Disneyland Paríž 2013

dubeke
10. okt 2013

Ahojte bol niekto tento rok v Disneylande v Paríži?Chcem vedieť vaše skusenosti a ceny hlavne 🙂

daniela1978
10. okt 2013

@dubeke tento rok sme neboli ale boli sme tam už tri krát......a ceny, ceny vysokánske a zážitky velikánske 🙂

dubeke
autor
10. okt 2013

@daniela1978 s tým aj rátam ale všade kde som pozerala tak sú ceny rôzne.

daniela1978
10. okt 2013

@dubeke ale čoho ceny by si chcela vedieť?

dubeke
autor
10. okt 2013

ako je to napríklad zo vstupným do disneylandu ,lebo su tam dve kategorie vstupeniek jedna je že do 1 parku a druhá cena 2 parku.Potom kupovali ste si Fast Passy to že máš atrakcie bez čakania.(koľko stojí ).a ceny v reštikách ak ste boli 🙂 Ďakujem 😎
@daniela1978

daniela1978
10. okt 2013

@dubeke vstupenky sme mali vždy už k ubytovaniu, a to do oboch parkov. fast passy sme mali len na nejaké atrakcie, na niektoré nebolo treba a niektoré ani nebola tá možnosť.......záleží od toho, na koľko tam idete. čo sa týka jedla, tak najrozumnejšie čo sa týka financií je asi McDonald a potom taká tiež kvázi fastfoodová reštika vo westernovej časti. potom je tam pri tom kolotoči lietadielkovom, teda kúsok od neho taká reštika, kde sa dá super najesť, ale je trošku drahšia, je to formou bufetových stolov, no je tam lepšie sa objednať ráno, aby ste mali stol, lebo to býva plné.....

dubeke
autor
10. okt 2013

@daniela1978 Ďakujem pekne 🙂

tova
11. okt 2013

ja som prave v Disney na Floride tu su fast passy zadarmo ale da sa vziat len 1 kazde 2 hod aa cena za 1 hot dog je $5, flasa vody $2.5, nanuk od $4 , teply obed okolo $25 osobu a zazitky su super ale je to narocne s malymi detmi, my mame pozzicaane auto a cez obed chodime spat do hotelaa.

kikina84
15. okt 2013

@daniela1978 mozem sa spytat ako ste sli? cez cestovku? alebo na vlastnu past? dakujem za info

kikina84
15. okt 2013

@dubeke ja som tu pred mesiacom tiez zakladala tuto temu,ale nikto sa neozval :( ..chystame sa na dalsi rok do disney,no ked som videla tie ceny cez cestovky,tak ma skoro oprelo..uvazujeme ze kupime letenky skor lacnejsie a booknem hotel a dopravime sa tam sami..lebo vyhodit 1300e za 3 dnovy zajazd pre 3clennu rodinu je fakt extrem..to radsej pojdem na dovolenku na dva tyzdne za to.. 😝

daniela1978
15. okt 2013

@kikina84 cez cestovku nie.....na vlastnú päsť 🙂 normálne cez ich stránku sme si rezervovali ubytovanie a bolo, mávajú tam rôzne akcie, tak treba skúšať.... my sme tam boli vždy tuším na 4 dni. podľa mňa je minimu 3 dni, na menej by som tam ani nešla, lebo si to človek neužije, len sa bude naháňať. a letenky sme si tiež sami zaobstarali 🙂

kikina84
15. okt 2013

@daniela1978 a mozem sa spytat kolko vas to takto vyslo? chceme ist aj my na vp a velmi tuzim zistit ci sa to oplati,ci je ten rozdiel v cene podstatne velky ked sa ide cez cestovku,alebo na vp..kludne aj do RP mozete pisat ak nechcete sem a nieje to tajne..dakujem krasne 🙂

tiumen
15. okt 2013

ja som bola cez ck minulý rok v Disneylande, a kedže sme boli plný autobus tak profesorka bola "zjednávať" cenu(množstevnú zľavu) a vstupenka bola za 28eur takže super cena 🙂 bol to niekoľko dňový poznávací zájazd v hoteli sme spali 3noci a vyšlo ma to 230 eur..

dubeke
autor
15. okt 2013

@kikina84 my ideme cez cestovku .odchádzame 30 z BA a je to 5 dňový zájazd s ubytkom a raňajkami.vstupy si platiš sama ale tiež pri skupine je zľava na vstupnom

radlinka
15. okt 2013

Ahoojte, ja by som chcela vediet od akeho veku by ste odporucali (ak ste boli s detickami, ako vnimali vsetky tie postavicky) isli by sme sa pozriet na 1 den, neviem kolko stoja pasy pre 2 osoby a 1 dieta, ale ak by sme mali cestu okolo tak by uplne stacilo. Je to sice obrovska plocha a mame uz nejake tie parky pochodene ale zase s dietatom je to dost unavne a staci nam aj mensi Legoland. 🙂

daniela1978
15. okt 2013

@radlinka myslím, že už také dvojročné deti........od 2-99 rokov 😀

daniela1978
15. okt 2013

@dubeke a kde máte ubytko?

