Chorvátsko bez cestovky - stránky s ubytovaním

123bob123
15. aug 2014

Ahojte maminky.Nejaká takáto téma tu už určite niekde je,ale fakt nemám čas hľadať,tak sa ospravedlňujem..... Prosím o radu,ktoré internetové stránky na zaistenie ubytovania v chorvátsku sú spoľahlivé a bezpečné?Ďakujem vám krásne za odpovede...Ďakujem

kvojtanikova
15. aug 2014

ahoj ja som si nasla cez casamundo.sk bez problemov. alebo mam overenu aj hotelguru.sk, cez nich objednavam pobyt na Balatone uz par rokov a tiez ok. Nie su tam len hotely ale aj normalne izby, apartmany a cokolvek.

gretka2
15. aug 2014

My sme si ubytko hladali cez uniline.hr . Boli sme cez nich druhy krat, sli sme autom, vsetko bez problemov.

mica11
15. aug 2014

@123bob123 http://www.hrvatska.sk/ ja som našla cez túto stránku ubytko na Pagu , ešte len tam pôjde dcéra

tiny_petka
15. aug 2014

Pag je úžasný 🙂 🙂 🙂 Boli sme v Novalji 2x, z toho raz tento rok, samozrejme cez cyklón Melisa ;((( Vždy na blind... Tam si človek nájde ubytovanie hneď, pokiaľ sa vie pýtať.
Išli sme aj do miestnych agentúr, ale to čo nám ponúkli tento rok nebolo bohviečo. Minule to bola paráda 🙂 Nakoniec som zbehla do jedného hotela a tam si ma odchytil domáci panáčik (majiteľ hotela) a jediné čo sa spýtal koľko osôb 😉 Začal telefonovať a pýtať sa a nakoniec sme dostali krásny apartmán (novostavba) pre 6 ľudí 🙂 Prvé dva sme odmietli, pretože sa nám nepáčili..
Celé hľadanie trvalo asi 2-3 hodiny s tým, že nám každý hovoril, že si v ten deň nenájdeme ubytovanie, nakoľko na Pagu bola nejaká veľká akcia a všetko bolo obsadené . Ale našli sme
Každopádne ma do Chorvátska už nedostane nikto pokiaľ tam nebudú hlásiť aspoň mesiac len slniečko a 30 stupňov 😉 Lebo to čo sme zažili teraz už NIKDY viac 😢

desszi
15. aug 2014

@123bob123 my sme boli uz 3x cez http://bookers.hr/, maximalna spokojnost, tam sme si vyhliadli ubytko, oni po zaplateni zalohy poslu fakturu, informacie aj mapu ako sa na dane miesto dostat. Komunikacia je rychla, na urovni, da sa s nimi komunikovat aj v slovencine respektive v cestine.