Chodíte do Chorvátska na blind?

maria.vinea
18. júl 2019

Cestujete s detmi bez vopred vybaveneho ubytovania?

mircalla
21. júl 2019

@mandm dobrý tip...plati sa záloha či všetko vopred? Musím to neskôr mrknut

mircalla
21. júl 2019

@mandm Kazdopadne dakujem za tip, nabuduci rok urcite vyuzijem.

podhorov
21. júl 2019

@mircalla ja som napisala iba tolko k tomu ze je tam vela volneho miesta lebo sú velke ceny a nie ze mate tam ist ze preto si ludia vyberu nieco ine a exotickejsie ako chorvatsko 100ludi 100chuti. Ano ani ja to nemam rada Jednoducho povedane ze chorvatsko tak zdrazelo ze sa oplati ist niekde inde na luxusnejsie miesto za tie peniaze.

mircalla
21. júl 2019

@podhorov Pre mňa Turecko exotické nie je. Ceny sú tam nízke, ale pre mňa Turecko či Tunisko nie je zaujímavé.

vevesh
21. júl 2019

@mircalla v porovnani s hladanim na nete v predstihu (to je jedno ci v januari alebo aprili alebo pred cestou). Na mieste sme vzdy dostali ten isty apartman lacnejsie ako je na internete. A v predstihu pri 3 detoch su velke palky, lebo vela apartmanov je pre 4 osoby, cize musis "bookovat" 2 apartmany - cez net ta "matematika nepusti". I ked na mieste nie je problem, ze mame 3 deti na 4kovy apartman....

nyusika
21. júl 2019

@podhorov chorvátsko je lacne aj dnes, ale záleží od nárokov.
niekomu nevadí malý apartmán 500 metrov od mora bez pekného výhľady plus zavarane mäso a špagety s kecupom.

vevesh
21. júl 2019

@nyusika hr nie je lacne v porovnani s inymi okolitymi krajinami za rovnakych podmienok. Servis a kvalita su "nepriamo umerne" pozadovanej cene... a to, co si opisala je klasicka "lacna dovca pre vychodoeuropanov kdekolvek v eu". ..

mircalla
21. júl 2019

@vevesh To chápem, my sme 4, takže toto sa dá.

cmulinko
21. júl 2019

@vevesh raz sme išli so švagrovcami na to isté miesto a do toho isteho apartmánu ktorý oni pred rokom našli len tak " z ulice ". Básnil o tom mieste švagor ako tam bolo super...no realita pre nás bola katastrofa. Oni boli zas v 7 nebi ale my sme celú dovolenku trpeli kde sme sa to ocitli...nikdy viac. Takže asi každý podľa gustu sa cíti čo mu vyhovuje viac. A to nie som nejaká fajnovka ale ked už platím tak nech viem za čo. Po 2 platničke v Chorvátsku mi srdce fakt nepiští 😂

mircalla
21. júl 2019

@cmulinko Však to, podobna skúsenost so sestrou. Ubytovanie síce fajn, ale stredisko des

vevesh
21. júl 2019

@cmulinko jasne, my tiez nie sme taki, ze vezmem prve ubytovanie a akekolvek ubytovanie v hr je raj, lebo je to v hr- ale vzdy je z coho vyberat, aj ked je clovek narocny....

cmulinko
21. júl 2019

@vevesh ja som od Chorvátska na pár rokov upustila. Už mi to bolo akosi moc..málo muziky za veľa peňazí. Nič poučné, poznávacie ani zmysluplné. My bývame od oceánu cca 40km takže voda mi nechýba..akurat v Chorvatsku je teplejšia . Prešli sme na dovolenky po Slovensku. Ja som si zrazu uvedomila,že koľko sme toho ešte nevideli na SK a my sa trepeme do Chorvátska namáčať sa do vody a parádne sa spáliť 😂. Ja pri vode trpím. Nie som ten typ človeka čo sa teší na more ale kvôli deťom sme tam chodili. Predsa len jedno z najkrajších dovoleniek v mojom živote som prežila minulý rok na Orave. Pre mňa top zážitok. Na moje prekvapenie aj decká boli unesené z toľkých programov a miest čo sme prešli. Na starobu si so starým kúpime karavan a pôjdeme do sveta 😀. Tam mi ani tá dvojplatnička nebude vadiť 😂

maria.vinea
autor
22. júl 2019

@cmulinko v tomto s vami suhlasim, my sme boli v Biograde, ubytovanie hlafala rodina s ktorou sme sli, no katastrofa.Chceli byvat lacno, apartmány sa absolútne z webu nezhodovali s realitou, okolie same smeti vo vreciach, stare skrine, no najskaredsi apartman na celej ulici.platili sme 700 eur na desat dni, ale trebalo nam všetko, kupovali sme aj toaletak... HHruuza des...nikdy viac sa nebudem spoliehat na ineho co sa tyka ubytovania

mandm
22. júl 2019

@mircalla my sme platili zálohu 150 e a zvyšok na mieste

mircalla
22. júl 2019

@mandm Dakujem, urcite vyskusam

danielagre
31. júl 2022

@nikusiak9 Prosím spomeniete si kde ste boli?