Clubhotel Nezábudka, Tatranská Štrba - referencie

tlucka
6. jan 2014

Chcela by som vedieť Vaše referencie na spomínaný hotel, nakoľko som si zakúpila pobyt cez zľavový portál, zarezervovala termín pobytu a až následne čítala nie práve lichotivé referencie od nespokojných návštevníkov. 😒

sendy182
6. jan 2014

@tlucka oh to fakt?.....ja som tam síce "nepobývala"......ale sem tam zájdeme na kávičku.....prostredie je pekné.......v lete sme tam častejšie.....je tam aj mini zoo 😉 😉 😉 jazierko kde si môžeš uloviť rybku .....tenisový kurt asi teraz nič moc..... 😉

sedem
6. jan 2014

@tlucka nepoznam, ale ak si to kupila teraz, tak do siedmich dni mozes pobyt bez udania dovodu stornovat a ziadat vratenie peniazkov od zlavoveho portalu...

tlucka
autor
6. jan 2014

@sedem No práveže sme to kupovali už v novembri, takže lehotu na vrátenie sme premeškali ☹
V podstate si vždy pred kúpou prečítam nejaké recenzie, ale teraz sme to nejako zanedbali.
Nechápem, ako môže taký hotelový komplex po toľkých negatívnych referenciách ešte fungovať...
http://www.ubytujsa.sk/sk/ubytovanie/tatranska-...
http://www.recenzie-hotelov.sk/recenzie/slovens...
😠 😠

tlucka
autor
6. jan 2014

@sendy182 My sme tam zatiaľ neboli, ale už banujem, že som ubytko zarezervovala. Moja chyba, mala som skôr pozerať recenzie... Strašne veľa ľudí sa sťažuje na hygienu, čistotu izieb, neposkytnuté služby, strava, proste všetko...

hradnapani
6. jan 2014

@tlucka nikdy v zivote! este pred par rokmi som tam rezervovala dovolenku, na ktoru som napokon nemohla nastupit (oznamila som im to mesiac dopredu a dovolenka bola uz cela zaplatena). Nevratili mi ani cent, absolutne prestali komunikovat, hrozne...

sendy182
6. jan 2014

@tlucka kedy idete?.......nedá sa to neako?.......v budúcnocnosti odporúčam hotel Sipox v štrbe.........super...krásny....bazén.....ihrisko....pri lese.....ticho.....http://www.hotelsipox.sk/

hoblinka13
6. jan 2014

Presne s takou dusickou som aj ja isla po zakupeni pobytu cez zlavovy portal a potom som citala recenzie... ale opak bol pravdou,my sme boli nadmieru spokojni.zvykneme chodievat aj do luxusnejsich a drahsich hotelov a mozem povedat,ze rozdiel bol iba v zariadeni,sluzby nam vyhovovali.a poviem ti nikde som sa tak s prepacenim nenazrala ako tam.bohate velmi bohate svedske stoly ( v recenziach sa stazovali na malo jedla,comu absolutne nerozumiem,boli sme tam 2 sezony a zakazdym doslova prezrati 😀 ),ked ides na turu namiesto obeda si mozes pytat balicek so sebou.utulne izby,bazen a sauna fajn.sice ja by som prijala teplejsiu vodu v bazene,ale teplota bazenov je v kazdom hoteli takato.jedine,co ma sklamalo bola procedura,na ktoru sme mali narok,ale tak v zlavovyc kuponoch su vacsinou biedne procedury aj inde

tlucka
autor
6. jan 2014

@sendy182 Ďakujem za tip. My sa snažíme striedať rôzne hotely v rôznych kútoch, oblastiach, mestách Slovenska, tak sme si povedali, že vyskúšame tento. Ponuka vyzerala skvelo, ale už len vybavenie rezervácie sa mi nejako nepozdávalo. Preto som začala čítať referencie... Asi fakt neskoro. No skúsim zajtra zavolať na reklamačné a uvidím, čo sa dá robiť...
Ak nič, budeme tam musieť ísť. Ale potom sa majú pochlebe, ak mi neposkytnú to, načo mám nárok!!! 😠

hoblinka13
6. jan 2014

@tlucka mozem ta ubezpecit,ze strava je vynikajuca a domacka,ziadne umele chute.podla recenzii mi pripada,ze ludia nevedia rozlisovat kategorie hotelov.nemozes predsa cakat,ze to tam bude vyzerat ako v tatry mountain resorts.fakt sa neboj,takto znechutena som tam aj ja isla.my sme mali all inclusiv pobyt-vsetky napoje alko-nealko zadara z ich karty a mysleli sme,ze tam budu len nejake sitne napoje a dalo sa v pohode vybrat aj dzusy,mineralky,destilaty,pivo,kava.nepanikar

tlucka
autor
6. jan 2014

@hoblinka13 Boli ste v Nezábudke? Ak smiem vedieť, kedy? My práveže tiež chodíme často na nejaké dovolenky, víkendové pobyty, ale takéto negatívne referencie som žiaľ ešte nečítala. Preto mám obavy...

