Dominikánska republika v auguste

majka11051990
3. jún 2017

Prosím vás bol niekto v Dominikanskej v auguste? Aké ste mali počasie? Chystáme sa s manželom a dcérkou a iný mesiac kvôli práci nemôžme ísť. No bojím sa že bude zlé počasie. Ďakujem za odpovede

jachin
3. jún 2017

https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/dominikanska-republika/
popýtaj sa v existujúcej téme, pohľadaj na fóre

majka11051990
autor
3. jún 2017

@jachin už som tam dva krát písala ale nedočkala som sa odpovede 😔 preto som založila novú diskusiu 🙏

sisaka
3. jún 2017

@majka11051990 veď ti tam odpovedala jedna, že kašli na počasie a ma pravdu. Aj keď spŕchne, tak to nie je ako na Slovensku, že sa na týždeň zamračí a teplota klesne na 10 stupňov. Neviem, do ktorej oblasti chcete ísť podľa toho si pozri počasie na august. Napr. Punta Cana píšu 5 daždivých dni za cely mesiac. Môžeš čakať búrky, prehánky, zatiahne sa, spŕchne a je po. My sme boli v obdobi dažďov v Mexiku, párkrát sprchlo, nikdy nie cely deň. Minuly rok na Hawaii, každý deň pravidelne okolo 6 taktiež sprchlo... tento rok ideme do Dominikanskej v Júli, nejaké obdobie dažďov ma netrápi. Jediný problém môže byt hurikán. Ak ti aj niekto napíše, že tam bol v auguste a mal cely týždeň slnečno, nemáš záruku, že to bude tak aj na vašej dovolenke a čo SŠ týka hurikánu detto.

lady083
3. jún 2017

my sme boli minuly rok na floride v juli a sprchlo tusim kazdy den ale bolo to uplne v pohode, vzduch teply, more uplne teple, skor to bolo osviezujuce. tiez som sa bala, tento rok ideme zase v auguste.

valika1987
13. mar 2019

@sisaka ahoj,a ako bolo v dominikanskej v juli?chceme ist patria s detmi a trochu sa obavam pocasia 🙂dakujeem

sisaka
13. mar 2019

@valika1987 úplne v pohode. Skoro každý deň okolo 6 poobede sprchlo, akurát keď sme išli večerať, kým sme sa najedli bolo po daždi a raz pršalo chvíľu ráno, takze nám to nejak nevadilo

valika1987
15. mar 2019

@sisaka supeeer,dakujem,este sa mozem opytat v ktorej oblasti ste boli?

sisaka
15. mar 2019

@valika1987 Punta Cana

valika1987
16. mar 2019

@sisaka dakujeeem