Detská vestička na plávanie

ivonkaga
24. júl 2014

Baby, ma niektorá skúsenosti s touto detskou vestickou na plávanie? Je od 1-3 rokov. Zvažujem kúpu aj kvôli dovci pri mori, aj kvôli veľkému bazénu... Vďaka 😀

janinah
24. júl 2014

neodporúčam,vesta sa akoby nadnášala hore pri plávaní...ale s touto konkretnou nemám skúsenosť...v mori som nikdy vestu na dieťati nevidela,len rukavniky a kolesá

ingridgrimling
24. júl 2014

My sme mali pre drobca klasickú žltú nafukovaciu vestu a môžem len odporučiť do mora alebo do bazénu. 🙂

stanislavao
24. júl 2014

ludia, dajte si vy nafukovaciu vestu a skuste, ci vam je v tom pohodlne. dost pochybujem. to su tak zbytocne vyhodene peniaze. vy by ste v tom tiez nechceli byt.

sissy27
24. júl 2014

@stanislavao vesta na plávanie je o bezpečnosti a nie o paráde... To ako keby si povedala, že pásy v aute alebo autosedačka nie sú pohodlné, v prilbe sa potí hlava,tak to nedám... Dcéra je väčšia, pláva celkom slušne a na lodi alebo na skútri bude mať vestu a nezaujíma ma,či je pohodlná... A kým bola menšia a nebola úplný plavec, tak ju mala aj pri kúpaní aj keď som bola vo vode s ňou...

horana
24. júl 2014

@sissy27 Vesta je zachranna pomocka, nie pomocka na plavanie. Na lodi ci skutri prosim, ale pri plavani nielenze nepomaha v pravnom drzani tela ako pripravu na samostatne plavanie ale priam uci chybnym navykom. Je to uplne kontraproduktivne ju davat, len dieta pomyli.

reisi
24. júl 2014

Urcite kvalitne rukavniky, nie tie klasicke z hrackarstva.Vestu detom davam jedine na skuter ci lod aj to iny druh . Nam sa osvedcili rukavniky Flipper. Deti su cele leto v mori a obcas aj velke vlny a na tieto rukavniky sa mozem spolahnut.