Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čierna Hora - vaše skúsenosti a odporúčania

lilidix
23. júl 2017

Ahojte. Chceli by sme ist s malym (2,5r.) do Ciernej Hory.
Moje podmienky su, nech je teda pozvolny vstup do mora, more max 1km od byvania, nech sa mi tam dieta pri hotely/apartmane/u domacich vyhra - to tam musi nieco byt, inak by mi tam nevydrzal 🙂
Odporucte mi prosim vas ci uz hotel, domacich, konkretne mesto - je nam to v podstate jedno kde. Kde ste boli s dietatom a pacilo sa vam.
Dakujem 🙂

makli
18. apr 2018

@nicolas111 ojoj, tak to duplom prajem všetko dobre, nech ste zdraví

elienocka
12. júl 2018

Ideme do čiernej hory z cestovky žiadajú splnomocnenie v Anglickom jazyku koľko to bude stáť ,že otec púšťa dcéru na dovolenku ideme ja, dcérka a mama .kontroluju to na hraniciach

danielagre
17. júl 2018

@makli Ahoj, boli ste tam už či ešte len idete? Lebo ja akurát zvažujem tiež presne ten hotel ...dnes kúpiť....:D

makli
17. júl 2018

@danielagre ahoj, neboli ja som planovala až okolo 20.8. len zistujem recenzie, ale som rozhodnutá že nie, žial

jaja82
26. feb 2019

@nicolas111 aky bol ten hotel korali?? Uvazujeme nad nim tento rok? A plaz pri nom? Mame 2 male deti

nicolas111
26. feb 2019

@jaja82 no ak ste zvyknutí na veľa tak možno budete sklamaní, ale nám sa tam páčilo. Taký klasický chorvátsko, taliansky hotel.starsia kúpeľňa, ale čistá. Upratovačka chodila každý deň. Izba žiadny luxus, ale pohodlné čisté postele, balkón. My sme aj tak bolo stále vonku. Taká klasika 3 hviezdičky. Ale za tie peniaze super,.čisto.iba wifi bolo dolu na recepcii. Jedlo bolo chutne a vždy sa dalo z čoho vybrať. Mali sme all inclisive, ale zas sa to nedá porovnať s tureckom.nam sa tam páčilo. Pláž bola hneď pred hotelom, z pláže sme si odskočili na pivko do hotelového baru.ale pre maličké deti je tk dosť hlboké. Ale v porovnaní s.chorvatskom omnoho teplejsia voda. No a pozri ulcinj, to je pre malé detičky super. Piesok a dĺllllĺho voda po kolená. 9 km pláž. Je to odtiaľ autom do pol hodinky.

tanalienka
28. jan 2020

@zuzana2000
chcela by som sa opytať, zvazujeme dovolenku v Bečiči, hotel Mediteran, je hneď v blizkosti Tara, mal by tam byt aj aquapark. Ako ste boli spokojni, uroven hotela zodpovedala hviezdickam?

zuzana2000
31. jan 2020

@tanalienka ahoj...čo sa tyka hotela Tara, tak max.spokojnost, všetko čisté, služby, strava perfektne. Čo sa týka pláže, more čistučke...ale dosť kameňov...to sa mne teda moc nepáčilo

makli
3. feb 2020

pozdravujem, cez ktoru cestovku sa oplatí íst do Ciernej hory, dakujem

zuzana2000
4. feb 2020
796008
29. júl 2021

Tak my sme boli tiež v Sutomore v hoteli Korali. Chceli sme vyskúšať i niečo nové, pravidelne chodievame do Chorvátska do Basky Vody a počuli sme, že i v Ciernej Hore je krásne. Bolo to síce v roku 2018, niekedy v auguste, ale druhýkrát by som nešla. Ubytovanie bolo v poriadku, tiež sme vedeli, že nejdeme do štvorhviezdičkového hotela, no bolo čisto, mali sme terasu a občas sme sa aj zasmiali, že sme sa presunuli do minulosti🙂 Personál bol veľmi mily, ako chyzne, ktore upratovali každý deň, tak aj personál na recepcii veľmi priateľsky, aj v reštaurácií. Wifi sme mali občas slabšie, no boli sme predposledná izba od konca, tak mozno i preto. No najviac čo mi tam vadilo bola pláž. Boli tam úseky s lahatkami a slnečníkmi na striedačku s voľnou plážou. Dvojlehatko so slnečníkom stalo na deň 10€, čiže bolo obsadených pár lehatok a všetci ostatní boli natlačení v tom voľnom priestore, kde sa dalo voľne ľahnúť a keď ste prišli neskôr, boli ste radi, keď ste našli niekde pod múrom, alebo pri sprchach. Boli sme s dieťaťom, takze sme väčšinu času boli pri vode a tam po celej dĺžke od vĺn, vytvorený pas s cigaretovymi špackami. Boli nielen na celej plazí, ale i pri vstupe do mora. Ľudia tam keď dofajcili cigaretu, zahrábali do piesku, bol to hnus a s dieťaťom takto pri vode sme si to vôbec neužili. Inak voda bola čistá, my sme boli s malým dieťaťom, takze sme sa pohybovali max do hĺbky pása, ale bola čistá. Kúsok ďalej od nás bola na plázi nejaká voda, akoby jazierko a v nej plávali všelijaké bordele, fľaše, sacky a neviem čo ešte a ľudia tam okolo toho ležali a dovolenkovali. Mozno som náročná, mozno sme len tak trafili a inokedy je tam čisto, no už len kvôli tomu by som tam viac nešla. Príroda je tam krásna naozaj, no na dovolenku pri mori a s dieťaťom za mna nie.