Čo navštíviť a vidieť v Toskánsku v okolí mesta PISA?

adinka003
16. sep 2019

Ahojte chystáme sa vo štvrtok do Toskanska konkrétne budeme ubytovaní v meste Pisa po prvý krát na 4 dni letecky,čo by ste odporučili vidieť budeme mať požičané auto tak môžme pobehat, len mám dilemu ake tam je pocasie čo som pozerala tak cca hlasia 26 stupňov tak si myslím že celkom teplo, len kamoska ma celkom zmiatla že ona si berie aj takú teplejšiu bundu že tam bude chladno,no neviem čo myslíte. A

dskjhfdlkdjhl
16. sep 2019

Skuste sa dopravit do dedinky Vinci😉V Pise okrem veze je aj dobre prirodovedne muzeum.

bubacik2
16. sep 2019

V Pise okrem sikmej veze a otravnych predajachtivych cernochov v podstate nic nie je, je to malilinke mestecko. Ale Florencia je uuuuuzasna, tu sa urcite vidiet oplati 🙂

babi81
16. sep 2019

@adinka003 26 cez den na noc moze byt aj 15, riflova bunda ti postaci 🙂 kde sa ust pozriet, mestecko lucca, livorno, ak chces dalej aj florencia alebo hodinka autom la spezia, portovenere, lerici tam rataj ze bude min o 4stupne viac.ked bude slnecno mozes skocit aj k moru a do vody, dcerka sa minuly vikend kupala nedaleko.

kristiii
17. sep 2019

@adinka003 Pisu sme stihli obehnúť behom prvej noci, ozaj tam nič okrem šikmej veže neni, ale je to dobré východiskové miesto, pekne mestečko je Lucca, Viareggio, kde sa dá aj okúpať, Florencia stojí za to. Čo sme nestihli a ľutujem je oblasť Cinque Terre

adinka003
autor
17. sep 2019

Ďakujem Vám veľmi pekne za rady ❤