Dovolenka 2010. Akú a kde plánujete vy?

marse
26. nov 2009

Babulky mate nejake plany na buducorocnu dovolenku? Kam by ste chceli ist? Uprednostnujete skor last minut alebo first minute? Minuly rok sme boli s rodinkou na Kanaroch a zaplatene sme to mali od januara, tento rok chceme usetrit a ist koncom augusta s nejayk lastminitkom.

Zatial planujem Tunis, Grecko alebo Taliansko, ale nikde neviem najst CK ktora ponuka Taliansko all inclusive a letecky, neporadite?? 🙂 tesim sa na vase prispevky 😉

tilly
27. dec 2009

my pôjdeme určite last minute a buď chorvátsko alebo sever talianska, alebo sicília alebo kréta...
prezriem si katalógy už teraz, urobím si užší výber, popozerám si recenzie a potom už budem len dávať pozor, či sa niečo nevyskytne... minulý rok som to tak urobila a dobre som urobila, lebo akonáhle som našla niečo super, tak to bolo hneď preč, len tak tak mi to vyšlo, hneď som musela volať, to už by som nestíhala hľadať recenzie...

zaslouzilamatka
28. dec 2009

V létě se chystáme na dovolenou do Řecka, byli jste někdo v tomto hotelu?
http://www.okholidays.cz/detail-zajezdu/6788194...
Byli jste spokojené? Díky za každou odpověď

emna
29. dec 2009

jeej super tema zboznujem dovolenky kto nie ze? 😀 s drahym chodime do tunisu ale buduci rok mame v plane thajsko alebo egypt uvidime ja by som skor to thajsko predsa egypt je podobny tunisku az nato ze v tunise nie su pyramidy...a v aprili sa chystame do toskanska mame to asi 4-5 hod.autom nakolko zijeme v it strasne rada by som tu oblast spoznala podla fotiek to je tam nadhernee 🙂 celkove cele taliansko je krasne...ak mozem dat tip velmi pekne je aj lago di garda nie je tam more ale kraasne jazero a naadherna priroda..

slunycko
30. dec 2009

zaslouzilamatka: Tady si přečteš recenze na hotel Blue sea: http://recenze-hotelu.invia.cz/?ch[nl_country_id]=28&ch[nl_locality_id]=13&nl_stars=-1&ch[nl_hotel_id]=7978&fulltext=&vyhledat=1&k2form_review_form=1

suezana
2. máj 2010

Ahojte, práve nám padla objednávka na dovolenku do Talianska s priateľmi, lebo všetko je obsadené, tak skúsim tu: Máte nejaké tipy s deťmi na last minute? Máme 5 ročnú dcérku, chceme ísť prvýkrát s ňou k moru a nevieme, čo teraz. Celkom by nás lákalo lietadlo. Nemáte nejaké tipy, kde je to s deťmi super? A kde by to bolo najjednoduchšie aj po rečovej stránke, keďže sa veľmi nedorozumieme.... 😅 Ďakujem.

petinka11
1. jún 2010

AHOJTE,chceme ist do chorvatska na prelome juna-jula s 1,2rocnym dietatom ale pocasie no koment,mate niekto podobny termin,alebo este skorsi..........ake ste mali pocasie??rozmyslali sme ze pojdeme na istotu napriklat egypt kde je teplucko uz teraz ale zase stale hlasia vybuchy sopky a zakazanie letov no a s malym niekde trcat na letisku......tak ze to asi skor riskneme to pocasie. v chorvatsku.....a co si vy myslite ake bude toto leto pocasie??teple,studene,uprsane ............kam sa vlastne vybrat??.............dakujem za kazdy nazor

jasminet
1. jún 2010

petinka my ideme 19.juna do chorvatska... fakt netusim ako bude, tajne dufam, ze omnoho teplejsie. uz to rusit nebudeme, mame to zaplatene... 😒

frisbee
1. jún 2010

ahoj,jasminet,tu máš vždy aktuálnu predpoveď 🙂

http://www.pocasi-chorvatsko.cz/

petinka11
1. jún 2010

no ale to pocasie bohuzial zatial stale o nicom....som pozerala aj na 10dni do predu......................
a ozaj ,kto ste boli uz v chorvatsku ake je tam moze,priatel mi hovoril ze vraj dost studene,ja som tam bola 2 krat ale teda toto si vobec nepametam..............dakujem za odpoved

petinka11
1. jún 2010

jasminet a kam idete do akej oblasti??

molnarovak
1. jún 2010

zaleží aj od toho, do ktorej časti Chorvátska idete. My sme boli najďalej na ostrove Hvar a tam bolo nádherne. Krásny ostrov a super teplúčko. Mne sa zatiaľ v Chorvátsku páčilo asi všade, je to podľa mňa nádherná krajina.

petinka11
1. jún 2010

mi ideme do gradacu.....

