Dá sa ísť na dovolenku za 1500 eur?

stelinau
9. apr 2013

je možné ísť na dovolenku k moru za 1500eur? Myslím niekde Turecko , Taliansko , Grécko- aby to bolo s cestou a samozrejme aj stravou? 🙂 My sme zatial boli len v raz v Bulharsku , ale teraz by sme chceli ísť niekde inde. Ak však to nebude reálne , tak do Bulharska pojdeme opať. dakujem za odpovede 😉

katinka71
11. apr 2013

@dai to teraz este nevieme ake bude more ,hotel ma aj bazen,je to hotel Vera Mare Belek,minuly rok sme boli zaciatkom oktobra v taliansku a maly mal 14 m a kupal sa este v mori,potom dam info ako bolo,vybrala som termin kvoli tomu ze este vtedy nebude mat 2 roky,az 3.6 az hlavne cena bola super

fiffinkaa
11. apr 2013

@zuuzka na kanároch nie je dobré počasie ani v hlavnej sezone, fúka vietok, časté prehánky a oceán 20 stupnov..

fiffinkaa
11. apr 2013

@stelinau dá sa, mi ideme do Egypta na 15 dní all inclusiv za 2tis..nejdeme cez cestovku, solo letenky plus solo hotel s all inclusiv, 2 dospelý, 2 deti..

pingu1
11. apr 2013

@stelinau hlavne doporucujem rakusku alebo nemecku cestovku a do 1500 sa bohate zmestite.

stelinau
autor
12. apr 2013

Dakujem všetkým, takže som ukecala muža na rozpočet 2OOOeur a na Turecko, vybrala som tri hotely a to Alanya a hotel Eftalia Village alebo hotel Eftalia Resor a posledný je v Side a hotel je Diamond Beach & Spa 🙂 , čo na nich hovoríte ? Nepozná niekto niektorý z týchto hotelov? Alebo ak máte iný dobrý hotel do nášho rozpočtu- dvaja dospelí a dve deti-14 a 7. dakujem 😉 😉 😉 😉

959touareg
12. apr 2013

@fiffinkaa
veru tak ked je ocean, je aj v lete kosa sa kupat. more sa este zohreje v pohode, ocean nie. detto v Spanielsku bola neskutocne studena voda aj koncom augusta a kupat sa nedalo. pokial nie si ladovy medved, popripade typicky turista z vychodneho bloku, ktory ked uz da tolko prachov za dovolenku nic mu nezabrani sa hrdinsky kupat aj keby zamrzol priamo vo vode. ale predsa do mora musi. zbytocne nevyhodil peniaze len tak 😖

oli_
4. jún 2014
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

určite sa dá. treba pozrieť last minuty, je tam veľmi veľa výhodných ponúk..

http://www.dovolenka-pri-mori.sk/tipy-na-lacnu-dovolenku-pri-mori/

dole pod článkom sú prekliky na tie najpredávanejšie last minuty od takmer všetkých CK zoskupené na 1 mieste.
napr destinácie ako bulharsko, turecko, taliansko .. od200€ polpenzia, od 300€allinclusive letecky a 3-4*hotely!! alebo chorvatsko vlastnou dopravou.. určite sa dá nájsť, držím palce!!

vnika
5. jún 2014

velmi sa tesim, prave som zistila, ze www.smartwings.com pridal dalsie letenky do Burgasu, uz boli takmer vypredane... tak sa da letiet z BA do Burgasu za 200e - obojsmerna a dieta do 2 rokov zdarma. ubytko zohnat uz nie je problem - zhruba pre 4clennu rodinu za 250, restiky lacne. takze lacna, pohodlna a pre deti vhodna dovo je zas aktualna 😎 🙂 😎

nadula01
5. jún 2014

skus si pozriet www.airstop.sk su tam odlety aj z Viedne a cez nemecke ci rakuske cestovky a dakedy sa daju dobre ceny

svetluska4
5. jún 2014

@stelinau my sme na tom podobne , stvorclenna rodina a tiez chceme ist lietadlom k moru. Uz som si spisala hotely kde maju ubytko dvaja dospelaci s dvoka pristelkami a teraz uz len sledujem last minuty a ceny ako idu dolu. My chceme ist v juli takze este casu dost ale orientacne sa uz obzeram 🙂. Ale osobne si myslim ze z lastminutom sa do 1500 vojdete, treba si len pockat 🙂

alexanotbad
5. jún 2014

@fiffinkaa mozem sa opytat cez co si riesite letenky? 🙂 dakujem. t.r. idem do HR, ale v buducnosti sa nam tato info iste zide 😉