Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Chodíte do Chorvátska na blint?

maria.vinea
18. júl 2019

Cestujete s detmi bez vopred vybaveneho ubytovania?

martinellacka
18. júl 2019

V Chorvatsku som tak nebola ale bola som v Slovisnku na blint asi dva alebo tri x, myslim, ze by to v Chorvatsku bolo podobne.

cacianka
18. júl 2019

Boli sme a trochu sme sa trapili asi ze nas bolo viac 2+2+1 a este mali prísť 2.nasli sme krasnu vilu ale k moru sme museli autami

lubina
18. júl 2019

@maria.vinea nie, mame dve deti, tak radsej rezervujeme dopredu, aby sme potom nenervovali na mieste....

planetazem
18. júl 2019

Ano vzdy a to sme chodievali partia 10 ludi minimalne 🙂

lala123
18. júl 2019

My sme takto chodili bezdetni a nikdy nebol problém.S dcérkou sme takto boli dva krát a tiež nebol problém ale to sme nepozerali na cenu ubytovania chceli sme apartmán nový a najbližšie pri mori a nebol problém nájsť.Len sa treba pripraviť na to, že po ceste ste unavení ....my sme to riešili tak , že manžel driemal v aute s dcérou a ja keďže som sa počas cesty trocha vyspala som pobehala apartmány...boli sme na Tucepach

selly671
18. júl 2019

Ano chodime! ale nie v hlavnej sezone...to sme veru este neskusali 🙂

nikpa
18. júl 2019

@maria.vinea ako bezdetní áno a nemali sme nikdy problém ale teraz s malým synom ideme prvý raz a rezervovali sme si radšej.

patricia1693
18. júl 2019

My tiez chodime. Ideme na noc ,rano sme tam a vsade po uliciach mavaju ze maju volne apartmany. Takze nikdy nebol problem. Ked tam pridete rano je to najlepsie . 🙂

janinka007
18. júl 2019

môžeš ísť v klude...chorváti nariekajú, lebo majú zarezervovaných len 70% kapacít a museli ísť aj s cenami dole. Nenažranosť ich dobehla.

cmulinko
20. júl 2019

Išla by som jedine tak ak by som nemala žiadne extra požiadavky na miesto či vybavenie a podobne...ale ja žial vždy niečo extra mám( kvôli dieťaťu ktoré tie extra podmienky potrebuje ) takže si vždy starostlivo vyberám kam pôjdeme aby tých nepríjemností a prekážok bolo čo najmenej.

vevesh
20. júl 2019

Jasne, my si nikdy vopred nerezervujeme ubytko, kedze na dovolenku jazdime spontanne zo dna na den. Vzdy je z coho vyberat a aj ked ma clovek poziadavky, v pohode sa da najst...

evkamotka
20. júl 2019

Ja som si vzdy radsej vybrala vopred ake sa mi pacilo

mircalla
20. júl 2019

Nie, s deťmi nie. Po náročnej ceste nemám chuť ešte hľadať ubytko. Rezervujem cez booking.com a ponuka pred letom býva značne obmedzená, ja rezervujem ešte začiatkom roka. To sa týka aj iných krajín

nikusiak9
20. júl 2019

Ano rodina 2dospely 2 deti a pes asi 9krat sme boli a vzdy kusocek od mora

maria.vinea
autor
20. júl 2019

Ved to, ze nie len booking existuje, navyse je drahší

nika1106
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mircalla
21. júl 2019

@maria.vinea Vsak si urob, ako uznas za vhodne. Ja by som bez rezervacie nikdy nesla, niekomu to nevadi. Mne booking vyhovuje, nemusim niekomu vopred platit zalohu, ak nahodou z dovolenky zide. Nemam pocit, ze to je drahsie, dva krat som si porovanala ceny od domacich, rozdiel zanedbatelny. Ja nemam chut behat s deckami este po streditku a hldat ubytko, kazdeho vec. Posledna skusenost - hladali sme este apartman na predlzenie pobytu - vsetko obsadene, volne boli len fakt priserne ubytovania, dokonca sme sa pytali aj v miestnej agenture, nci nebolo. Nikdy viac. Ja na to nemam nervy

moonlight1210
21. júl 2019

@maria.vinea rezervovali sme len 2x, ale to sme sli cca 10, a potom 15.
Ale ked ideme len my ako rodina, tak vzdy len na blink. Vzdy sa najde nieco pekne a pohodlne a pri mori.
Ale chodime az koncom leta. Voda stale tepla, pocasie stale horuce a uz malo turistov. Takze vsade je klud a pohoda. Aj cestou domov malo aut, prazdne dialnice (a cestou tam plny iba protismer).
No a je fakt, ze skolopovinnym detom preto ukrojime 1-2 dni zo skoly. Ale tie prve dva su v skole nepodstatne a stoji to za to.

veronika_1991
21. júl 2019

Ahoj, my chodíme piati do Chorvátska.. keď sme boli prvýkrát, tak sme išli s tým, že si v pohode nájdeme ubytovanie (to bolo v júli) už cca 10 rokov dozadu a ubytovanie sme hľadali fakt dlho, všade hovorili, že je plné. Tak od vtedy si radšej vždy vyhľadam na webe čo nám všetkým vyhovuje, väčšinou aby to bolo kúsok od pláže... Fotky okolia sa dajú teraz už pekne vyhľadať cez Google maps, aj reálna vzdialenosť od mora, tak aspoň vieme kam ideme. A sú weby, že priamo sa dá napísať majiteľovi ubytovania, tak je vlastne cena bez prirážky, ja cez tieto hľadám 🙂

podhorov
21. júl 2019

@janinka007 presne lebo tie ceny co su tam to uz je moc to mohli cakat lebo za tie ceny co su tam mozete mat aj Turecko....

