Dovolenka 2010. Akú a kde plánujete vy?

marse
26. nov 2009

Babulky mate nejake plany na buducorocnu dovolenku? Kam by ste chceli ist? Uprednostnujete skor last minut alebo first minute? Minuly rok sme boli s rodinkou na Kanaroch a zaplatene sme to mali od januara, tento rok chceme usetrit a ist koncom augusta s nejayk lastminitkom.

Zatial planujem Tunis, Grecko alebo Taliansko, ale nikde neviem najst CK ktora ponuka Taliansko all inclusive a letecky, neporadite?? 🙂 tesim sa na vase prispevky 😉

marse
autor
26. nov 2009

Viem ze je to mozno skoro zakladat, ale mne tak chyba leto, tak sa aspon takto potesim.. 😀

babulky z BA chodievate niektora v januari do incheby na cestovny veltrh?

babula90
26. nov 2009

marse, nie je to skoro, ja už dumám nad letom, tento rok som bola 2x pri mori a teplo mi veľmi chýba 😎
Chcem ísť do Talianska, už nie first moment, lebo pred 2 rokmi sme si kupili vo februari Turecko a v maji som vyhrala dovolenkud o Chorvatska, takze radsej last moment 😀

zuzla2
26. nov 2009

no nam ak sa podari,tak az na last minute a bud Turecko alebo Egypt.... 😔 a ked sa nepodari nasporit tolko money,tak bude Chorvatsko.... 😎

chasencha
26. nov 2009

marse ahoj moja 🙂
bola som na tom veltrhu uz 2 roky po sebe lebo moj priatel je riaditel cestovky,tak som to mala "v naplni prace " 😉
my sme boli toto leto na corfu , a na buduci rok sa chystame do turecka 🙂
s tym talianskom ti neporadim lebo my sme tam sli autom,tak 5 rokov dozadu a priatelova cestovka neponuka taliansko.... 😅

beruska2x
26. nov 2009

my pojedeme Sicilii nebo Toskansko, znama ma cestovku a mame prijit v lednu/unoru si vybrat 😀 urcite all inclusiv - hlavne kvuli malemu.. a poletime z Nemecka, je to levnejsi let bez tax 😉 a celkove lepsi sluzby..
jeeeeeeeeeezis ja uz se tesim 😀 😀 😀 😀

mamartinka
26. nov 2009

Caute dobra tema.No nam ak sa podari,chceme buduci rok 2010 do Egypta.Tak uvidime.

jasminet
26. nov 2009

my ideme buduci rok do chorvatska na ostrov krk, uz mame rezervovane ubytovanie, aby sme boli ubytovani presne tam, kde chceme byt. vzdy riesieme dovolenku takto v predstihu... 🙂

slunickooo
26. nov 2009

Juj tak to je téma pro mě 😀 😀 . My už máme rezervé a zapl. zálohu - 5/2010 - Turecko, ***** hotýlek, all inclusive... se už nemůže dočkat 😀 😀 , 11 letou dcerku máme jen za let. poplatky a 1,5 druhou zadáča - infant 😉

babula90
26. nov 2009

Turecko je super!!! 😎 , dobre, že idete v máji, už v júni bolo 43 st v tieni

babula90
26. nov 2009

jasminet, porad nam KRK, vraj su tam pieskove plaze, mozno by sme sli radsej tam, more v Chorvatsku nema chybu 🙂 porad nam nieco konkretne, vdaka. 😉

slunickooo
26. nov 2009

babula .. jj přesně tak, v Turecku jsme už byli.. taky v květnu 2005 a super, super, naše nej. .dovča, o hl. sezoně bych nejela, jak píšeš, hrozná vedra..

