Dovolenka 2010. Akú a kde plánujete vy?

marse
26. nov 2009

Babulky mate nejake plany na buducorocnu dovolenku? Kam by ste chceli ist? Uprednostnujete skor last minut alebo first minute? Minuly rok sme boli s rodinkou na Kanaroch a zaplatene sme to mali od januara, tento rok chceme usetrit a ist koncom augusta s nejayk lastminitkom.

Zatial planujem Tunis, Grecko alebo Taliansko, ale nikde neviem najst CK ktora ponuka Taliansko all inclusive a letecky, neporadite?? 🙂 tesim sa na vase prispevky 😉

miska1981
3. jan 2011

@jasminet ahoj, akurat hladam pre nas vhodnu dovolenku a z jednou moznosti je krk-baska.
prosim ta napis mi nejake recenzie, hlavne ci je to vhodne miesto pre 14 mesacne dietatko, ake su plaze, ide mi o tom, aby boli v pozvolnym vstupom do mora kvoli malej, nech su tam stromy a dobry teren pre kocik.
kde ste byvali v hoteli ci apartmanoch? ja zvazujem radsej apartmany mozes poradit nejake co splnaju moje poziadavky?
isla by si tam este raz, alebo mi odporucis nieco ine?

dakujem za vsetky informacie 🙂

miska1981
3. jan 2011

a ak niekto vie kde by bola vhodna dovolenka v chorvatsku pre 14 mesacne dietatko budem rada za kazdy nazor 🙂

jasminet
3. jan 2011

@miska1981
ahoj, my sme tam boli s nasou vtedy 1 rocnou malou. byvali sme vo villa adria. v apartmane, hlavne kvoli malej, aby sme mohli varit. pred ubytovanim je sukromna zahradka, takze tam sme boli, pod stromami, na plaz sme to mali asi 20m - vysli sme zo zahradky a cez promenadu sme boli na strkovej plazi. tam uz stromy nie su. daju sa zaplatit slnecniky, ale vacsina plaze je bez slnecnikov.
villa adria je super, ale rozhodne nie lacna 😅
kupat sme sa chodili do bazena pod hotelom corinthia.
pozri si w.hotelibaska.hr

aj hotel zvonimir je perfektny, ale neviem ci tam su apartmany.

sli by sme tam zas, teda, uz sme tam boli 2x, mestecko je krasne, ale tento rok ideme niekam inam - chce to zmenu 😉 ale tiez chorvatsko - tucepi, novootvoreny hotel, asi 2 roky funguje, tak uvidime.

miska1981
3. jan 2011

@jasminet takze na plazi uz nie su stromy? to je dost nevyhoda, nie? tu vilu som pozerala, tie apartmany su ake? nie je tam velky ruch? a presla si kocikom k plazi od nich dobre?
isli ste trajektom ci cez most?

jasminet
3. jan 2011

@miska1981 ano, pre male dieta to je dost nevyhoda, ze tam n ie su stromy. preto je ta adria vyborna, ze si rovno pod ubytovanim, pod stromom a len prejdes na plaz cez uzku promenadu.
z ubytovania az na plaz kocikom prejdes uplne perfektne. rovno oproti vchodu do vily je vchod na plaz - cca 20m. cize to aj bez kocika prejdete 😉
tie apartmany su super, plne zariadene, kuchynka, 2 kupelne, 2 izby, obyvacka s rozklad. gaucom (to je ten najvacsi apartman s vyhladom na more), potom su tam aj mensie, vacsinou s vyhladom na ulicu.
hned vedla vily su potraviny. ruch tam moc nie je, taky akurat, nie je to priamo v centre a zaroven je to blizko diania.
isli sme cez most.

miska1981
5. jan 2011

@jasminet ta adria ma dost laka, pozerala som recenzie a pochvaluju si. 🙂 my by sme chceli aj so stravou, nevies ci sa tam da niekde priplatit polpenzia? balkony maju vsetky izby? cez aku cestovku ste isli?
este som pozerala hotel corinthia a zvonimir, tiez vyzeraju super, len neviem ci s rocnym dietkom je hotel dobra volba, kvoli pripravovaniu jedlu a vacsieho ruchu. co myslis?
tucepi mi tiez odporucali v cestovke, ale je to moc daleko, ja chcem nieco tak po zadar najdalej.

jasminet
5. jan 2011

@miska1981
da sa dokupit strava myslim aj v zvonimirovi aj v atrium residence, ale v tom atrium viem, ze len ranajky vysli nehorazne draho. min. rok od nas pytali cca 20€ za ranajky na osobu. ci to bolo kvoli tomu, ze sme tam neboli ubytovani, alebo preco, to ti nepoviem. inak aj v tom atrium residence su apartmany a to je hned vedla vila adria.

ako je to s balkonmi, to neviem. tie s vyhladom na more, to su velke apartmany, tie maju balkony. tie zadne izby, asi ako ktora, neviem, nejak som to nestudovala.

nesli sme cez ziadnu cestovku, rovno sme to u nich rezervovali. my chodime takto priamo, nie cez cestovky.

vravim, min. rok mala nasa presne rok ked sme tam boli a kvoli nej sme brali apartman. nejedla este to co my, takze sme jej varili, pripadne ohrievali jedlo. ako je to s ruchom v hoteloch, to neviem.

miska1981
5. jan 2011

@jasminet teraz som citala, ze tam byva ta plaz neskutocne natrieskana, je to tak? ze je to hlava na hlave, lebo na inych miestach na krku su uz betonove plaze, ze tato je najkrajsia.

jasminet
6. jan 2011

@miska1981
ano, ta plaz je uzka, takze je plna, hlavne cez sezonu. preto ma ta adria vyhodu, ze si zlozena v zahradke a na plaz si len odbiehas...

jasminet
12. jan 2011

@miska1981
nasla som foto pristupu na plaz z adrie.
na lavo to zelene je predzahradka. rovno oproti vychodu z adrie je vstup na plaz. napravo, za tym rohom su hned potraviny. je tam vsade bezbarierovy pristup. 😉
ako stoji ta pani v zltom tricku, tak to je rovno pred vstupom do adrie, potom promenada a ako je lampa, tak tam zacina plaz

miska1981
12. jan 2011

@jasminet velmi pekne dakujem, to je fakt rovno na plazi. laka ma to tam az na ten plny pocet ludi na plazi. este sa rozhodujeme medzi tymto a zatonom, tak mam dilemu 😉

vy sa kde tento rok chystate?

jasminet
12. jan 2011

@miska1981 do tucepi