Dovolenka 2019 s deťmi do 7 rokov

lucinka37
21. jan 2019

Ahojte. Zaciname vyberat dovolenku na leto. Mame 2 chlapcov - v lete 6 a 1 rok. Pojdeme este 2 dvoma rodinami - deti vsetko do 7rokov. Co by ste nam odporucili z vlastnych skusenosti? Destinacia asi Grecko, Spanielsko, Cierna Hora, Taliansko... Najlepsie hned pri plazi ;) zaroven sa nam pozdava jeden hotel na Mallorce - Beverly Playa. Nemate skusenost?

wokokoza
21. jan 2019

Španielsko na môj vkus zatiaľ vychádza celkom draho, čo som zatiaľ pozerala nejaké tie ponuky. Osobne som skôr za Grécko, to je aj cenovo dostupnejšie, aj pláže pekné 🙂

lucinka37
autor
21. jan 2019

@wokokoza mna tie viac laka Grecko- nejake ostrovy. Pred 2 rokmi sme boli na Zakynthose a pre nas doposial najlepsia dovolenka ;) mate s nejakym ostrovom/hotelom osobnu skusenost?

wokokoza
21. jan 2019

@lucinka37 Grécko je pekné, aj ľudia sú milí. My sme boli na Kréte a mne sa tam páčilo, skús pozrieť hotel Mare Monte Beach 🙂 Je to hotel hneď na pláži, čo nám úplne vyhovovalo, lebo nemám rada, keď by som do vody mala chodiť dáko ďaleko 🙂

simca2410
21. jan 2019

@lucinka37 ahoj chcem sa opýtať na tvoju skúsenosť s ostrovom Zakynthos, cenovo je to veľmi nákladná dovolenka? Ďakujem🙂

lucinka37
autor
22. jan 2019

@simca2410 ahoj. No nas vysla 2 dospely a dieta 5 tokov. Nieco okolo 1800e hotel v tichsej casti Laganas priamo na plazi, all inclusive. Nie je to podla mna vela, lebo ked Bulharako vychadzalo okolo 1500. Tak toto bol taky peiemer. Inak ako veci v obchodoch baroch ta super ceny

lucinka37
autor
22. jan 2019

@simca2410 my Zakynthos urcite odporucame, krasny ostrov, boli sme na vyletoch, aj auto sme si pozicali. Maleho ked sa opytam kam tento rok, chce sa vratitit tam 😂🙈

zuzy20
22. jan 2019

My sme boli na korfu hotel sandy beach.. Hned pri plazi, slovensky animator, bazeny s toboganmi, kazdy vecer program v amfiteatry. Pozvolny vstup do mora, pieskova plaz.

dps
24. jan 2019

@zuzy20 a ako vás to vyšlo cenovo o kolko vás bolo?

zuzy20
26. jan 2019

@dps my sme boli dvaja dospeli a syn vtedy 5rocny na prelome jul/august teda vrchol sezony na 8 dni nieco cez 2000

dps
26. jan 2019

@zuzy20 ďakujem za odpoveď ja si len mapujem ceny chceme ísť tiež v tom čase ale sme o jedno dieťa viac

lenusiatko
12. feb 2019

Beverly Playa je v Paguere, hotel je fajn, aj keď nie celkom bezbariérový, pokiaľ sa pamätám, na izbu dovolia len jedno dieťa. Paguera má 3 pláže, práve tá pri hoteli veľmi vhodná pre deti nie je. Pre deti skúste strediská na východnom pobreží.

u2jana
25. nov 2019

@wokokoza ahoj zvazujeme dovolenku v mare monte beach kreta - ake mate skusenosti?