Dovolenka 2016 - hotel all inclusive na pláži

ena70
10. jan 2016

Ahoj žienky, plánujeme dovolenku v júli 2016 a chceme využiť januárové zľavy, tak si už teraz lámem hlavu nad tým kam ísť. Nechcem Turecko ani arabské štáty, skôr Európa, najradšej grécke ostrovy alebo Cyprus. Ak máte niečo osvedčené a vyskúšané kde sa vám páčilo, bola by som rada, keby ste mi dali dáke typy. Už som toho preliezla dosť, takže fakt sa mi ťažšie vyberá, chceme hotel na pláži, all inclusive, a niečo pre 12ročného syna - aquapark, biliard, minigolf prípadne dáka herňa, kde je ten fúkací stolný hokej, basket, proste takéto čosi. Vopred moc ďakujem 🙂

alaguema
10. jan 2016

@ena70 Andalúzia, Algarve, Madeira, niektorý z Kanárskych ostrovov, Korzika, Sardínia, z Gréckych ostrovov Zakhyntos. Ja mám radšej ubytovanie v apartmánových domoch, inak má svoje čaro chodiť stále niekde inde na obedy a večere, spoznáš toho viac, ako v hotelovej reštike pre 300 osôb 😉 Takže ohľadom hotelových komplexov poradiť neviem, ale je ich do bludu..určite nie je problém vybrať. Na každý si vieš nájsť aj recenzie.

ena70
autor
10. jan 2016

@alaguema veď práve že už som unavená z čítania tých recenzií 😉 ...myslela som že ak má niekto niečo odskúšané a je to super, tak takto skôr pomôže 🙂... my zas na dovolenke totálne vegetíme...ráno si pospíme dlhšie a nechce sa nám na stravu behať kade-tade, tí moji radšej všetko pod nosom a v podstate aj ja 🙂... je to jediné obdobie kedy totál vypneme a necháme sa obsluhovať vo všetkom 🙂.... výlety si urobíme po okolí sami, zväčša požičiame auto a pobeháme kade-tade 😉...

betka239
10. jan 2016
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

Kreta je velmi pekna tam by som ti odporucala ist🙂

alaguema
10. jan 2016

@ena70 ale veď tie recenzie píšu ľudia, ktorí to majú odskúšané, rovnako ako by ti niekto napísal sem 🙂 A medzi 100 recenziami nájdeš aj pozitívne, aj negatívne. Chápem, že niekto uprednostňuje all incl. hotely, ale myslím si, že mnohí len preto, lebo neskúsili iné. Mne sa veľmi páči airbnb...tam nájdeš perfektné, aj luxusné ubytko po celom svete, veľakrát aj s raňajkami, vily s bazénom, wellness, záhradou a absolútnym súkromím, kľudom, priamo na pláži, v blízkosti reštaurácií...nepresviedčam 🙂 Len dávam alternatívu.
Napr. https://www.airbnb.es/rooms/694776?s=jxIlHPvd Toto môžem odporučiť.
🙂

ena70
autor
10. jan 2016

@betka239 na kréte sme boli už 3x, viem že je pekná, šla by som znova kľudne 🙂...len chcela som tu čítať konkrétne hotely a miesta ktoré baby navštívili a páčilo sa im 🙂

pepies
10. jan 2016

Andalúzia, ZORAIDA PARK and GARDEN, z gréckych ostrovov napr. Rhodos, LINDOS PRINCESS BEACH ... záleží veľmi od toho, koľko chcete investovať do dovolenky ..... veľmi krásna destinácia je Sardínia, fajn je napr. PALMASERA VILLAGE, avšak na Sardínii moc nie sú tobogány ......

ena70
autor
10. jan 2016

@alaguema vďaka za typ, v Španielsku - Andalúzii sme boli minulý rok 🙂...ale nehorázne teplo tam bolo oproti ostrovom 🙂...tam predsa len trochu viac prefúkne, preto radšej ten ostrov zas 🙂 Vieš, každý rok ideme k moru lebo sme alergici, tak aj preto... A klasické ničnerobenie teda all inclusive chceme isto 🙂...už aj kvôli malému, lebo ten každú chvíľu dáky drink, či zmrzka a tak... to by som sa inak nedoplatila a s peňaženkou na pláž sa mi chodiť nechce 🙂... Kebyže idem sama s mužom, tak nám je jedno kde sme...ale hlavne kvôli nemu nech sa nenudí a my si radi zahráme biliard, či minigolf a tak...proste nie sme také "ležiaky" na pláži 🙂 🙂... malý cestovať po pamiatkach zatiaľ nechce, radšej je po krk vo vode celý deň, a vychádza z nej len počas fázy "kŕmenia"... inak raz sme tak na kréte cestovali na opačný koniec ostrova, v mini aute napchatá nafukovačka - ten veľký krokodíl, ja celú cestu hlava vykrútená nabok, no iná sranda keď som vyšla von taká dokrivená... nafukovačka vydržala na mori asi 15minút, potom štrajchla o kameň a začala fučať 🙂 🙂 na Cypre si náhodou nebola?

ena70
autor
10. jan 2016

Kočky chcela som Vás poprosiť ktoré konkrétne hotely máte vyskúšané a sa vám páčili a doporučujete, nie len všeobecne vymenovať ostrovy 🙂 🙂... boli ste niektorá na Cypre , hotel Salamis Bay Conti???

ena70
autor
10. jan 2016

@pepies vďaka za typ...Andalúzia bola minulý rok ako som už hore spomínala...a na tom rhodose bol aj tobogán? alebo dáka herňa pre decká?

