Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dovolenka 2013 s malým rozpočtom

akramgad
3. feb 2013

ahoj maminy poradíte dovolenku 2013 ? už som tu hladala ale to nie je pre našu peňaženôčku 😠 takže asi takéto požiadavky 2 dospelí jedno 3 ročné dieťa asi tak naj by bodlo Chorvátsko , autobsom ( žial auto nemáme ) , cca 7 nocí a ešte maličkosť skúsiť sa vpratať cca do 700 €
viac hláv väčší úspech 😉
P.S. ďakujem

matafich
3. feb 2013

Pozri cestovku Tiptour.

sissy27
3. feb 2013

@akramgad asi len počkať na nejaký last minute... alebo tento rok dovolenku vynechať, ešte našetriť a o rok si dopriať 😉

alena0305
3. feb 2013

@akramgad Neviem či sa cez cestovku dá zohnať do Chorvátska autobusom. Lacnejšie je to keď sa ide autom a ubytovanie v súkromí bez rezervácie "na blink".Ja som toho riešila keď mal syn 4 roky - nemala som odvahu na cestu autobusom - on je dosť temperamentný a potom lacnejšie varianty sú ubytovania v kempe a štrková pláž. Takže nakoniec sme boli v Štúrove za 600 tiež traja - chatka priamo v areáli, nevarili sme (reštauračné bufety- obed, večera) a cesta autom a bolo super.

hradnapani
3. feb 2013

@alena0305 urcite sa da zohnat busom aj cez cestovku, ale samozrejme autom to vyjde lacnejsie, hlavne, ked idu dve rodiny jednym vacsim autom (ak jedna rodina nema auto) - tam to po rozratani vychadza celkom zaujimavo. A tiez suhlasim, najst ubytko na sukromi, aj rezervovat sa da dopredu, tie sumy su myslim celkom prijatelne. (teraz som tak namatkovo nasla 40-50 eur za dospelych a dieta). Ale ked clovek hlada priamo naslepo, tak domaci aj radi zlavia, len aby mali obsadene. A samozrejme, ceny su nizsie zaciatkom a koncom leta...
podla mna 700 eurovy rozpocet je celkom fajn... teda my sme sa vzdy zmestili aj do nizsieho, akurat, ze sme isli autom @akramgad

zuzkat1
3. feb 2013

@akramgad 700 chorvatsko? No neviem.asi nejaky last minute.

@alena0305 chorvatsko je len busom alebo autom cez cestovku a autom je to drahsie.
@hradnapani
My sme sli minuly rok 4 a busom by nas to vyslo lacnejsie.
Inak do 700 eur si viem predstavit jedine vlakom ked nemate auto a na blind.
Jedlo je tam drahe takze minimalne polpenzia musi byt.my sme 2+mala zaplatili 1200 po 25%zlave a ani to nebol dobry hotel.

tamarik
3. feb 2013

skús pozriet Ezotour- oni majú najlacnejšie chorvátsko...a ešte najlepšie lastminute....

kubankakubanka
3. feb 2013

my chodíme do chorvátska autom,,ale si varíme,,,,potraviny máme nakúpené u nás,lebo také cestoviny tam vidu na 2€,varili sme vždy našu klasiku,a nebolo to nejako otravné,,lebo cez najvätčie teplo sme bol iv apartmáne vždy aspon jeden dospelý,,takže pohoda,,,,tam sme samozrejme nešetrili,,,zrátali sme poplatky ubytko,mýta,naftu nas to vyšlo 800€
myslím že v albume mam aj nejaké foto,,,,ubytovanie mali 4 izb.apartmán,na prízemí velká terasa,,,,,super,,a piesok v mori,,,,,bomba
my sme dvaja dospelí a dve deti,,,,,

zuzkat1
3. feb 2013

@tamarik ma to zaujalo tak som pozrela ale co som videla par hotelov tak su daleko od mora. Asi preto su taky lacny. Inak ceny fakt dobre.

