Dobrý a kvalitný spací vak

sonka1981
4. nov 2017
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

Kto mi poradí dobrý a kvalitný spací vak? Tak aby sa dal použít pre dospelého aj dieta?

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonka1981
autor
4. nov 2017
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

Vyzera fakt dobre. Neviete ci sa dá prat v pračke? Predsa len ked sa spí v topánkách, asi to bude chciet aj pračku 🙂

julinka29
4. nov 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

Ja som tento spací vak použila minulý víkend ked som bola na horách a je fakt dokonalý.Fakt doporučam.Máme ho celá rodina.My sme ho ale neobjednávali cez eshop,ale kupovali priamo na predajni.V tom obchode je strašne velký výber veci do prírody,nevedela som kam skor pozerat.