Čierna Hora. Boli ste tam niekto na dovolenke?

liliandax
29. júl 2009

ahojte

bol tam niekto na dovolenke? 😎

Mne sa to zatial celkom vidi.. tak zhanam nejake info 😵

eimiky
29. júl 2009

Kamarátka aj švagriná tam boli, ja osobne nie, ale ževraj pláž ok až na to, že hocikde vytvorené smetisko.Dokonca tam bola aj pláž, kde sa pásli kravy 😀 , videla som foto, inak by som neverilai,nak pomerne lacnejšie ako v HR.

liliandax
autor
29. júl 2009

eimiky - fuhaaa.. sila, kravy na plazi 😀 Si ma velmi nepotesila 😅

dufam, ze sa tu najdu nejake zienky, ktore to maju tiez odskusane.. a hodia nejaku rezenziu

eimiky
29. júl 2009

no hádam hej...
zatial nič aj ja som zvedavá na postrehy

tinyleaf
30. júl 2009

ja som bola v Ciernej Hore asi pred 6 rokmi, bola to taka nenarocna dovolenka, cesta autobusom, plna penzia, ale strava nic moc, ubytko tiez take jednoduchsie v hoteli. Sluzby vtedy este neboli moc dobre vyvinute, bol tam dost poznat vplyv Albanska a tej mentality, napriklad autobus sa vobec neriadil cestovnym poriadkom, ale chodil v uplne ine casy, takze bolo treba cakat na zastavke a dufat ze pride. Stankov s obcerstvenim tam bolo dost, aj obchodiky na okukovanie, plaz v pohode, vsade vyhravali take tie letne pesnicky chorvatskeho typu... v hoteli sme mali aj animacie, nejake cvicenia, aerobik....v podstate som bola spokojna, ale vtedy som bola este studentka a za tie peniaze som ani nemohla ocakavat nic extra.

pegaga
31. júl 2009

my sme boli na ciernej hore asi pred tromi rokmi a moje odporucanie je rozhodne si vybrat inu krajinu! Musim povedat, ze je tam nadherna priroda, prvykrat som videla skutocne tyrkysovomodru rieku. Ale more a plaze spinave, spinave a este raz spinave. Porozbijane sklo, skridla a podobne. Ludia velmi mily a ochotny, ale neskutocny bordelari. Napr. na izbe nam udrzbar opravoval klucku, a stary zamok sme mali hodeny v zahone kvetin pred dverami, myslim, ze to ich charakterizuje. Nase ubytko nebolo nic moc, ale to zasa narocni niesme a zalezi aj co kto trafi, ale tie plaze sa nam zdali vsade rovnake. Boli sme v Tivate. Kvoli moru rozhodne radim Cierna hora nie. Ale krajina neskutocne nadherna, to musim uznat. Len ten bordel.....

liliandax
autor
1. aug 2009

ahojte baby
dakujem za vase nazory 🙂 Sme to cele s muzom prebrali a rozhodli sme sa, ze to ta Hora nebude, takze vyberieme nieco ine 🙂

etuska
7. aug 2009

Liliandax-my sme boli v Č. Hore pred 2-ma rokmi,ked mala dcerka 3 roky.Cestovali sme v noci autom bez klimy a az na to,ze to bolo unavne,mala prespala celu cestu a na druhy den nas unavenych tahala k moru 😀

My sme boli az uplne na juhu-blizko albanskej hranice.kde sa rozprestiera Velika Plaza-tusim 13km dlha piesocnata plaz.
Nebolo to 100% sterilne prostredie,ale boli tam ciste WC,sprchy,preliezky a mala si tu dovolenku neskutocne uzila.
Nie je to typicka turisticka destinacia,no krajina sa mi pacila ovela viac ako Chorvatsko.

Jediny dotaz-nabududce uz len lietadlom 😀

lucinka1104
26. feb 2011

Ahojte otvaram tuto temu lebo mame v plane is toto leto detmi do CH chcem sa opýtať či bol niekto aj na tej sukromnej plaži na polostrove ratac či ako sa to píše???je to 15 min od Sutomora

bambola
19. jún 2012

Ahojte, boli ste niekto v poslednej dobe v Čiernej Hore? Mam namysli 1-2-3 roky dozadu. Dakujem 🙂

katarinkad
9. júl 2012

@bambola boli 😉

bambola
9. júl 2012

@katarinkad a ako? citala som, ze je tam dost spina 😒 kde ste boli?

katarinkad
10. júl 2012

@bambola boli sme ubytovani v Tivate, je to tam nic moc, taka diera, ale chodili sme do Budvy a na ostrov sv. Stefana, boli sme v Kotore, chodili sme na pieskovu plaz Plavi horizont. Je tam vela krasnych miest, naozaj dycha to tam historiou a je tam krasna priroda. Budva je nadherne historicke mestecko, je tam plno turistov, proste to tam zije, takisto aj na sv. Stefanovi.
Nam sa tam pacilo, urcite sa tam este vratime, ale je pravda ze sluzby tam este nie su na velmi vysokej urovni v porovnani s inymi turistickymi destinaciami, ludia su tam vsak velmi mili a ustretovi, a hlavne velmi pohodovi, nic ich nerozhadze, neriesia az tak velmi poriadok.

oskvarka
10. júl 2012

ja som bola so sestrou v bosne pri mori... take menej komercne to tam bolo a vsetky plaze jednoznacne verejne... a tie odpadky isto bolo viac ale mne sa pacila ta nekomercnost a jednoduchost,.... a tiez tam bolo lacno niektore veci aj o dost lacnejsie ako u nas... ostatne tak rovnako takze sa to s chorvackom neda porovnat v cenach.. v chorvacku je draho...