Dovolenka
dubeke
10. okt 2013

Disneyland Paríž 2013

Ahojte bol niekto tento rok v Disneylande v Paríži?Chcem vedieť vaše skusenosti a ceny hlavne 🙂
tova
7. feb 2014
@diorka potraviny su pri vlakovej stanici (pesi) a benzinka niekde poblizku kde tiez predavaju obcerstvenie ale ze su zatvoreny od 18hod do 6hod.
diorka
7. feb 2014
@tova dakujem krasne!
rolands
10. feb 2014
všetky termíny a všetky ceny nájdeš tu http://www.edovolenky.sk/Vyhladavanie/?Text=dis...
nemusíš blúdiť, máš to za najnižšie možné ceny letecky aj autobusom. 😉
ankamolc
23. mar 2014
ahojte, tento rok ideme do disneylandu.
Chcem sa spytat, ci mame navstivit aj park aj studio? alebo sa mame zamerat len na jedno z toho a ak ano tak naktore z tych dvoch?
citala som komentare, ceny zavratne,.... co sa tam vsetko musi platit okrem vstupneho? kedze okrem disneylandu chceme navstivit aj mesto budeme disneylandu venovat len jeden den.
napiste prosim , budem rada za kazdy jeden komentar....
pekny vecer...
andy1711
31. mar 2014
Ahojte, viete mi, prosím, poradiť v akých cenách sa pohybuje strava v disneylande? Atrakcie v parkoch sú v cene lístka, alebo sa doplacajú? Ďakujem 🙂
slaviq81
2. apr 2014
@ankamolc
@andy1711 za jeden den park a studio nestihnes, ja by som zvolila asi park. Okrem vstupneho neplatis nic, vsetky atrakcie su v cene. Ale odporucam nabalit penazenku, kedze suveniry nieco stoja, o strave ani nehovorim. Aby ste mali predstavu: http://www.dlrpmagic.com/planning/dining/restau...
andy1711
2. apr 2014
@slaviq81 super. dakujem. pokukam to 🙂 🙂 🙂
ankamolc
3. apr 2014
@slaviq81 dakujem velmi pekne, ak mas este nejaky napad, s ktorym by si sa mohla podelit s nami, napis...
kolko si mame pripravit asi "evriciek"?
bajciatko
12. apr 2014
Ahojte, ja som bola pred 10 rokmi a teraz by som tam chcela zobrat moju dcerku (4r).
My sme vtedy bývali v Disney’s Davy Crockett Ranch® a bolo to super, velmi sa mi tam pacilo.
Boli ste tam niekdo teraz?
diorka
30. apr 2014
Ahojte, my ideme do disneylandu uz za 3 tyzdne, a uz trosku stresujem, dievcata od toho samozrejme vela cakaju, hlavne ze sa stretnu s princeznami, mickey mousom a ja sa bojim, aby sme ich tam nasli, neviete mi povedat, ci su tam iba v urcenom case, alebo cely cas. Podla coho a kde ich najdeme? Dakujem
zlatusik2
1. máj 2014
@diorka Ahoj.aj my ideme teraz v maji,od 26 do 30.Kde budete byvat?
zlatusik2
1. máj 2014
@diorka Ahoj,sorry,tak uz som si to precitala cele,idete tyzden pred nami.My budeme byvat v Davy crocket ranch,velmi sa tesime,ideme na 5 dni,kupovali sme to v uk,kedze tu zijeme a vyuzili sme tu zlavu 2 noci + 2 noci zadarmo.Zaplatili sme 740 libier a ideme autom.Deti o tom este nevedia,je to prekvapko,povieme im to den dva vopred,lebo dovtedy by len hucali,ze kedy kedy 🙂 mam 6 rocne dvojcata a urcite spadnu na zadom 🙂Tak si to uzite !!
diorka
4. máj 2014
@zlatusik2 ahoj, no nam sa to uz krati, tesime sa strasne ... pozeras uz aj nieco, ja si pustam na youtube, pozeram ich stranku ... len neviem najst, podla coho najdeme postavicky, ze kde a o kolkej budu a ani neviem, kedy byva ten sprievod 😕 A kus ma stve strava, vsade citam, ze hlavne fast foody su tam, a to sa mi nejako nevidi, aby 4 dni deti takuto stravu jedli ]-(
monicatko
6. máj 2014
@diorka ahoj ja som sa sa prave teraz odtial vratila...ako mickiho uvidite, ale fotenie s nim nehrozi...pochod postaviciek je okolo 17:30,a je to krasne 🙂
diorka
6. máj 2014
@monicatko ahoj, dakujem za odpoved, a princezne kde najdeme? A nejake rady a postrehy - nepodelis sa 😉 -
monicatko
7. máj 2014
@diorka aj princezne boli na tom pochode postaviciek 🙂 ale zas napriklad co som videla fotky z minuleho roku, tak ta boli ludia foteni s postavickami....dlho sa caka v rade na atrakcie, je dobre mat tie rychle listky, ktore si stiknes a oznaci ti to cas kedy sa mas vratiit k danej atrakcii..len neviem ci sa tie listky kupuju alebo ako to je :-| ale je to tam vsetko kraasne, hlavne nech vam vyjde pocasie 🙂
adri266
7. máj 2014
@diorka myslim si, ze ked deticky pridu do Disneylandu, bude tam tolko toho na pozeranie, ze na konci dna aj zabudnu, ak nahodou nenatrafite na tie postavicky.
Ja som bola s manzelom na svadobnej ceste v Disneylande 😃 , bolo super, a fakt clovek nemal chvilku pokoja, lebo to je take napraskane vecami na pozeranie.
Tiez odporucam tie rychle listky, ked sme boli my, tak to fungovalo tak, ze si si mohla zdarma ten rychly listok vybrat na urcitom mieste, dostala si tam casenku na nejaky cas a potom sme sli kratsou cestou na tie atrakcie. Neviem, ci sa teraz priplaca, ale urcite by som to vzala. Tiez nam sa vyplatilo to, ze hned sme nabehli na koniec parku, lebo vacsina ludi zacina pozerat atrakcie zaradom, a na konci bolo prazdnejsie. Ale to samozrejme nebude take lahke s detickami, ktore chcu vsetko vidiet 😎
Ked sme boli my, dokonca nam pol dna prsalo, ale absolutne nikomu to nevadilo.
Tak prajem krasnu zabavu, ja by som chcela ist s dcerkou o rok.
diorka
12. máj 2014
@monicatko ahoj, prosim ta, pozeram, ze je tam vela restik, nedas tip na nejaku, kde je to formou bufetu /svedskych stolov a ceny su prijatelne na disneyland? Kde ste vy jedli? Lebo citala som, ze sa to tam dost lisi, tak nech nehladame zbytocne dlho nejaku normalnu restiku, dakujem!!! Inak baby, ja po 4 dnoch stravenych cisto v Disneylande budem moct davat rady hadam na vsetko 😃
diorka
12. máj 2014
@adri266 ahoj, vy ste davno boli, ci teraz niekedy?
adri266
12. máj 2014
@diorka davno davno, este v r. 2002, na svadobnej ceste 😎
janula10
13. máj 2014
Ahojte my ideme v juny na 5 dni do disneylandu 🙂
Jedine co este sme si nezabezpecili je transfer z letiska do hotela k disneylandu vie niekto poradit?
janula10
13. máj 2014
@diorka ja co som zistovala s postavickami je mozne sa pofotit ked pockas v rade alebo casenka a urcite ked aj vy budete ako my byvat pri disneylande mi hovorila kamaratka ze byva kazde 3 dni tusim velky ohnostroj ktory uvdite z hotela ze ten stoji zato x-) 😉

