Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Cez koho, kde a ako ísť na dovolenku?

denij
25. jún 2014

Prosím Vás maminky,nemaminky,oteckovia......hrozne by sme chceli ísť s deťmi na dovolenku,nevieme cez koho,kde,ako........financie máme,ale nevieme kde a či vobec ísť.Každá rada-skúsenosť nám veľmi pomože.

skuste1983
25. jún 2014

@denij Ahoj. Najskôr by ste si mali porozmýšľať, ako ďaleko ísť, s kým, čo vlastne chcete cez tú dovolenku zažiť, koľko do nej investovať a potom vyberať. Môžu vám poradiť známi, rodina.... aj tu je viac stránok o miestach na dovolenku.
Myslím, že ísť z domu hoc aj len na predĺžený víkend sa ráta 😉
My si vyberáme vždy z netu, dovolenkujeme na SK a riešime to v blízkosti hôr (túry a príroda...)

celasapremenim
25. jún 2014

no ale musite mat nejaku aspon trochu predstavu
toto je tak podane, ze netusim, co vas laka, bavi ani nic

dominka11
25. jún 2014

@denij ja som to dnes začala tiež riešiť 🙂 bola som v cestovke, mám tam známu, tak som povedala požiadavky, kde určite nechceme ist, čo prichádza do úvahy a našli sme zopár hotelov...poslala mi na mail a teraz som sa rozhodovala medzi dvomi, po spísaní všetkých pre a proti...prečítala som recenzie a vyšiel nám Rodos, v termíne,ktorý môžme ísť...

denij
autor
25. jún 2014

@celasapremenim Zahraničie,piesočná pláž,plná penzia,letecky,voda,detský program.....hotel na úrovni.Slovensko:voda,voda,kupko,bazén,penzion-poprípade mierne súkromie,detské ihrisko,detský kútik,ubytovanie na úrovni-hory nie,ani túry

liz_lemon
25. jún 2014

@denij ja ti odporucam Spanielsko, aj pevninu aj ostrovy (Mallorka je naj), maju fantasticku stravu v hoteloch, siroky vyber a vela, je to cista krajina, kde je plno moznosti pre deti, su tam aj krasne plaze (hlavne na Mallorke a Ibize)
konkretny hotel si skus vybrat v cestovke

kikina84
25. jún 2014

@liz_lemon
@denij mallorcu odporucam aj ja..boli sme minuly rok a bolo uzasne..mrkni do fotoblogu ak chces..mam tam foto 🙂 ..cestovku jednoznacne odporucam FIFO..chodime s nimi kazdy rok..nedam na nich dopustit 😎

celasapremenim
26. jún 2014

@denij aha ok
my chodime sukromne, letecky, do apartmanov, zasadne bez stravy 🙂 pretoze su tam vsade skvele restauracie 🙂, mame auto na cely pobyt, t.j. 15dni, kazdy den ina plaz, vyberame male krasne ostrovy
do hotela s penziou by nas nedostali a ck by som nezaplatila ani cent
plaze striedame okruhliaky, piesok 🙂 postupne mame asi radsej tie okruhliaciky v selfe s pieskom

celasapremenim
26. jún 2014

nie je lepsia menorka ako malorka? 🙂
teraz pozeram tu fifo, ale ved oni ani nemaju ziaden vyber destinacii na tej mallorca 🙂 to je tak zuzene a zamerane....ja neviem, si radsej vyhlianem miesto, kde je fakt dobre, nie ze masovka turistika

denij
autor
26. jún 2014

@celasapremenim lenže píšem dovolenku chceme tráviť s deťmi,asi takýmto sposobom nochodíte 6 a 3 ročnými,asi iba predpokladám

denij
autor
26. jún 2014

@celasapremenim ck by som nezaplatila ani cent...........................to ck to ide o čo?Nerozumiem

cobhan
26. jún 2014

skus tripadvisor.com alebo nejaku podobnu stranku. Su tam aj recenzie, takze vies, do coho ides.

0silvia0
26. jún 2014

@denij ck = cestovná kancelária 🙂

celasapremenim
26. jún 2014

@denij cestovnej kancelarii by som za dovolenku nezaplatila, tak som to myslela
ovela lepsie mas, ked si das dovolenku dokopy sama
zistis si lokalitu, kupis letenky a booknes dobre, recenzovane ubytovanie 🙂
keby som strasne musela ist niekam s cestovkou, urcite by som nevolila slovenske cestovky, ale niektore ceske, alebo rakuske.....
tripadvisor.com vyuzivame casto

luci11
26. jún 2014

@denij,presne tak,s malými deťmi sa predsa nedá naháňať po reštauráciách raňajky,obed a večeru.A nechcem si predstaviť presúvanie po nejakom ostrove na rôzne pláže 😒 .
@celasapremenim-to je zaujímavá ponuka,ale len pre bezdetné páry 😉 .

celasapremenim
26. jún 2014

@denij
takymto sposobom sme boli prvy krat s 5 a 2 rocnym dietatom (takmer 3 mal maly)
radi snorchlujeme a na dovce vzdy ideme na vylet aj do vrchov 🙂 vtedy berieme na dva dni jeap
da sa krasne zadovolenkovat aj aktivne, pritom doslova neznasame zhon a nahananie sa a nic si neplanujeme casovo, len si rano povieme, kam by sme tak isli
ostrov si zhruba prejdem pred dovcou, co by sa tak oplatilo pozriet a zazit 🙂, ale realne to riesime az na mieste

celasapremenim
26. jún 2014

@luci11 prepac, ale my sa nenahaname 🙂 a to konkretne vobec 🙂
kludne vam kocky vecer preposlem par fotiek z nasich dovoleniek, ked mi hodite emajly, ale takto verejne nedam von nic...teraz moji odchadzaju buduci tyzden na jeden ostrov, kde sme uz boli dva krat 🙂 bohuzial bezo mna tentokrat, bo ja uz nemozem letiet

inak zo zaciatku sme boli zo dva krat s ceskymi cestovkami, holt ale uplne ina kvalita dovolenky, ked si ju naskladas sama a vies za co platis 🙂

alenanr
26. jún 2014

aspon približne vypln toto,
o ostatne sa uz postaraju , dostanes prideleneho cloveka, co sa o Teba bude starat
http://edovolenky.sk/cestovny-agent/
nezabudni zadat vek deti a najlepsie ak chcete rodinne izby tak dat do poznamky
🙂

celasapremenim
26. jún 2014

@alenanr no staci mi, ked vidim, ze tam ma nahukane ponuky aeolus 🙂)) to akoby ste vyrazili prachy oknom

nivi
26. jún 2014

@luci11 ale ved sukromne si mozes booknut aj hotel s all incl. alebo polpenziou alebo co chces. ja tiez uz roky cestujem bez ck.

@denij skus popozerat Turecko, Mallorku, grecke ostrovy, Dominikansku rep.,

Tu začni písať odpoveď...

Odošli