barny
3. feb 2013

boli sem busom este bez maleho a myslim si ze 700 eur je malo aspon 150 eur treba pridat plus vreckove 200 az 300 eur, teda nas to vyslo cca 1000 eur ak si chcete aj niekam vyjst ale treba ratat aj s rezervou ak by sa nieco stalo, alebo to posunut o rok 🙂 ( my vynechavame dovolenku tento rok, treba dokoncit dom a planujeme druhe mimi 😵 ) alebo mozno skuste last minute

kamka277
3. feb 2013

My sme boli 4-členná rodina zatial 2x v Bulharsku vo Varne, raz na 15 a raz na 17 dní cez cest. agentúru z miesta nášho bydliska. Išli sme 9 miestnym klimatiz. mikrobusom, čiže skoro ako v osobnom aute. Doležité bolo pre nás more, aby deti boli v nom, čo najviac hlavne zo zdravotných dôvodov 🙂 A aj pre nás s mužíčkom samozrejme 🙂 Ubytko je skromné, čiže na súkromí vo vežiaku, ale my sme tam v podstate len prespávali a ranajkovali, zvyšok dna sme boli vonku a stravovali sa lacno. Obed nás napr. vyšiel 5€ pre všetkých 4 ludí bez nápojov 😎 Vodu sme mali stále so sebou a doležité sa bolo najesť. Záleží, kto je ako zvyknutý a aký má štandard.
Zaplatili sme cca 1000€(Doprava a ubytko)+strava na den pre všetkých cca 15-20€ a boli sme pri mori 2 týždne.
Chorvátsko by nás vyšlo za tú cenu iba cca 8 dní. Čiže tento rok pojdeme do Bulharska aj po tretí krát.
Klasické all inclusive letecky (2 dospelí a 2 deti) na 11 dní by nás vyšlo min. na 2500€ a na to ,,ešte" nemáme... 😉

brandy123
3. feb 2013

grecko, autobusom, 22.6. - 3.7. (9 noci), polpenzia... so zlavami platnymi do konca februara to urcite vyjde do 700,- eur

http://www.hechter.sk/Grecko-letovisko-Katerini...

brandy123
3. feb 2013

chorvatsko, polpenzia - cca 732,- eur

vilky hotela Imperial, 3-lôžková izba, balkón, dieťa zdarma
od 19.06.2013 do 28.06.2013

aktualizácia cien a voľných miest: 04.02.2013, dnešný dátum: 4.02.2013, 00:02
číslo zájazdu: 1403 , Dalmácia individuálne a autobusom
10-dňový zájazd,7 x ubytovanie

UBYTOVANIE:
DOPRAVA: autobus

Cena je kalkulovaná na 1 dospelú osobu Cena zájazdu: (*14 234.54 Sk) 472.50 €
Cena so zľavou 27% : (*11 021.60 Sk) 365.85 €
* informatívna cena
V cene je zahrnuté cestovné poistenie, poistenie voči insolventnosti, ubytovanie, polpenzia, doprava, delegát CK, DPH.

http://koala.sk/dovolenka/chorvatsko-dalmacia/i...

baklik
3. feb 2013

@brandy123 grecko autobusom s takym malym dietatom je podla mna utrpenie, nielen pre dieta, aj pre dospeleho. to by som radsej ostala na SK.
@akramgad treba hladat mimo sezony, teda jun idealne pre Chorvatsko. vtedy byvaju lacne dovolenky - lacne ubytovanie. kolega bol v lete na nejaky last minute autobusom na hoteli a na osobu s polpenziou ich to vyslo asi 400 eur, mozno aj o nieco menej - a to bol uprostred leta.
k tej sume si vsak musis priratat aj vreckove, inak sa k moru za tu sumu neda...

brandy123
3. feb 2013

bulharsko, autobusom, all inclusive, 22.6. - 1.7. (7 noci) - 712,- eur

http://www.travel.sk/hotely/bulharsko/slnecne-p...

baklik
3. feb 2013

@brandy123 tak to si teraz zahrala na notu mne. 🙂 presne BG na cca jun hladam, ale najlepsie s odletom zo Sliaca, kedze ho mame "za rohom" a maju denne lety.

