatiť vlastny výber sedadiel alebo deti automaticky dajú k dospelemu? Deti majú 2 a 4 roky. Ďakujem

kacusik69
24. júl 2020

@borihh pri Wizzairi deti usadi k dospelemu, dospelych spolu nemusi

mm2008
24. júl 2020

starý rodič+malé deti, lietadlo, corona.. no dobrá kombinácia.

mirage
24. júl 2020

@s_a ja som tiez tak prisla o peniaze, kvoli tomu kurzu meny, ale vyhadala som sa s nimi, a vratili mi vsetky peniaze, ktore mi z karty stiahli navyse. odvtedy som letela vela krat a uz si davam pozor na to policko..

mirage
24. júl 2020

@mm2008 ale prosim ta.. naozaj? lieta sa uz v pohode, do vladou povolenych oblasti, uz netreba robit paniku. Moji rodicia nad 65 uz leteli 2 x v ramci Europy v juli, hygiena plus rusko... klud.

netopier19
24. júl 2020

@borihh Najlacnejšie letenky sú na "letenky google". Majú to veľmi prehľadne usporiadané a dajú sa výhodne skombinovať.

kacusik69
24. júl 2020

@mm2008 stary, mlady, dieta, MHD, obchod, nemocnica, corona.....

borihh
autor
24. júl 2020

@mm2008 prepáčte, ale snáď každého vec a slobodne rozhodnutie..

fokuska
24. júl 2020

@mm2008 Tvoj komentar ma aky suvis s temou, ktora sa tu riesi?

borihh
autor
8. aug 2020

Baby prosím, čo ste mi tu minule radili ohľadom cesty.. prišli mi palubne lístky a každého posadili inam aj deti,, letenky mám cez kiwi a letíme s wizzair.. chcem si zaplatiť vlastny výber sedadiel, dá sa to aj keď mi už prišli tie palubne lístky? A môžem si to potom rovno zaplatiť cez wizzair alebo musím cez kiwi ?

fokuska
8. aug 2020

@borihh Pokial viem, tak nemozes rovno cez wizzair lebo nevies cislo rezervacie, ci? Musis cez kiwi a samozrejme s ich poplatkami... nedala si si poradit, mohla si kupit rovno cez wizzair a nemat problem.

borihh
autor
8. aug 2020

@fokuska číslo rezervácie viem.. ale už som sa dozvedela, že meniť sa nič nedá už mám check in ale v lietadle si môžem miesto zmeniť..

kacusik69
9. aug 2020

@borihh V lietadle ta presadia len ked bude volne a bude ochota... nie je to tiez pravidlo

fokuska
9. aug 2020

@borihh Nemozes si len tak menit miesto v lietadle, nespoliehaj sa na to.

mamickalisticka
7. aug 2022

@kacusik69 ahoj prosím mám otázku ohľadne leteniek