Chorvátsko - Biograd, Crikevnica, Drage, Gorski Kolar

luci_99
28. mar 2013

Ahojte.Chcela by som sa opytať či ste niekto boli v týchto chorvátskych destináciach Biograd,Crikevnica,Drage,Gorski Kolar.My by sme sa do jednej s týchto alebo aj ďalších chceli vybrať len by sme potrebovali nejaké informacie poprípade dobŕe typy na ubytovanie s klimatizáciou,nie viac ako 300 m od plaže a aby to bolo niečo rušnejšie.Nevime či sú vlastne tieto miesto pokojne alebo živšie.Ďakujem 🙂

katkamarosova
28. mar 2013

my sme boli v Biograd-pekné mestečko,byvali sme kúsok od pláže,blízko potraviny...mám aj kontakt ,ST JEPAN

arturia
28. mar 2013

Ak chces nieco rusnejsie tak Drage to nieje. Je to mala dedinka blizko Biogradu. Deli sa na staru a novu cast, viac poznam tu staru. Su tam 3 obchodiky s potravinami, nejake male restiky, ale nic viac, ziaden nocny zivot, ziadna promenada ale inak je tam fajn, raz za cas urobia malu atrakciu pre turistov.

katren32
29. mar 2013

My sme boli minulí rok vOmiši bolo tam krasne je tam rusno pieskova plaz .Ubytovanie sme mali naprd ale da sa tam zohnat urcite lepsie ako sme mali my.

redhairy
30. mar 2013

@luci_99 crikvenica je ok len je to dost rusne mesto, do biogradu cestujeme tento rok dufam, inak mam prejdene takmer cele chorvatsko a najspokojnejsia som bola i tak v zadare- h. donat.

luci_99
autor
30. mar 2013

@katkamarosova je to nieco rusnejsie?pre deti tak 15 r.

monikad77
8. apr 2014

crikvenica je dosť rušné miesto a dokonca sa môžete popri mori prejsť aj do vedľajšieho maličkého mesta Selce, popri mori je to nejakých 10-15min a tam je zasa taký nočný život pre mladých, v crikvenici je krásna piesková pláž o ktorú je veľmi dobre starané, v crikvenici sme bývali v hoteli Zagreb hneď pred hotelom je pláž a aj tá piesková tam začína a od tohto hotela hneď začína aj pešia zóna takže vyjdete z hotela a máte tam všetko a v Selcoch som tiež bývala v hoteli Varaždin, menej preplnené ako crikvenica ale tiež super no kúpať sme sa chodili aj tak každý deň do crikvenice kvôli tej pieskovej pláži,ale vždy pekne pešo

dur
8. apr 2014

@monikad77 ahoj,ta pieskova plaz je spoplatnena?

monikad77
9. apr 2014

@dur ano je,ale myslím že nič hrozného nepamätám si už presne cenu,mne sa však páčilo že je to miesto aj pre malých aj pre veľkých aj dospelých

erika977
9. apr 2014

V Biograde na Moru som bola a môžem odporučiť. Nie je to príliš preplnené letovisko a ani príliš pokojné, myslím že je tak akurát živé. Je tam množstvo reštaurácií, barov, hotelov, historické centrum, možnosti športu a v okolí sú pekné turistické a cyklistické trasy. Páčilo sa nám, že sú tam aj piesočné aj kamienkové pláže, takže sme vyskúšali všetky. Ubytovaní sme boli v apartmánoch Iva a boli sme tam veľmi spokojní. http://www.novalja.sk/chorvatsko/letoviska/leto...

adria88
25. jún 2015

Ahojte, boli ste niekto v Biograde v hoteli Adria?

milanchemik
25. jún 2015

@luci_99 Biograd je super. Vlastne ak do Chorvátska, tak do Biogradu a nižšie, hlavne kvôli počasiu a vode. My sme bývali v Iliriji (sú tam tri také lepšie hotely - adriatic, ilirija a kornati). Bola tam bohovská polpenzia, fakt super výber bufetov

kubus
25. jún 2015

My sme boli minulý rok v Pakoštane. Pozrieť sme boli v Drage aj v Biograde. A zhodli sme sa, že sme vybrali zlatú strednú cestu: mestečko s malým námestím, reštikami a cukrárňami, nič veľké, všade sa dá dostať pešo s deťmi. Biograd je podľa mňa rušnejšie a preplnenejšie. Drage je maličká dedinka.

adria88
25. jún 2015

Ano, viac ma to taha na Dalmaciu celkovo ako na Istriu a kazdopadne sa do Biogradu vyberieme, ale az buduci rok, ak to vyjde. Tento rok sa chystame do Basky Vody. Tesime sa 🙂 . Pred dvoma rokmi sme boli v Orebici, poloostrov Peljesac, hotel Bellevue a bolo super...Boli sme koncom juna, pocasie celkom uslo, prvy den voda super tepla, no potom prisla burka a zvysne dni sme boli radsej v bazene, nedalo sa v mori vydrzat 😅 ale dovolenka super aj s vyletom na Korculu 😉 . Teraz koncom augusta, dufam, ze pocasie tiez vyjde a more bude teple celu dovcu 😀

jgmont
30. aug 2023

Bol som tu prvý krát.Veľmi komerčne.Za všetko platíš.Chceš sprchu-automat na mincu,Chceš WC zaplať.Pekná oblasť ale preplnená.Nedoporučujeme.