tlucka
autor
6. jan 2014

@hoblinka13 Aj my máme all inclusiv. Tak som zvedavá, ako to nakoniec bude. Ideme tam však až koncom apríla, žiaľ nemali skôr cez víkend voľné. Snáď dovtedy sa zlepšia 😉 Inak veľa som čítala aj o slabej hygiene, špine, plesni, špinavých uterákoch, atď. Ako ste mali vy?

sedem
6. jan 2014

@tlucka tak s tym uz vela nenarobis, jedine vyskusat a ak nebudes spokojna, ozvat sa... niekedy staci zmena vedenia a vsetko moze vyzerat inak, snad to nebude take zle... 😉

majkali
6. jan 2014

@tlucka My tam byli na jaře a byli jsme moc spokojení. Bydleli jsme v apartmánu, ne přímo v hotelu. Jídlo mají skvělé, všechno čisté, personál vstřícný. Ale byli jsme s prckem nemocní, takže do bazénu jsme nešli. Venku byl sníh, ze zvířat jsme nic neviděli. Lepší tam jet asi v létě. Jinak za nás super. Co jen vím, tak si někdo stěžoval na ubytování v hotelu, nás dali do apartmánu, který je nový, takže jak vypadají hotelové pokoje nevím.

hoblinka13
6. jan 2014

@tlucka Boli sme minuly rok v zime aj tento rok v zime.problem ludi je,ze akoby nevedeli citat stranky hotelov.na webovej stranke nepisu,ze maju obrovsky wellnes,je tam jasne napisane kolko bazenov,saun a viriviek maju a su tam aj fotky a teplota vony,sauny,tak neviem preco ludia kritizuju maly wellnes.ich problem,ze nevedia citat.ja som si spinu teda ani jeden rok nevsimla.Nevravim,ze je to luxus,ale na kategoriu takehoto typu vyhovujuce.urcite by sa zislo vymalovat aspon v izbe,kde sme boli minuly rok,ale uteraky a postelne pradlo sme mali ciste a bez ziadnych dier ako uvadzaju recenzie.zalezi,na ake hotely ste zvyknuti.ak ste zvyknuti na velky luxus,tak budete sklamani,ale pre bezneho navstevnika si myslim,ze to nie je katastrofa ako vsade o nich pisu.

sendy182
6. jan 2014

@tlucka no tak si skús zaistiť apartmán......určite sa to bude dať.....možno malá pozornosť na recepcii...... 😉 pekne si pobyt užite...... 😉

tlucka
autor
6. jan 2014

@sedem No veď práve som čítala, že vedenie hotela, resp. "Pán" riaditeľ asi nie je pánom na správnom mieste: No čo už, vyskúšame. Snáď to nebude taká katastrofa, ako všetci píšu. Ale ja si rada otváram pusu, ak sa mi niečo nepáči 😀 😀

tlucka
autor
6. jan 2014

@majkali Ďakujem za info. Asi fakt začnem uvažovať nad tým apartmánom 😉

sedem
6. jan 2014

@tlucka Uff, teraz som letmo pozrela tie recenzie, no vyzera to vselijako, len nie dobre...skus sa nakontaktovat na zlavovy portal, ci je nejaka moznost stornovania a ak nie a budete "musiet" na pobyt nastupit, treba sa urcite ozvat a v pripade, ze nebudu mat zaujem veci riesit a napravit, asi by som mala po ruke pripravene cislo na nejaku inspekciu, ktora kontroluje kvalitu hotelov...drzim palce a nabuduce treba asi naozaj dva krat merat a raz rezat, obzvlast na Slovensku, zial... 😒

tlucka
autor
6. jan 2014

@hoblinka13 No uvidíme.. My po každom pobyte v nejakom hotelovom zariadení, penzióne v poslednej dobe len porovnávame poskytnuté služby, ubytko, stravu,, snažíme sa stále navštevovať nejaké nové, ale asi by sme mali zostať verný niekoľkým "top" a potom by som nemusela vymýšľať a báť sa ísť na pobyt. 😒

hoblinka13
6. jan 2014

@tlucka Mne sa strasne pacilo v penzione energetik v jasnej a to je pre mna top.na toto sa nezabudka netrha,ale zase v nezabudka je za velmi prijatelnu cenu.