nyusika
21. júl 2019

blinD....nie blint
@podhorov
nie všetci chodia do Chorvátska kvôli cene...slušná dovolenka v HR je vždy drahšia

mircalla
21. júl 2019

@podhorov Nie kazdemu vyhovuje chodit do Turecka, kde okrem hotela a plaze nic nie je.....Ja napriklad hladam aj pekne mestecka, sceneriu, vecer sa poprechadzat. Preto mne Turecko absolutne nevyhovuje a vobec ma to nelaka - pre mna su all inclusive hotely s bazenmi (aj tak do bazenov chodime minimalne) uplne irelevantne. Pokial nieco neznasam su to animatori a podobne blbosti v preplnenych velkych hoteloch, oblukom sa takym dovolenkam vyhybam.

vanilka83
21. júl 2019

@maria.vinea vzdy sme boli v chorvatsku na blint aj s malym dietatom nikdy sa nam nestalo ze sme nenasli tam je ubytovanie v kazdom dome pomaly... Ako huby po dazdi takze sa vazne netreba obavat to skor v taliansku je problem a hoteloch ale privaty su v pohode hlavne je to lacnejsie ako cez cestovku ci internet

cmulinko
21. júl 2019

@vevesh ja mám 5 detí a z toho jedno ktoré má zdravotné postihnutie tak preto mám aj tie požiadavky pri dovolenke. Už len samotný počet 5 detí je dost odpudzujúce pre Chorvátov. Nás v poslednej dobe odmietali už aj v agentúrách alebo majitelia apartmánov chceli akési " bolestné či preventívne navýšenie ceny " len preto,že máme veľa detí. Jednoznačne mnohodetné rodiny majú malú šancu ísť len tak na riziko. Skôr si nájde ubytko partia 10 dospelákov.

angelinja
21. júl 2019

@janinka007 baby ja neviem..nehovorím že som svetobežník ja.prave sa vraciame z potečú All inclusive cez booking a síce len od piatka čiže dva dni ale ja som milo prekvapená chorvátskou teda ten Poreč.bolu sme v Chorvátsku este na chate.ale ceny čo ja viem...veď Talianska není lacnejšie.ved pre slovákov je lacno len v bulharsku.som milo prekvapena mám pocit že zametajú ešte aj hovno..po cajkach.s prepáčením...čisto čisto vau.

angelinja
21. júl 2019

Oprava..na hvare ešte.tam bola voda jak ľad vtedy.tu voda teplá.som milo prekvapená a mením názor na chorvatski.plusom ozaj výhoda nezávislosti od letisk

mircalla
21. júl 2019

@angelinja Ja som tiez svetobeznik, ale s detmi uprednostnim auto - takze ficime vacsinou na blizsich destinaciach, ideme tiez do Porecu a Rovjn. Taliansko ked uz my zapadne pobrezie - Liguria alebo juh, neda sa to porovnat s Bibione a spol, tam sa nam vobec nepaci, to urcite uprednostnim Chorvatsko. Plus je to vyrazne drahsie, najma ta zapadna cast, Uznavam, ze sa nam tam viac krat v Chorvatsku stalo, ze sluzby a pristup boli dost slabe (avseka nie ubytko) - velmi individualne. Pre mna su zaujimave dovolenky, kde sa da vidiet aj daco ine ako hotel a plaz a v tomto mi Chorvatsko a Taliansko vyhovuju.

vevesh
21. júl 2019

@cmulinko my mame "len " tri, ale nikdy sme nemali problem, aj ked sme isli 2 -3 rodiny s viacerymi detmi. Praveze cez internet, kedze mame 3 deti, su pre nas ceny neumerne prevysene. Pretoze sa "nezmestime" do klasickeho 2dosp+2deti- vzdy nam davaju 2 alebo 3 apartmany podla dostupnosti😱😳. Na blind sme vzdy nasli o 50% lacnejsie a kvalitnejsie ubytovanie.

mircalla
21. júl 2019

@vevesh Hm...Otazne je v porovnani s cim. Ja bookujem v januari - velky vyber za rozumne ceny. Vzdy mame krasny apartman do 500 eurna tyzden pre 4-5 osob. Ked pozeram ponuky v aprili, vyber je uz dost obmedzeny a su tam bud len velmi drahe alebo daleko od plaze. Takze v porovnani s tym ak sa ti podari najst lepsie a lacnejsie, to je mozne - zrusia to alebo to nie je na nete. Ale ak si rezervujes v predstihu, sa sa vybrat

Podla mna zavisi aj od strediska. My sme v mensom pol dna hladali apartman, nakolko sme chceli ostat dlhsie a nakoniec sme to museli vzdat.

mandm
21. júl 2019

Objednávam v zime a je vyberať z čoho. Nepotrebujeme luxus, bazény a neviem aké vymoženosti. Pri mori chceme čistú a peknú pláž vhodnú aj pre deti. Booking je dráhy. Napr.terajsie ubytko lacnejšie oproti bookingu na 2 tyzdne o 500 e. Objednávam cez hrvatska.sk komunikujem priamo s domácimi a max.spokojnost. po hodinách jazdy sa mi ani najmenej nechce ešte hľadať ubytko. Sme radi že sa máme kde zložiť.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli