Čo sa oplatí vidieť v Tatrách?

tamia
24. júl 2009

Ahoj,

chceli by sme ísť na predlžený víkend do Tatier s 2,5 ročným dieťaťom. Neviete mi náhodou poradiť nejakú dobrú oblasť kde sa dá všade lahko dostať /lanovky a pod./. Nechcela by som s nou absolvovať nejaké túry.Nemusía to byť Vysoké Tatry. Proste by som chcela nejakú zaujímavú oblasť, kde bude niečo pekné aj pre malú.
Dakujem za tipy!

tamia
autor
24. júl 2009

chceli by sme navštíviť nejaký ten hrad /nie spišský/ a ešte niečo zaujímavé v prírode / napr. nejaký skanzen, vodopády.../

tamia
autor
25. júl 2009

baby,
nikto nič...?

majinaf
25. júl 2009

Zo Stareho Smokovca------ist lanovkov na Hrebienok---chata ,,...,,peso k vodopadom.To by som odporucala.
Taranska lomnica ---Skalnate Pleso.----Lomnicky Stit.
Strbske Pleso---tiez odporucam

kvietok23
25. júl 2009

v pribiline je take muzeum dedinske, je to tam krasne 😉

grettka
25. júl 2009

no, pokial ste na tom financna dobre, tak na Lomnicak lanovka stoji cca 600,-Sk na dospelu osobu, a to je len listok zo Skalnateho plesa a listok Lomnica - Skalnate cca 390,-Sk na osobu ... a neviem, ci by tam take male dieta malo co vidiet... skor sa odviezt na Hrebienok zo Smokovca, alebo elektrickou na Strbske pleso.
http://www.vt.sk/cenniky/sk/leto/

titkovamiriam
25. júl 2009

si pamatam na krasne muzeum v tatranskej lomnici boli tam aj vypchate zvierata,existuje este?

bambusko
25. júl 2009

existuje, aj botanicka zahrada 🙂

titkovamiriam
25. júl 2009

fuu musim si najst na rok cas ist do tatier som 20 rokov nebola,starsi boli pred 5 s mojou segrou