Do Talianska letecky s 15 mesačným synom

vikitino
21. jún 2013

Ahojte dievčence,rpotrebujem radu chceli by sme s manželom vziať nášho chrusta na dovolenku k moru niekde blízko nie autom ani autobusom najlepšie letecky max.1,5hod let.najradsej by sme do italie.keďže som v 4 mesiaci tehotenstva tak sme sa radili aj s lekárni a vravia ze nie je problém skôr more ako vlne bazény kvôli infekcii ,keďže auto sa nám pokazilo tak chceli by sme letecky ,môžete mi nieco odporucit?.nás syncek bude cestovať prvý krát tak radšej nieco nenáročné ..ďakujem za vaše tipy a rady..

lenka311
21. jún 2013

@vikitino Mne sa strašne páči v Martinsicurro Palm Rivier... Bola som tam s dcérkou minulý rok, idem aj tento. No cez súkromnú osobu, takže cestovku Ti neodporučím... My tu v meste máme takú pani čo poriada tieto výlety ale busom
Ale čo sa týka prostredia, je tam ihrisko, super pláž, celé to mesto je super spravené pre deti - pozri na nete - napr. http://palmovarivieraitalie.cz/letoviska-martin...

martinka05
21. jún 2013

@vikitino my sa chystáme, cez Hydrotour na Sardíniu letecky z Košíc na 8 dní. Skús pozrieť na ich stránku www.hydrotour.sk, pozerám, že si tiež z PO ako aj ja 🙂 Ja nahováram aj sestru, aby išli s nami - oni majú 11 mesačného chlapčeka 🙂

vikitino
autor
21. jún 2013

Dievčatá ďakujem za pomoc...

vikitino
autor
21. jún 2013

@martinka05 ach jaj trosku sa obavam ist tak daleko chceli sme ist aj na siciliu kedze mam tam kopec znamych ale radsej ten sever na prvykrat,, trosku sa obavam ...

vikitino
autor
21. jún 2013

@martinka05 ale popozerram a dakujem za tip ...dam vedeit co a ako..

vikitino
autor
21. jún 2013

@lenka311 ahoj tam je super musim pohladat ci sa da ist aj letecky neriskujem cestu busom.. dakujem za tip