dubeke
autor
15. okt 2013

@daniela1978 na okraji Paríža vraveli

kikina84
15. okt 2013

@dubeke a kolko vas to vyjde cele aj so vstupmi? lebo ja som pozerala tie 5 dnove zajazdy a vychadza to so vstupom okolo 2000e pre rodinu,..moze byt ta cena?dakujem

tova
21. okt 2013

@radlinka u nas 4r. bolo akurat. v 3r. deti sa bali na jazdy, tmy, vysky, hlukov, skus najprv nejake kolotoce a jazdy v okoli ci sa dieta boji. Do 3r. deti maju vstup ale zadarmo. Takze mozno idealne by bolo mesiac, par tt. pred 3 narodeninami ak zvladne jednoduche kolotoce (vsetky su aj s rodicom), (dokaz o veku nemusis mat staci povedat ze nema este 3r.) Vela jazd je ze len sedis v lodke ktora sa pohybuje a pozeras, to zvladnu aj 1r. deti. Vopred si pozri ktore su jady pre male deti, lebo v parku vidis len dvere a nazov pekny z vonku ale ked nevies co je vo vnutri, sa nacakas v rade a potom zistis ze je to nevhodne pre dieta. Skus aspon 2 dni na jeden park, aby si dieta zapamatalo jazdy a pripomenulo si aj z predosleho dna. My sme boli doobeda od 9-1 v parku, isli sme potom na hotel oddychnut na par hodin, a potom znova do parku (plati ten isty listok z rana) do zaverecnej a ohnostroje. Nie kazdy den su ohnostroje si musis pozriet vopred calendar. Zazitok je to pre male deti obrovsky, a odvtedy nic nepocujem len Mickey, Minnie, Goofy, Nemo, pozerame DVD, Disney hracky, oblecenie.

tova
21. okt 2013

@kikina84 moze, 700eur je len vstup na 5 dni pre 2 dospelych a 2 deti. plus cesta, hotel, a mozno aj jedlo v tom je.

radlinka
21. okt 2013

@tova ahooj dakujem za typ a vycerpavajucu odpoved, bude sa nam urcite hodit. Moja znama bola so synom (2,5 r.) a fakt sa bal tych disney postaviciek a cely cas plakal. Takze to nechali na obdobie ked bude starsi ale oni si zato uzili, lebo boli cela rodina.

tova
21. okt 2013

@radlinka moji 4r (dvjicky) sa bali postaviciek, dcera ani z dialky nechcela sa fotit a syn 3 kroky ok Mickyho, na jednej strane dobre ze sme nemuseli v radach vystavat na fotenie, som si same postavy odfotila teraz si radi fotky pozeraju. No ja som aj videla jednu zenu uplakanu (mlada) chlap nevedel co dalej, 2r. syn vieskal , plakal az celu hlavu mal mokru, 4r. sa nemohol dockat aby isli dnu na jazdu. treba odhadnut ake mas dieta ist mimo parku, relaxovat trocha a vratit sa. ake stare mas deti?

natalka13
21. okt 2013

My sme boli 2x, samostatne, byvanie v hoteloch priamo pri parku, vek deti 5r a druhykrat 7r - s mladsimi su to yvhodene peniaze. Niektore atrakcie su od 140cm, ale zasa tie deti od 140cm nebavi vacsina atrakcii. Z letiska chodia busy priamo do parku.
Treba ist aspon na 3 dni do oboch parkov.
Rozdielne ceny nemozu byt, ved si kupite tam vstupy /vyhnite sa prazdninam-to sa caka dlho/
Strava otrasna - vsetko typu MCDonald, v Legolande je ovela lepsia, viac prisposobena detom.
Ceny hraciek a suvenirov zavratna.

radlinka
22. okt 2013

@tova moj maly bude mat 2,5 roka tak chceme este trosku pockat. Teraz planujeme este mozno Legoland ak vyjde dobre pocasie ale v lete sme boli v Thomas Land a bolo to fajn len strasne teplo a velmi preplnene ludmi. 🙂

tova
22. okt 2013

@radlinka v lete Disney bude este viac preplnene ako Thomas.

diorka
17. dec 2013

Ahojte baby, tak nam jezisko donesie pod stromcek vylet do disneylandu, ubytko a letenky uz zaplatene, ideme v maji, ak bude mat niekto otazky, rada pomozem, tesiiiim sa, paaaa 😵

sis789
18. dec 2013
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

no...my sme to kupili teraz deťom k Vianociam... ešte o tom nevedia a ratame aj s tým, že to bude dooosť drahé. letenky sa nám síce podarilo lacno zohnať cez http://www.letenky.com/ aj ubytko mame zadarmo, lebo budeme u sesternice, ale určite treba počítať s tým, že taka tisícka až 1500 padne ani sa nenazdáš 🙂

hvaculkova
26. dec 2013

@diorka dobrý deň,Možte mi poradit ,kde ste zohnali ubytko a letenky? mi chceme ist v juni s 6 ročnou dcerkou a chcela by som to zaistit ,ale neviem o žiadnej možnosti,ďakujem za info,pekne sviatky prajem Hana V.

diorka
26. dec 2013

@hvaculkova napisem vam do posty