brandy123
3. feb 2013

@baklik ja viem... tiez by som radsej zostala doma, ako ist busom s dietatom... ale ak niekto nema inu moznost... rada vyhladavam dovolenky, tak som pozrela... su aj nejake letecke, z Viedne - Bulharsko, Malorka, Turecko, ale tie uz vychadzaju v sezone okolo 1100,- tie najlacnejsie...

brandy123
3. feb 2013

@baklik a ktoze z nasich CK uz prezdradil letove casy? my kvoli tomu lietame z VIE, aby sme sa vyhli prekvapeniu z nocneho letu, ale tento rok ceske CK zverejnili v polovici januara, tak letime z Brna...

baklik
3. feb 2013

@brandy123 tak sliac mal zatial vzdy denne lety, prinajmensom gro letov, ak nie vsetky

flower72
3. feb 2013

skús pozrieť na ezotour.sk, resp. sa ich opýtať, či odchádzajú niekde od vás. my sme boli v Taliansku, autobus pozbieral ľudí po SK, šli sme o 15:00 z Prešova, ráno o 7:00 na mieste, Chorvátsko vyráža ešte neskôr. Boli sme spokojní. Aj s polpenziou, aj autobusy mali slušné, delegátka celý čas s nami. Autobus plný menších detičiek, pekne vydržali.

zuzkakach
4. feb 2013

ahoj skus pozriet toto urcite nieco najdes aj letecky za tuto cenu 🙂 len neviem odkial si. My chodime cela rodina cez tuto cestovku na dovolenku a velka spokojnost a bezkonkurencne ceny. Je to mlady chalan ktory ma taku teoriu, ze cestovat treba lacno 🙂
http://www.facebook.com/dannygotravel?ref=ts&fr...

akramgad
autor
4. feb 2013

ďakujem všetkým za rady idem to pokukať 🙂 v Bulharsku sme boli z mužom autobusom ale to sme ešte malú nemali ale teraz by som určite nešla busom s malou je to dlhá cesta a naša má problém busom vydržať Myjava-Trenčín 🙂

akramgad
autor
4. feb 2013

@zuzkakach prosím ťa ako sa dá priamo dostať do ponuky cestovky : alebo to ide len cez FB ? ďakujem

sjusiquatro
4. feb 2013

akramgad skus popozerat aj www.hechter.sk tak je aj bulharsko celkom fajn....boli sme minuli rok...idem popozerat aj ja...tiez hladam nieco lacnejsie 🙂

akramgad
autor
4. feb 2013

@sjusiquatro ak ti môžem poradiť pozri Obzor je to úžasna rodinná destinácia a lacná na stravu bola som tri krát 🙂 a cez hechter

sjusiquatro
4. feb 2013

@akramgad idem kuknuť 🙂

jana23111
4. feb 2013

Ja by som ti radila urcite pockat. Urcite budu lasty. Zaciatkom leta byvaju pekne lasty aj na letecke pobyty nielen na autobusove. Som z oblasti cestovneho ruchu (9 rokov), takze o tom troska viem. :P

akramgad
autor
4. feb 2013

@jana23111 dakujem a dúfam že sa nám niečo podarí nájsť 🙂

cestovka
4. feb 2013

@akramgad ahoj, robím v cestovke a doporučujem ti počkať na last minute, nakoľko teraz je možná zľava možno 25%-30% a v last minute ti cena padne až na zľavu 40%-50% a pre 2 osoby + malé dieťa nájdeš vždy niečo. a budeš možno prekvapená, že sa zmestíš aj do menšieho rozpočtu než je 700 eur.

cestovka
4. feb 2013

@jana23111 ahoj jani, ale ako som ťa tu pekne našla🙂))) martina (tiptour)

mita9
4. feb 2013

my sme boli pred dvoma rokmi za 700€ dvaja letecky na dva tyzdne v bulharsku 🙂 ..takze vsetko sa da 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli