Čo nezabudnúť k moru pre trojročné dieťa?

zuzkaa1991
29. jún 2021

Ahojte kedze sa chystáme prvýkrát s malou 3r. k moru potrebovala by som poradit naco nemám zabudnúť so sebou zobrať vase typy ;) ked sme chodila.predtym neriesila.som skoro nic pre seba ;)
Budem veľmi vďačná za vase rady typy ideme.s.autom.

guiseppinka
29. jún 2021

Pas pre dieta, hracky do auta, uterak, plavky...

hennyinnsbruck
29. jún 2021

My ideme tiez 1x s 2,5r
Lekarnicku nezabudni ,a zbytok myslim jak inokedy ked sa ide k vode alebo na dofcu

katkatonkova
29. jún 2021

Pre istotu aj lieky proti hnačke, na teplotu, na kašeľ, fenisfil gél aj kvapky, náplasť, obväz....

ichbinich
29. jún 2021

Na cestu:
Pas/doklady, peniaze
VODU, jedlo (chrumky, kusky ovocia, co ma rada) - aj zasobu, keby ste ostali v zapche
zabavu - hracky, knizky, pripadne CDcka s pesnickami, plysaka, prip. v zalohe maj aj tablet s rozpravami, keby bolo najhorsie
Vankusik a deku, ked zaspi
tienidlo
vlhcene utierky, kuchynsku rolku, sacok na smeti, NAHRADNE OBLECENIE 😉 po ruke!
dezinfekcne utierky/gely na ruky, prip. utierky na zachod (ma DMko, daju sa splachnut)

Ku moru:
kyblik a lopatku, tien (slnecnik/plazovy stan)
opalovak, prip. podla citlivosti UV tricko

Vseobecne:
oblecenie, plavky, osusky, silitovku, klobucik 😀
kozmetiku a nieco po opalovani
ak apartman, tak noz (myslim to vazne, tie noze su katastrofa) a skrobacku, ak chces varit zemiaky/zeleninu
malu tubu gelu na rucne pranie, stipce

Lekarnicka:
ja balim minimum: nieco proti bolesti/horucke, fyziolgicky roztok do nosa, pripadne nejake jemne kvapky do oci, fenistil gel, fenistil kvapky, leukoplast, bepanthene plus, dezinfekcia na rany, lieky, ktore potrebujete

Ale ak nejdes niekde na samotu, treba ti doklady a peniaze 😉 A teda vela vody a nejake jedlo na cestu, to je vsetko.

zuzkaa1991
autor
29. jún 2021

@ichbinich ďakujem v krátkosti som mala take v plane ale pekne ste mi napísali ;)
Zas mobil tablet mame vylucene na ceste keďže jej je zle ale našťastie ideme v noci ;) verim ze bude spat ....

vlasta1818
29. jún 2021

Hlavne nezabudnúť doklady. Všetko ostatné vieš kdekoľvek dokúpiť 🙂 oblečenie, hračky, nejaké obľúbené maškrty, opalovací krém, koleso na plávanie, rukávniky. Kamkoľvek idem, či sama, či s deťmi, beriem si aspoň nejakú základnú lekárničku. Niečo na teplotu, leukoplasty, dezinfekciu, taký ten základ. Nikdy nevieš.

darinkaninka
29. jún 2021

@zuzkaa1991 Ak jej býva zle, určite štvrtka kinedrylu pred cestou a keď zaspí, tak po zobudení tiež. Do lekárničky pribaliť aj na odchod potom.

zuzkaa1991
autor
29. jún 2021

@darinkaninka poznam to beriem este do teraz ja kinedril ;) mam v plane pred. Cestou jej dat jej pride zle ked s ahraje alebo daco cisto po mne to ma mne je doteraz zle v aute len viem.co mi pomáha ;) omre. Tabletky