Chorvatsko Trogir s 22 mesačným

bobana297
30. júl 2018

Ahojte babeny. Hlavne tie, co jazdite autom na dovolenku do Chorvatska. Ideme sice All inclusive ale stale mi nieco tapa po hlave co nezabudnut pre 22 mesacneho krpca. aby mal na dovolenke. Treba balit vela veci ci staci menej? Ja idem prvy krat na dovolenku v zivote a este aj so synom. Naco netreba zabudnut a co netreba co sa da kupit aj tam? Dakujem

hettinka
30. júl 2018

@bobana297 všetko sa dá kúpiť aj tam, normálne sú tam obchody, vo väčších mestách aj hypermarkety krajšie a väčšie, ako naše.

vamajka
30. júl 2018

@hettinka kupis tam vsetko len tento rok je vsetko akesi drahsie oproti minulemu no urcite, by som zobrala lieky od teploty, bolesti,hnacky. opalovaci krem oblubenu hracku no hlavne tie lieky stravu mate takze to by som neriesila tiez sme mali ALL a kupili sme si akurat vodu do cesty a niaku zmrzku

hettinka
30. júl 2018

@vamajka jj, boli sme už tento rok v HR dvakrát, drahšie je to od roka na rok, ale aj tu na SK, takže ja neriešim toto.
Lieky samozrejme treba vziať, ale zasa netreba doniesť celú lekáreň. Ja beriem pár tabletiek od horúčky, od hnačky. Takému malému možno aj oblúbený príkrm by som vzala, alebo UM ak pije, síce tam je všetko, ale možno bude presnidávka alebo kaša chutiť mierne inak. Ale tak skoro 2-ročný už zje aj normálne ovocie a to je síce drahšie, ale čerstvé dopestované na slnku, neporovnatelné s hypermarketovým u nás.

A ešte, ak idete do hotela, do bazena treba plienky do vody, nahotinky nepúšťajú do bazénov.
My sme v tom veku mali pre deti celotelové plavky, klobúčik, na pláž niekoľko bavlnených tričiek a froté pončo, nech nie sú v mokrom. Zisti si, či máte aj plážový servis, ak nie, zober plážový stan. A faktor 50, ja mam overený Eucerin pre deti.

Inak, presne v Trogire, hotel Medena sme boli s dcérkiu, ked mala 2r. a so synom, ked mal 2,5 roka.

terezka1947
30. júl 2018

@bobana297 zober lieky,kt.by mohli byt potrebne,zajdi aj k detskej,nech poradi,predpise...nejake jedlo,kt.ma rad,myslim piskoty,sladkosti..ci UM....ostatne ozaj kupis

janinah
30. júl 2018

teplomer

bobana297
autor
31. júl 2018

dakujem Vam dievcataaaa 💜💜💜💜

lienoccka85
31. júl 2018

Hlavne by som nezabudala na lieky a opalovacie kremy. No tam si kupis vsetko, co zabudnes, takze by som sa az tak nestresovala