Chorvátsko - Crikvenica (Selce), Privlaka, Biograd na moru

mahu74
7. jan 2013

Ahojte, vedeli by ste mi prosím niekto napísať konkrétne skúsenosti a tipy na ubytovanie v týchto strediskách? Máme 3 malé deti- a problém s ubytkom, lebo väčšina hotelov, apartm., čo som pozerala počítajú max. s 2 prísteľkami. A tiež chcem, aby bolo ubytko čo najbližšie k pláži a aby na pláži sa dal nájsť aj tieň (teda nejaké borovice...), nie len "výpek" na pláži. Budem vďačná za tipy, rady.... 🙂

lucinocka
1. mar 2013

ble gradac, nemam rada prepchate plaze , kde ludia chodia nad hlavou po chodniku 😖

danist
2. mar 2013

http://terratravel.sk/detail.php?land=4&part=8&...
http://terratravel.sk/detail.php?land=4&part=8&...
Skus si pozriet toto.Boli sme v obidvoch vilach.Obidve su na jednej ulici-150m od pieskovej mestskej plaze.
Potom ti viem dat aj priamo na majitelov vily Milat ak chces ist autom,alebo aj na cestovku priamo v crikvenici

betiska
19. mar 2013

@silvika18 ahoj, my sme po dva roky boli 3 km od Biogradu, v Sv. Filip i Jakov (smer Zadar), a sme max. spokojní, mám dvoch chalanov, a môžem povedať, že kamienkové pláže (v Jakove sú aj prírodné aj navozené) sa deckám páčili viac ako piesok (mne tiež, nemusela som piesok vytriasať zo všetkého). Prostredie krásne, Biograd je síce trochu rušnejší, ale sú tam tiež pekné pláže (a v Petrčane-dúfam, že sa nemýlim) sme objavili vedľa turist. strediska neplatenú (okrem parkovania) pláž, kde je naspod jemný piesoček, dlháááá plytčina, fakt paráda. Tohto roku ak všetko dobre pôjde, tak zas tam isto 🙂

silvika18
19. mar 2013

@betiska ĎAkujem za info, my sme boli minulý rok v Zadare, ale nebolo to ono. Tohto roku už máme objednaný Biograd, tak dúfam nesklame 🙂

fanka33
24. mar 2013

@silvika18 aj my ideme prvy krat do Biogradu, som zvedava na nejake referencie

silvika18
25. mar 2013

@fanka33 a kedy idete?

fanka33
25. mar 2013

@silvika18 my ideme prve dva julove tyzdne

silvika18
26. mar 2013

@fanka33 my ideme od 28.6. do 7.7.

psotka
26. mar 2013

@lucinocka môžeš mi poslat viac info,, chceli by sme vycestovat do chorvátska a ubytovanie na sukromí, sme traja - 2xdospelý + 1dieta -10 rokov,,, kolko by nás to stálo ? dakujem

fanka33
26. mar 2013

@silvika18 aj my ideme 29.6 az 13.7

silvika18
26. mar 2013

@fanka33 a môžem sa ťa opýtať, kde budete ubytovaný a či máš detičky? My máme dcérku 2-ročnú a berieme so sebou aj neter 8-ročnú

fanka33
26. mar 2013

@silvika18 ja mam 3 rocneho syna, v lete bude mat teda tri, a dceru 8 rocnu. My budeme apartmanovych domoch AP Depandance Mare.
Vy kde budete byvat, uz mate nieco zarezervovane?

silvika18
27. mar 2013

áno máme, tiež budeme v apartmánovom dome, volá sa Mimoza

olika37
14. máj 2013

My sme boli minulý rok s 2 ročným synom v Privlake- ZADAR, ubytko ,,sen" v apartmáne ,,Ankica" mal všetko, kuchynka, klíma, sporák, terasu, veľmi príjemná majiteľka Ankica,,, termín sme mali od 9. sept. vyšlo nás to na 300 eur na 11 dní. Pláž úžasná pre malé deti, piesková, stánky s občerstvením, zmrzka, rýchle jedlo., kolotoče oproti brehu.. 10 minút s malým peško od pláže...kľudné miesto pre rodinku s ďeťmi. Boli sme nadmieru spokojní..tento rok ideme vyskúšať niečo v okolí NIN,,,Ninska lagúna.

ivka_marek
22. máj 2013

@lucinocka Lucka, keby ste neboli tak ´daleko na juhu, išli by sme k vam 😉

lucinocka
22. máj 2013

@ivka_marek 🙂 🙂 🙂

ivka_marek
22. máj 2013

@lucinocka Zvažujeme Rab, oblasť Lopar ale našla som aj teraz ostrovček Vir.. nevieš kedy chodia autobusy-turnisi?? aby sme sa vyhli kolonam... 😉

lucinocka
23. máj 2013

@ivka_marek najvacsie vymeny su sobota-nedela---cez vikend urcite neodporucam ist, su velke kolony v naplatnych staniciach.. cez tyzden je to jedno kedy🙂

ivka_marek
23. máj 2013

@lucinocka rozmyslame ze pojdeme pondelok,alebo utorok

actimelka
29. máj 2013

@olika37 ahoj nevies mi prosim na to ubytko poslat kontakt? dakujem.

actimelka
29. máj 2013

ahojte poradte ubytko v chorvatsku kde je pristup k moru blizko a kde ste mali dobru skusenost. mame malinke babo (6 mesiacov) a vacsi ma 3 roky tak aby to bolo trosku aj pre neho, teda aj nejake detske veci v okoli trebars kolotoce a tak..budem rada ak napisete svoje skusenosti a odporucanie. dakujem

olika37
31. máj 2013

mustacsango@hotmail.com...to je priamo na pani Ankicu, http://www.chorvatskoapartmany.sk/apartmany-ank..... rozumie dobre aj po slovensky...môžeš sa odvolať na mňa 🙂
http://www.chorvatskoapartmany.sk/apartmany-ank... som objednávala odtialto

olika37
31. máj 2013

@actimelka v privlake kde sme boli ubytovaní, boli kolotoče , všelijake stánky s občerstvením a jedlom, ihrisko, detské ihrisko v centre,10minut autom sa dá zajsť na ostrov VIR, kde nájdete všetko- atrakcie pre deti, reštiky, obchody, pláže sú tam ale štrkovité(tie ma moc kvôli malemu nenadchli 🙂 narozdiel od Privlaky...

lenocka1985
6. jún 2013

baby nemáte tip na overené ubytko v Crikvenici? .... za rozumnú cenu pre dvoch + ročná babula ... najlepšie v súkromí a blízko pri mori... dakujem

evkakd
19. jún 2013

@lucinocka ahoj mohla by som poprosiť info 🙂

gelinka75
7. júl 2014

Ahojte, boli ste niekto v Biograde, ako tam je?

konik1985
7. júl 2014

@lenocka1985 Ja odporúčam hotel SLAVEN a aj VARAŽDIN.

pampilon1
28. júl 2014

@danist
chcem sa opýtať, nakoľko práve riešim tú vilu Milat.. máš ešte ten konakt? stará konverzácia, ale.. aj tak . 🙂