Chorvátsko - Karlobag

wewerkatka
8. aug 2017

Ahojte...rada by som sa spytala na vase skusenosti s tymto mesteckom a konkretne hotel Zagreb. Zanedlho sa tam chystame, tak nech viem, co ma caka 🙂 hlavne ma zaujima, ci je more a plaze vhodne aj pre male deti, ci su tam nejake atrakcie pre pubertakov a tak...:D uteraky na izbe a vsetko, co vas napadne 🙂
Dakujem

jaja1979
9. aug 2017

Ahoj, pozri sem - my sme tam boli, tu som pisala recenziu, poprecituj, ak budes mat otazky, kludne pis...
https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/chorvatsko-karlobag-2/

vamajka
27. apr 2018

@wewerkatka Ahoj boli ste v tom Karlobagu? Pacilo sa Vam ? tiez tam v lete ideme tak niake info by som chcela

wewerkatka
autor
27. apr 2018

@vamajka Ahoj, boli sme... co sa tyka hotela a mora, vyhladu a tak- uzasne, nadherne. len more bolo pre nas fajnovych studene 😀 ale casom sme si zvykli a tak dalej od hotela bola taka akoby zatoka a na druhy smer, pri pristave sme tiez nasli teplejsiu cast, takze fajn... aj pocasie nam nastastie vyslo, fukalo iba prvy den, ostatne uplna parada. program pre deti, neskor aj pre dospelych- ten sme uz my nestihali, mala mala rok a pol v tej dobe, takze sme si hajali 🙂 ak mas este nejake otazky, kludne sa pytaj

vamajka
28. apr 2018

@wewerkatka dakujem a co strava v hoteli a vzletz do okolia

wewerkatka
autor
28. apr 2018

strava- velky vyber, mali sme all in, takze bez preblomev a velmi chutne varili, ovocie, kolaciky, tie byvali aj poobede v bare... napoje do tusim 9 vecera. a vylety neporadim, neboli sme nikde :D ale okolie je tam fakt nadherne, hora, Pag bol odtial kusok, viem, ze sa dalo lodou ist- pristav bol asi 5-10 minut cesty