tlucka
autor
6. jan 2014

@sedem Presne to mám v pláne urobiť. Pokúsim sa to zrušiť, ale to asi nepôjde. Tak budem len dúfať, že to nebude také strašné.. Ďakujem 🙂 🙂

desantana
6. jan 2014

Ja som tam bola asi pred 4-rokmi a velmi sa mi tam pacilo.

tlucka
autor
6. jan 2014

@hoblinka13 Tam sme ešte neboli, ale možno vyskúšame. Mne sa v Jasnej páčili Tri studničky, Ostredok, celkovom mám Demänovskú dolinu rada. Môj top je Grand Hotel Praha 😀 😀 😀

hoblinka13
6. jan 2014

@tlucka do takch drahych nechodime,momentalne setrime na dom,takze poskromnejsie 😀 ak mate radi tieto hotely,tak od nezabudky fakt necakajte vela.ta sa na vymenovane hotely netrha

tlucka
autor
6. jan 2014

@hoblinka13 No veď práve preto sa obávam... My sme pred pár rokmi tiež tak poskromnejšie, tiež sme stavali dom, ale zatiaľ nemáme detičky, tak si užívame 🙂 🙂 Ale väčšinu pobytom sme si tiež kupovali cez zľavové portály, alebo sme poukazy dostali, alebo prispel zamestnávateľ. Tie super hotely by som si tiež nemohla len tak dovoliť 🙂 🙂 😀

davita
6. jan 2014

no ja by som ta chcela povzbudit, ze je to vzdy do velkej miery take, ako si to urobime, a chronicky frflos nebude spokojny nikde, ale a to ale chcem zdoraznit, ked stav prekroci tvoju hranicu unosnosti, nesed na izbe a nefrfli len do vetra, ale chod si to riesit ... tieto a podobne prevadzky sa spoliehaju na slovensky pristup :( ofrflat a nechat tak .... ja som sa na tie referencie pozrela a nikto tam nepise, ze ako to riesili ... takze bud sa to dalo vdrzat, alebo neviem 😉
ak nieco nebude ok, ozvi sa, my sme takto pochodili vzdy, slusne povedat," toto nie je ok" a po prvotnom prekvapeni, ze aj slovac vie otvorit pusu bola naprava alebo sme isli raz do ineho hotela ....
bude to fajn a takto sa na to aj tes 🙂 zrovna vam sa bude pacit 🙂
statisticky sa ludia viac stazuju ako chvalia ... u nas 😉 zvlast

stastnu cestu a pekny pobyt 🙂

hoblinka13
6. jan 2014

@tlucka my sme volakedy s priatelom vela pracovne cestovali a velakrat aj na poslednu chvilu objednavali cez booking,takze sme pripraveni na vsetko 😀 raz sa nam stalo v cechach,prisli sme do hotela a tam zariadenie ako v bordeli,hrube cervene zaves na chodbach,izby nevkusne namalovane,osarpane,ale taku srandu sme si z toho spravili,ze sa na tom dodnes bavime.ja vzdy tvrdim,ze nie je ani tak podstatne ako izba vyzera,ale to s kym tam som.a najlepsie bolo rano,ked sme si objednali kavu v bare.asi 15minut tam majstrovali na kavovarom,nakoniec sme prisli a povedali,ze uz kavu nechceme a zahanbene sa nam ospavedlnovali,ze barman tam este nie je a oni nevedia ako s tym narabat a to bolo pol 10.bohovsku srandu sme z toho mali

tlucka
autor
6. jan 2014

@davita Ďakujem 😉 No pevne verím, že bude dobre. Len tie recenzie ma fakt dosť zaskočili. 😒
Ja si viem pusu otvoriť, len fakt dúfam, že nebude treba 😉

tlucka
autor
6. jan 2014

@hoblinka13 😀 😀 😀 Tak takéto zážitky nemáme, teda okrem vŕzgajúcich postelí, hlučných čechov a vracajúcich detí v jedálni 😀 😀
A ja rada osobne spomínam na Wellnes hotel Bystrá a na "účastníkov zájazdu/ - reprez

tlucka
autor
6. jan 2014

@hoblinka13 😀 😀 😀 Tak takéto zážitky nemáme, teda okrem vŕzgajúcich postelí, hlučných čechov a vracajúcich detí v reštaurácii 😀 😀 A občas nejaké maličké faux pas, ktoré sa nám v tých "lepších" hoteloch podarili 🙂 🙂