Disneyland Paríž 2013

dubeke
10. okt 2013

Ahojte bol niekto tento rok v Disneylande v Paríži?Chcem vedieť vaše skusenosti a ceny hlavne 🙂

zlatusik2
24. aug 2014

@mimi21mimi Davy Crockett ranch jednoznacne ,je to jeden z disney hotelov,ale perfektne vybaveny.Boli sme v maji,vrelo odporucam!

radlinka
1. okt 2014

Koceny zase vas idem otravovat..ist sa pozriet do Disneylandu s 3 rocnym chlapcekom ? Mame to blizko, isli by sme autom, listky kupim cez ich stranku ale neviem ci sa tam vobec oplati ist kvoli atrakciam, kedze moj maly este nema 120 cm vysku. Je typicky chlapec, orientovany na lietadla, auta, vlaky, paci sa mu Peppa Pig, Thomas, Monsters a dalsie charaktery. Naco sa zamerat, kde ist skor pozriet, kupovat listky len do Disney Parku alebo aj Studia ? no zvazujem uvidime do dalsieho tyzna 🙂

daniela1978
1. okt 2014

@radlinka my sme tam boli s malým, keď mal asi 4 roky. aj takéto malé deti tam majú čo robiť, ale myslím, že takto na otočku len na jeden deň to bude náročné a hlavne si to asi ani neužijete. ak by ste sa ubytovali v hoteli, ktorý je ponúkaný na ich stránke, tak tam v tom máš aj lístky.

dubeke
autor
1. okt 2014

No teda ani som nerátala aký bude záujem o moju tému 🙂 My sme boli už druhý krát v disneylande teraz v septembri druhý krát a poviem vám stále nové zážitky.

radlinka
1. okt 2014

@daniela1978 ahooj dakujem, ja neviem mame to blizko, nie som nejako nadsena z tychto velkych parkov, jedine co ma nadchol bol Legoland - ale dansky. Ostatne ma tiez nenadchli uz tak velmi, mame volny vikend a par sviatkov, tak vypadla aj takato moznost a uz som to dlhsie zvazovala. Mne by asi uplne stacilo sa tam zmotat na 1-2 dni, radsej by som pobudla priamo v Parizi niekde na kave 🙂 @dubeke

radlinka
1. okt 2014

@dubeke ahooj prosim ta je to aj nejako cenovo obmedzene ze vikend je drahsi ako bezne dni v tyzdni ? Akurat mrkam na ich stranku.
. Bolo to v septembri uz take volnejsie a kde odporucas s malymi detickami ? 🙂 dakujem x

kikina84
2. okt 2014

@dubeke zdravim Vás chcem sa spytat ci ste v tom disneylande nakoniec boli a ak ano,ci ste boli na vlastnu past,alebo cez cestovku..Ja by som to chcela urcite riesit cez cestovku,no rada by som pocula nazory tych ktory cez cestovku boli a hlavne cez aku,a ci sa im pacilo..dakujem

dubeke
autor
2. okt 2014

@radlinka bolo to omnoho lepšie ako v novembri vôbec neboli dlhé čakania na atrakcie aj ludí bolo menej ako v novembri.cena je lepšia ked je vás viac celá skupina my sme boli celý autobus tak stál lístok 40 euro dieťa a 43 dospelý

dubeke
autor
2. okt 2014

@kikina84 Boli sme cez Toyo travel už druhý krát a spokojnosť síce autobusom ale v pohodičke ,hotel normálny čistý na prespanie a osprchovanie stačí :D raňajky v hoteli 126 euro na osobu to bolo myslím vstupy si platíte sami :D

vevesh
2. okt 2014

@dubeke nemas tam preklep pri cene ranajok na osobu..??? Lebo 😕 😕 😕 😕 😕 😕

kikina84
2. okt 2014

@dubeke busom sa este netrufame,to by sme nezvladli s malou..potrebujeme letecky nieco..neviete ci toyo robi aj letecke zajazdy?
dakujem

kikina84
2. okt 2014

@dubeke a co sa tyka obdobia,kedy je tam najlepsie ist? v akom mesiaci? vidim ze a robia zajazdy uz v aprili,ale nieje tam este chladno? 😝

dubeke
autor
4. okt 2014

@vevesh ale to som myslela autobus,ubytko s raňajkami že cena bola na osobu (ako cena zájazu ) 🙂

dubeke
autor
4. okt 2014

@kikina84 no my ked sme boli teraz v septembri hned prvý september to bol ,tak bolo super 🙂