pepies
10. jan 2016

@ena70 treba popozerať webové stránky .... v Lindose bol myslím aj tobogán, kamoška tam chodieva a bývajú max.spokojní ....... len fakt záleží, aký máš rozpočet .... dovolenky sú z roka na rok drahšie a tento rok bude Grécko veľmi drahé ........ škoda toho Turecka, tam by som vedela menovať hotely do večera, minulý rok sme boli 2x v Turecku, v apríli aj v septembri ... tento rok bojím bojím .....

pepies
10. jan 2016

@ena70 ten Salamis je myslím v pohode, môžem zistiť podľa recenzií ...... len treba počítať s dlhým letom a s medzipristátím v Turecku, na Sev.Cyprus sa letí s medzipristátím v Antalya cca 5 hodín ... a to môžeš ísť rovno do Turecka, Turecko má lepšie služby ....

alaguema
10. jan 2016

@ena70 jasné, chápem 🙂 . Nie, na Cypre som nebola.

pepies
10. jan 2016

@ena70 Andalúzia je úžasnáááá ......... hneď by som tam išla ... bola som aj na Gibraltare, super zážitok, hlavne keď vám opice skáču po chrbte ... Tá Zoraida je výborný rodinný, ja som bola v PROTUR ROQUETAS

pepies
10. jan 2016

@ena70 pokiaľ ale nechceš Turecko, tak to nebudeš chcieť ísť ani na Sev.Cyprus, ten je predsa turecký, potom možno skôr južný Cyprus, ten je grécky, tam to ale nepoznám ...

pepies
10. jan 2016

@alaguema tento portál nepoznám, je to také niečo ako booking?

ena70
autor
10. jan 2016

@pepies Turecko nechcem i keď viem že hotelov je tam plnooo... bola som tam 2x, raz už aj s rodinou, muž sa celý vyhádzal, lebo tam je strašná vlhkosť, nejdem rozpisovať čo a ako, proste Turecko eee.... Cyprus je ostrov, preto ma láka aj napriek tomu že viem ako je rozdelený 🙂... keď mňa už unavuje listovať v tých katalógoch a čítať recenzie...už ma z toho hlava bolí...niečo vyhliadnem, a hneď v recenzii čosi také čo mi vadí.... minulý rok sme boli V Roquetas de Mar...v Andalúzii... ale mňa stále najviac lákajú grécke ostrovy a po Cypre tiež škúlim. Ked sme leteli na Korfu, mali sme medzipristátie na Zakyntose 🙂... mne to vôbec nevadilo, ja rada lietam... ja som v podstate taký cestovateľ...

ena70
autor
10. jan 2016

@pepies severný cyprus sme pozerali...ten hotel Salamis.... zas ja nerada dlhý transfer z letiska na hotel... vravím, som ja už vyberavý typ 🙂 🙂...tak ale už nemám 18, chcem pohodlie 🙂

alaguema
10. jan 2016

@pepies áno, niečo podobné.

pepies
10. jan 2016

@ena70 Cyprus máš to isté čo Turecko ... ja som bola tiež v Roquetas de Mar ...... Jasné, treba si vyberať, ponúk je veľa a nestojí to málo ... takže v pohode ..... tú Krétu pozri tie hotely, čo som písala, aj to Korfu .....

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pepies
10. jan 2016

@ena70 určite ti niekto podľa tvojích parametrov zašle konkrétne cenové ponuky, ak budeš potrebovať, kľudne napíš, prepošlem to kamoške, ona má agentúru .....

pepies
10. jan 2016

@martinhorvath na jarné práve hľadám, Orava, Liptov - Lipt.Ján alebo Belianske Tatry - Ždiar .......

ena70
autor
10. jan 2016

@pepies Krétu a Korfu si mi nepísala hotely, len Rhodos.... alebo som sa zle zorientovala?? 🙂 tuším si písala Sardíniu..ale tam nie su tobogany a pláže sú tuším kamienkové viac...

ena70
autor
10. jan 2016

@martinhorvath toľko dovolenky nemôžeme vziať že aj cez jarné ideme kamsi...nechávam radšej na leto 🙂 🙂...

ena70
autor
10. jan 2016

@pepies v lete k moru pôjdeme aj keby som mala byť o chlebe a vode 🙂 ale to zatiaľ našťastie nehrozí 🙂

pepies
10. jan 2016

@ena70 písala ... Korfu skús MAYOR CAPO DI CORFU, Kréta sa mi veľmi páčili MARE MONTE alebo CRETA MARIS BEACH, príp. EVA BAY z tých menších alebo CACTUS BEACH, Zakynthos je fajn ADMIRAL TSILIVI, ten je za dobrú cenu a služby ok

ena70
autor
10. jan 2016

@pepies cez akú cestovku ste šli? ten Cactus či Eva mi je známy z katalógu, ale to sú také krpaté, tam nič nie 🙂... my chceme mať na hoteli minimálne biliard, minigolf a ak je dáka herňa, tak to je super. na korfu sme boli v Aquis Sandy Beach, ten bol super 🙂...

alaguema
10. jan 2016

@ena70 viem, že chceš ostrovy, ale za zmienku stojí aj u nás menej známe, ale fakt krásne severné pobrežie Španielska, alebo západné portugalské smerom na Porto. Menej teplo a fakt prekrásne. Galícia, Navarra, Baskicko. Ja som bola nadšená. A myslím, že aj bezpečnejšie, ako tie klasické destinácie. Inak aj francúska riviéra je fajn, ale to ste už asi boli. Alebo potom spomínaná Korzika. Mne sa páčilo aj Perpignan, hotel neporadím, mali sme apartmán.

pepies
10. jan 2016

@ena70 Firo ich má ....

ena70
autor
10. jan 2016

@alaguema v portugal sme este neboli, to uz je predsa trosku viac expensive, ale neni tam studené more? predsa len oceán ....