My ideme hotel explorer je tam aj aquapark aj detsky kutik podla mna na to cas urcite nebude 😃 kedze planujeme 3 dni byt v disneylande a jeden den pariz eifelovka 😉
Kusok od pariza je aj asterix a obelix velky zabavny park uvidime ci stihneme ak by len pisem pre info pre ostatnych zevraj stoji zato 😉

Teraz mnusim este ten transfer vybavit z letiska a skusit sa opytat kamarata francuza ci sa nedaju cez net kupit lacnejsie vstupenky do disneylandu :-p
alenanr
14. máj 2014
Tu mas uplne presne ceny zájazdov na tento rok
http://poznavacie-zajazdy.edovolenky.sk/francuz...
a presné, aktuálne ceny vstupeniek
http://destinacie.edovolenky.sk/francuzsko/vstu...
je tam aj zvýhodnena akcia pri vstupe na tri dni budete platit iba 2 🙂
a odtial rovno do blázninca 😃
monicatko
16. máj 2014
@diorka fu to neviem ci je tam restika formou svedskych stolov, teda aspon ja som tam taku nevidela. ale zas my sme boli len jeden den 🙂 ale cenovo su vsetky podobne. my sme jedli v tej, ktora bola k nam najblizsia ked sme boli hladni 🙂 jooj ako vam bude dobre 4 dni v disneylande, to sa riadne vyjasite 🙂
natalka13
16. máj 2014
@janula10 z letiska chodi bus priamo do Disney.
janula10
16. máj 2014
@diorka my sme si uz kupila vstup na 4dni do disneylandu maju akciu 4dni za cenu 3dni tym ze tam budeme 5 dni 4 dni disneyland a 1 den eifelovka

@natalka13 viem ale nechodi velmi casto..... 8-(
natalka13
16. máj 2014
@janula10 my sme dali kavicku,croisantiky a pockali, nie dlho,bolo to v pohode a decka sa tesili na ten bus, doma chodia na autach-deti dnesnej uponahlanej doby.
Prvykrat sme boli autom a starsi synator tam slintal nad tymi busmi pred hotelmi. No r. 1998-take tu moc nevidel😃
janula10
16. máj 2014
@natalka13 Uvidim noooo este som to nechala otvorene 😃 ale uz sa tesime snad bude pekne z tych 5tich dni co tam budeme kamoske minuly rok prsalo vkuse 5 dni =-)
My ideme az 11.6. super cenu som vystihla az genialnu 😃
janka76
16. máj 2014
@janula10, kedze planujeme disneyland, mohla by si napisat blizsie cez co letite, ubytko a pod. nech mame predstavu 😉 , dakujem
martina642
22. máj 2014
@tova Ahoj môžem sa opýtať,tieto tvoje skúsenosti sú z Orlanda alebo z Paríža.. ?? lebo my sme boli v Orlande,a teraz chceme ísť do Paríža v septembri,a chcela by som vedieť či je to to isté v princípe,alebo sú tam rozdiely.. ?? veľkosťou isto menšie,ale podľa aktrakcií to vyzerá na niečo podobné Nemo,Mickey manéž ? prípadne náhodou či je tam už Frozen Anna a Elsa ? to ma zaujíma najviac 🙂 ďakujem

Začni písať odpoveď...

Odošli