kikina84
4. okt 2014

@dubeke a co sa tyka toho busu,..to sa ide cez noc? alebo ake ste mali hodiny odchodov a prichodov? ake najmensie deti ste si vsimli v zajazde? dakujem

dubeke
autor
4. okt 2014

@kikina84 išlo sa o 15 z BA ráno o 8,00 sme boli v Paríži pri Notre Dame :D prestávky a cik pauza každé 3 hodinky na požiadanie aj skôr (boli vždy ochotní zastať) deti boli od 5-6 rokov a viac až po puberťákov 🙂

kikina84
11. okt 2014

@daniela1978 ja som pocula ze je to vhodne pre vacsie deti,ze tie mensie cca 5-6 rocne si to tam moc neuziju,lebo su tam vyskove obmedzenia..je to pravda? dcera meria 110cm a radi by sme tam dalsi rok zavitali.len aby sa nestalo ze ju na 80% veci nepustia..inak sa nam to neoplati...dakujem za info

daniela1978
12. okt 2014

@kikina84 kľudne choďte, 5-6 rokov je v pohode. Samozrejme, že tam sú obmedzenia, ale je tam toľko atrakcii, že im bude stačiť to na ich vek. Je tam stále co robiť v každej vekovej kategórii 🙂

kikina84
18. okt 2014

@dubeke a co sa tyka tych fast pasov..dozvedela ste sa cenu?ja somto nikde nenasla..dakujem

daniela1978
19. okt 2014

@kikina84 fast pasy sa neplatia, ale nie sú pri každej atrakcii.....

kikina84
19. okt 2014

@daniela1978 aha ja som myslela ze fast pas je nejaky doplatok k listku,s ktorym sa da predbehnut dlha rada.. 🙂

daniela1978
19. okt 2014

@kikina84 nie, pri jednotlivých atrakciach je automat, kde si vytlačis lístok s časom, kedy sa dostaneš na atrakciu.....tam sa potom čaká už minimalne

kikina84
20. okt 2014

@daniela1978 a ktory mesiac by si odporucala do disleylandu ist? mame v plane tak maj..bude to ok?

daniela1978
20. okt 2014

@kikina84 máj-jún je úplne ideálny, určite sa Vám bude páčiť. My to tam mame veľmi radi.

kikina84
20. okt 2014

@daniela1978 uvidime,najradsej by sme sli cez cestovku letecky..ale zatial toho moc nieje na dalsi rok..snad sa to rozbehne koncom roka..pripadne sa este potom informujem este o nejakych pikoskach 🙂 dakujem zatial

daniela1978
20. okt 2014

@kikina84 my sme boli vždy na vlastnú päsť. Sami sme si zabezpečili letenky, ubytko.... Úplne v pohode.

kikina84
20. okt 2014

@daniela1978 len my nevieme žiadnu rec a bojim sa ze sa niekde stratim a nebudem sa vediet dohovorit..a nestihneme napr lietadlo spat a podobne..u nas je to trosku zlozite..mam dobre skusenosti s delegatmi,lebo sme vzdy vdaka nim videli vsetko co sme chceli a nemuseli sme stresovat zbytocne 🙂 ..Navyse v Parizi sme boli s muzom za slobodna aj to cez cestovku a bavili sme sa tam ze keby sme vsetky tie pamiatky mali riesit bez znalosti jazyka a dopravy tam,tak by sme asi ani moc nevideli :D ..Doprava je tam na moj vkus dost zlozita..staci mi ked sme vo Viedni a uz mi stacia vsetky tie smery na metro a nieto este Paríž,kde je tych smerov milion a viac krat vsade prestupovat hore dole..to nieje moja salka kavy 😎

daddah
28. máj 2015

@dubeke ahoj , môžem sa bližšie popýtať na Disneyland ? Tiež ideme autobusovým zájazdom tak som chcela vedieť ako to tam chodí. Či vstupenky zabezpečuje sprievodca alebo si musíme vystáť radu ? Máme tam byť len jeden deň tak či sa to dá za taký čas pozrieť . Ďakujem

dooscoby
6. jún 2015

@daddah ahoj. Boli ste nakoniec v tom Disneylande? Ja som dnes akurat kupila listky tiez chcem ist na jeden den len na buduci tyzden hlasia skoro na kazdy den dazd tak som dlho vahala ci kupovat, ale nakoniec som kupila a uz su vytlacene 🙂 Nevies mi nahodou podat dake info?

daddah
7. jún 2015

@dooscoby Ahoj my sa chystáme až v auguste takže som tiež zháňala nejaké informácie , ale zatiaľ sa nikto neozval takže nič bližšie neviem 🙂