lenka386
1. jún 2010

Ahojte! Nejde niekto od 17.7.-24.7. do Tatier - Nova Lesna? 😉

mauzos
2. jún 2010

Ahojte, neboli ste niektora v Turecku Alanii, cast Mahmutlar? My tam ideme 17.6. a potrebovala by som vediet, ci sa tam daju kupit plienky. Pre dvoch by som ich potrebovala na 15 dni za kufor ☹

jasminet
2. jún 2010

peti - ideme na krk

ninkaalex
2. jún 2010

🙂 Ahojte potrebujem pomoc 😀 chceme ist do chorvatska CRIKVENICA poradite nejake ubytovanie može byt aj jednoduché ,čiste 😵 polopenzia,nedaleko plaže.Mam deturence 6 r,3 r a 7 mes.Chceli by sme v auguste .Dakujem za rady. 😅

petinka11
2. jún 2010

jasminet...na krku som bola ako na mojej prvej dovolenke v zivote.............a pacilo sami............to sme boli v apartmane aj ked dost daleko od mora...ale vtedy mi to vobec nevadilo..........urcite sa vam bude pacit,len treba to pocasie vybavit........
ninkaalex do crikvenice ma celkom fajn dovolenky tatratour a za naozaj super ceny.........ak by som uznemala zaplatenu dovcu tak by som isla s nimy........myslim ze najun tam najdes za 150eur aj s polpenziou v hotely podotykam..........

ninkaalex
3. jún 2010

🙂 dakujem

jasminet
3. jún 2010

peti my sme tam uz boli, v tom istom meste kam ideme teraz, ubytko mame hned pri mori, len prejdeme promenadou a uz sa kupeme 😉 cize viem do coho ideme (kvoli malej), len teda do pocasie aby sa umudrilo 😀

petinka11
3. jún 2010

jasminet....a idete v kazdom pripade??aj za nepriazniveho pocasia??lebo mi uz teraz rozmyslame ze ci nebude more studene,a ci nebudeme len na itbe trcat..........

mirustek1
4. jún 2010

mauzos-aj my ideme 1x do Turecka, uz teraz utorok,pri Konakli,ale ja si myslim,ze by tam plienky mali mat 🙂

a tiez mam trosku obavy zo sopky,ale co uz,hadam vsetko dopadne ok,ale preto sme vybrali Turecko,lebo som sa bala ist v juni niekde do chorvatska alebo talianska koli tomuto pocasiu.... 🙂

bellada
4. jún 2010

Turecko je uz civilizovana krajina, teda v letoviskach urcite a plienky tam normalne predavaju v supermarketoch ako u nas, ved aj turecke deti do nich kakaju 😉

mauzos
6. jún 2010

To mi je samozrejme jasne, ze Turecko je vyspela krajina a pouzivaju tam jednorazove plienky 😉 Mna zaujimala ta konkretna oblast, ci su tam obchody, nakolko uz som bola na dovolenke, kde boli len hotely a nic viac 😒 Ale uz som si to zistila, ze sa tam daju kupit, takze mame o pol kufra batoziny menej 😀

mirustek1
7. jún 2010

mauzos-my odchadzame zajtra do Turecka,ale mam obavy,lebo com pozerala pocasie,hlasia tam dazd a burky a malo stupnov,tak som zvedava,ale skoda,ze sa vrtaime az 18.6,tak ti nestihnem napisat ani ako bolo a tiez ohladom tych plienok....tak prajem prijemnu dovolenku 🙂 🙂

mauzos
7. jún 2010

@mirustek1 drzim palce, aby ste mali krasne pocasie, urcite budete mat 😵 Uz som si zistila ohladom plienok, dakujem.

olusenka
13. jún 2010

Slunečník, jak ho odbavit na letišti: Ahoj, máme letět za necelý měsíc do Řecka na Lefkadu, a jelikož plánujeme cestovat po Lefkadě autem třeba na západní pláže a navíc se velice brzy spálíme, plánujeme koupit si buď slunečník nebo ten plážový přístřešek (vypadá jako půlka toho kulatého stanu). Chci se s Vámi poradit, kdo máte zkušenosti, co je lepší, zda slunečník (dá se koupit už za 200 Kč) nebo ten plážový přístřešek (stojí už od 300Kč, ale nedá se pod nějasi lehnout ve dvou, spíš jen sednout), ale hlavně, jak se odbavuje, musí se za něj extra platit apod., jsou tam nějaká zvláštní nařízení apod.? Díky moc.

bellada
14. jún 2010

@olusenka - odbavuje sa to ako normalna batozina, das tam menovku s adresou a poda sa to ako batozina, ten polostan ma tu vyhudu ze sa da zlozit na pomerne malu velkost a nie je ani tazky, takze to mozes aj normalne zabalit do kufra, nam ho totiz na letisku ukradli, ked sme ho podali samostatne 😠

jasminet
14. jún 2010

@petinka11 ano, ideme, mame to uz zaplatene, su vybavene dovolenky...a ked bude studene more, tak sa budeme v bazene rochnit 😀

lenka386
14. jún 2010

Ahojte!

To tu fakt nikto neostava na Slovensku, alebo som v nespravnom fore? ☹ 🙂

ma76
14. jún 2010

lenka386
🙂
ideme hotel borovica štrbske pleso 🙂