Dovolenka 2013 s malým rozpočtom

akramgad
3. feb 2013

ahoj maminy poradíte dovolenku 2013 ? už som tu hladala ale to nie je pre našu peňaženôčku 😠 takže asi takéto požiadavky 2 dospelí jedno 3 ročné dieťa asi tak naj by bodlo Chorvátsko , autobsom ( žial auto nemáme ) , cca 7 nocí a ešte maličkosť skúsiť sa vpratať cca do 700 €
viac hláv väčší úspech 😉
P.S. ďakujem

akramgad
autor
15. jún 2013

@jazminn ahoj môžeš mi preposlať ponuku ďakujem

usacek79
15. jún 2013

@akramgad moja mama ide v stredu busom na 9 noci cisteho pobytu pri mori na grecky ostrov Thassos, samozrejme do studia bez stravy (ale v Grecku su dobre ceny v obchodoch aj restikach 😉 ) a stoji ju to komplet 160eur 🙂
a da sa aj lacnejsiem uz som bola aj za 100eur v grecku ubytko vratane dopravy - ale treba ist v juni alebo v septembri, samozrejme jul a august take dobre ceny nie su..
no a teda sa treba pripravit na cestu trvajucu cca 20 hodin (okolo obeda sa vyraza zo SR, na druhy den doobeda si v Grecku), co teda ja zvladam v pohode, cele to vzdy prespim 🙂
ale urcite sa da ist za par eur aj do Chorvatska a Talianska - aj bez cestovky, normalne busom a pripadne si vopred rezervovat ubytko - v takom Bibione ci Lido di Jesolo sa daju prenajat apartmany s kuchynkou pre 3-4 osoby za 30-40eur na noc, mozno aj menej 😉

ask
15. jún 2013

@usacek79 😀 Takze okrem gynekologickeho poradenstva uz aj cestovatelske? 😉 😎 😀 Ako sa drzis dievca? Co noveho?

usacek79
15. jún 2013

@ask no tak ja som v cestovnom ruchu par rockov robila a zasadne cestujem za 5 korun 😀 vacsinou po vlastnej linii, len obcas s cestovkami 😉
dobre sa mame, dufam teda 😅 furt do toho brucha nevidim, co ti poviem 😉

ask
15. jún 2013

@usacek79 Myslim ze uz to az tak strane dlho nebude trvat a malicka Ti steklenim zacne robit radost😉

fuzik
15. jún 2013

@barborkab ahoj aj my ideme tento rok do Eraclea chcem sa spýtať či sa páčilo?!

barborkab
15. jún 2013

@fuzik ako dovolenka s deťmi ideálne

jazminn
16. jún 2013

@akramgad napiš mail adresu

krenkova
16. jún 2013

@akramgad Ahoj, poslala som ti aj internú poštu, ale ak by ešte niekto chcel len kuknúť, tak super cena Taliansko pri Rimini s plnou penziou, dieťa zdarma, my ideme autom a vyšlo nás pre všetkých troch-malá má 2 rôčky, strava, poistenie 580eur. Nerátam cestu autom, ale my ideme cez Tip travel a samozrejme sa dá ísť aj autobusom. Hotel požičiava bicykle, v cene je aj slnečník s dvomi lehátkami, na pláži sú atrakcie pre deti. Blízko je San marino, vodný svet Oltremare, takže je tam aj čo vidieť. Tu je link, ak to niekoho zaujalo a pekné dovolenkovanie 🙂
http://tiptravel.sk/dovolenka/taliansko-jadrans...

ludmilka32
18. jún 2013

@barborkab mozes mi napisat kontak cez IP

teriqe
30. jún 2013

Ahojte, ak chcete isť lacno do Chorvatska s CK skuste sa pozrieť tu: http://www.kom-ck.sk/
Ja som s nimi bola pred 2 rokmi a celkovo som bola velmi spokojna (myslim si, ze budete aj vy, ak nie ste narocni...a necakate za "par eur" luxus )

anculala
2. júl 2013

ahoj, neviem ci je to este aktualne, ale my mame skusenosti so stefi.sk a boli sme spokojni. Ubytovanie ziaden luxusny hotel, ale pacilo sa - boli sme 2 x v Petrcane. Zvyknu mat lastminuty

oli_
4. jún 2014
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.