kristi
26. nov 2009

my urcite pojedeme sami bez male na 4 dni na Ibizu, pak nekam s malou a s prateli - to bude zrejme vilka nekde v Toskansku nebo Chorvatsku a kdyz se bude jeste chtit, tak zkusime asi Kypr, tam jsme jeste nebyli

enilora
26. nov 2009

baby normálne vám závidím 🙂 Ja budem rada keď sa pár krát za leto dostaneme na kupko do Štúrova...no ale aj tam je super. 🙂

babula90
26. nov 2009

O Toskánsku snívam celý život 🙂
bývate ďalej od mora alebo ako? Poraďte niečo fajn pre rodinu s deťmi, nikto v mojom okolí v Toskánsku nebol ☹
Štúrovo je tiež super, ale len ako doplnok 😀 ale vážne, je to naj..kupko na Slov., ale pre nás moc ďaleko a hlava na hlave ☹

kristi
26. nov 2009

Babula ja nevim, budu teprve vybirat 😉

monkula
26. nov 2009

babula, To skánsko ej aj môj sen 😵 😵 😵
Babul, a jedna baba z našej témy Italie je z Toskánska, je veľmi milá, poradí, kam ísť... 😉
My tento rok, klasika, Italy.... 😵 😵 😵 už teraz sa teším a práve neďaleko Toskánska.... a ak bude čas a priestor, skočíme aj k spomínanej kamarátke na kávu do Toskánska 😵

kubaka
26. nov 2009

marse - to vůbec není od věci téma: představ si, včera jsem zaplatila zálohu na září 2010 na 15 dní do Turecka all inclusiv. A měli poslední místo v akci Dítě s jedním dospělým zdarma v tom hotýlku - Kösdere klub, čtyři hvězdičky. Vybírala jsem to hned při příjezdu letos v říjnu a měla jsem štěstí, že na mě v listopadu zbylo. 😅
Turecko se prý nejlépe prodává - je levné, kvalitní, dobré jídlo. Mě vyhovují maličké pláže, dětské koutky a malé hotely. Jezdím jen s maličkým sama. a hlavně až na přelomu září a října - vedra nesnášíme. V Řecku je ale touhle dobou už nestálé počasí, v Turecku je pořád krásně.
Celé mě to vyšlo na třicet tisíc, stejně jako letos 10 dní v Řecku s polopenzí a jen tři hvězdičky. Takže nesrovnatelná cena. A v řecku v tom našem hotelu konkrétně jídlo hrůza. Konstantine Beach na Zakynthosu - kulinářský postrach. Fakt děs a to nejsem vůbec náročná - dětem ráno z kontinentální snídaně už nebylo co dávat, byli jsme dost zoufalí.

EU je prostě dost drahá. Do Tunisu bych zatím nejela - je to přeci jen Afrika. Turecko vychází ze všech úhlů pohledu asi nejlépe: jídlo, služby, klima, bacily, cena. Radili mi tak všichni, tak uvidím. Už se teď těším.

slunickooo
26. nov 2009

Kubaka - moje slova, my Turecko taky milujeme, super ceny, absolutní luxus, čistota, n admíru jsme byli spokojení a určitě i budem. my zase le tíme květen,, taky bychom neletěli v sezone, kvůli vedrům.. 😉

babula90
26. nov 2009

monkula 😕 😀 😀 😀 😀 , my dve sa musíme stretnúť, sme si súdené 😀 😀 😀
ježiš, teraz nemám čas, ale určite sa popýtam na všeličo, vdaka, vdaka, super, že som začala choidť na MK 😀

kubaka, presne tak, Tunisko ani za nič, Turecko- fantasticka strava, chalva, melony, mnam, na kila sme jedli ovocie a zeleninu. A stále počasie, to je základ. Ale nám Turecko nevyšlo z toho dôvodu, že nám malá ochorela, asi 6.choroba ☹ v klimatizovanom autobuse z letiska bud prechladla, alebo 6.choroba, mala vyoké horúčky, museli sme ísť so súkr.nemocnice, lebo lieky ani ATB nezaberali 😖 a v lietadle celú cestu preplakala, bola asi malá na takú exotiku, mala vtedy len 11 mesiacov, takže tento rok zostala preventívne domka chudiatko moje.

slunickooo
26. nov 2009

http://turecko.orbion.cz/hotely/kosdere-club/ - Ku baka - nevím je stli znáš tyto stránky,,, jestli ne tak jukni....

my le tíme sem

http://turecko.orbion.cz/hotely/gypsophila-holi...

😉

babula90
26. nov 2009

mon, tak na kávu prídem aj ja 😀 😀 😀 😀

kubaka
26. nov 2009

slunickooo - tak to je dobrá reference. Zatím každý byl v Turecku spokojený - s Tunisem už to bylo horší.
kde jste tam byli???

Mě v Eximu šokovali, že některé hotýlky už měly úplně vyprodané ty akční slevy- pár dní po vyjití katalogu.
Letos jsem se rozhodla až 😀 v březnu a neměla jsem vůbec na výběr. Akorát ten nejlevnější hotel co jsem o něm psala ,protože platila jsem i za batole plnou cenu. ☹ Na příště jsem to ale vychytla bezva. 🙂

marse
autor
26. nov 2009

baby normalne zacinam uvazovat o Turecku, 😵 ked ho tak ospevujete, nasi tam boli tento rok v juli, a tiez si nevedia vynachvalit, zevraj nalepsia dovolenka co zazili, ja mam len strach z turkov, 😖

slunickooo
26. nov 2009

tak my byli v Tur. v květnu 2005 v ALANYi, Hotel Banana, a super, pak jsme byli v kětnu 2006 na Djerbě a taky spokojenost . jdeo to si myslím si nebrat malo hvězd. hotel... my měli v tur. 4 hvězd. na Djerbě 5 hvezd. ted letíme dotURECKA 5 hvězdiček...

a Turků se nebojte, jsou milý. moc "milý"... chce to tak brát, zvyknoutsi na to.... prostě se na dovče přepnout... milují děti, rádi si povídají , rádi smlouvají.. prostě pohoda, klídek, dovča 😀 😀

babula90
26. nov 2009

Turci su vazne super!! Miluju deti, mozem potvrdit, moja mala tam dostala tolko pozornosti!!! Cudzi ludia sa prihovarali, hladkali, u nás sa ludia v autobude divaju radsej von oknom akoby sa mali rpihovorit, fuj 😝
My sme boli v KEMERI, ale Marmaris je vraj lepsi, nasa plaz nebola moc pekna......... ale hotel, sluzby a strava super, bazen super, cistucka vodicka, ale nebudtte prekvapeni, ked bude v hoteli 80% Rusov 😒

kristi
26. nov 2009

ja do Turecka muze nedostanu, to budem muset asi vyrazit s holkama

rimmel
26. nov 2009

my sa chstame na dva mesiace na slovensko na chatu 🙂 a mozno pojdeme s nasimi do chorvatska este uvidime ako to bude s malym a taak

beruska2x
26. nov 2009

mate nekdo tip /link na neco v tom Toskansku??? nebo Sicilie? 😉 aby to bylo u vody co nejbliz, 4*

trixi
26. nov 2009

beruska, boli sme v zari 2 tyzdne na Sicilii, najprv sa mi nepacilo, sokovala ma spina, ale po par dnoch som sa do Sicilie zamilovala. Je to nadherny ostrov, mili ludia. My sme mali prenajatu vilu pri mori, moji rodicia a vsetci moji surodenci s rodinami. Bolo to fakt super! Ja som pochodila hlavne zapadnu a severnu cast Sicilie, ale aj tak to stalo za to. Siciliu odporucam.
My sa chystame skoro na jar zasa na Kanare, potom asi Turecko, a na jesen zasa chystame nieco pre celu rodinu. Destinacia zatial nebola vybrata. A este na Matkove narodky Anglicko, do zabavneho parku, kde su atrakcie v tvare vlacikov Thomas and Friends. A mozno sa mi podati zajst za segrou do Kanady. Takze mame velke cestovatelske plany.