Dovolenka a cestovná postieľka

libela
30. jún 2009

Ahoj. Ideme na dovolenku s 8 mesačným bábom a neviem v čom bude spinkať. Uvažovala som o kúpe cestovnej postieľky, ale nechcem kupovať niečo čo využijem možno len 2 krát. Uvažovala som aj o tom, že by som zobrala vaničku z kočiara (je dosť veľká a malá sa mi do nej stále zmestí) alebo ak by mi niekto mohol poradiť či existuje aj niečo iné. Videla som nejaký matrac s bočnicami, ale to stálo asi toľko ako tá postieľka. Spať v posteli s malou nechcem. Každá z nás je zvyknutá spať sama. Aj ja aj malá. Vopred Vám ďakujem za rady.

danona
30. jún 2009

ahoj, cestovnu postielku mozem len odporucat, ak vela cestujete,oplati sa ju kupit... hotely mavaju vlastne postielky, co mam skusenosti, tak lepsie hotely /4 a viac */ daju postielku na vyziadanie zdarma na pobyt, no mensie hoteliky, chaty a penziony niekedy pytaju az 300Sk za postielku na noc.. 😒 cize zavolaj si tam kde idete /alebo daj dotaz cestovke ak idete cez ck/ a zisti si ako je to ńa tom konkretnom mieste.. 😉

libela
autor
30. jún 2009

My ideme autom len na Slovensko.... Je to len u známeho a ten nič také nemá, ale
aj tak vdaka... 😉

cessy
30. jún 2009

my mame kupenu cestovnu postielku, zatial sme ju vyuzile len 2x mimo domova, ale mozem ju len doporucit....ja ju vyuzivam aj ako ohradku, od kedy sa maly narodil mam ju v kuchyni a ked potrebujem, tak tam maleho odlozim..

geegee
30. jún 2009

my sme kupili cestovnu postielku na MMB za dobru cenu /1000 korun za postielku Hauck/, snad ju vyuzijem aj inokedy ako na dovolenke 🙂

majka35
30. jún 2009

ja na cestovnú postieľku nedám dopustiť 😵 využívala som ju všade, kdekoľvek sme prišli, rozložená za 2 minúty a moja malá v nej od začiatku veľmi rada spinkala ... mala som tiež obavy, či v nej bude chcieť byť ... ešte teraz si pamätám našu prvú dovolenku s malou, presvedčila som muža na kúpu postieľky, nebol veľmi nadšený, ale keď videl, ako v nej malá zaspala do 15 minút, bol veľmi rád, že sa nechal nahovoriť ... neskôr som ju používala aj ako ohrádku ... dcérka má už 2,5 roka, ale stále, ked niekam ideme, spinká v cestovnej postieľke 🙂

kisska
30. jún 2009

libela na MMB urcite najdes aj ponuky, ktore ti postielku pozicaju, ak nechces kupovat. Byvaju k tomu aj pestunky 😉

eimiky
30. jún 2009

minulý týždeň som si požičala od jednej pani cez net z Ivanky pri Dunaji a super.Malý v nej pekne spinkal. 😉

bzucinka2
30. jún 2009

libela, my sme sa pred par dnami vratili a v hoteli nam na nasu ziadost este pri zajednani dovolenky postielku pekne pripravili 🙂 a zvykla som si pozicat od kamosky 🙂

danona
30. jún 2009

libela-skus sa kamaratok popytat,pozicat si... a myslim, ze v Kike maju nejaku cest. postielku v akcii teraz za 25€...skus im pozriet letaky... 😉

danona
30. jún 2009

v tomto katalogu to je, stoji 25,90€... http://www.kika.sk/db/content/katalog/5/7949/

bianca
30. jún 2009

my sme postielku tiez kupovali.Exzistuju pozicovne ale vysledna suma bude asi rovnaka.Postielku vyuzijete i vonku.Date ju do travy a babo moze lezkat alebo sediet a neublizi si.Ved nemusis kupovat novu.Skus cez bazar pouzitu

capy
30. jún 2009

aj my mame cestovnu postielku tuto http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co... a sme s nou boli max spokojni. len maly tam nechce uz spavat ani v normalnej. vyuzivali sme ju aj u nasich namiesto normalnej. a odkial si?

libela
autor
1. júl 2009

Ozaj neviem či je mám kúpiť či nie... Som z okr, SL a ani nepoznám nikoho kto ju má a by mi ju požičal... A ak ju aj majú tak ju tiž potrebujú..ešte popremýšľam 😨

petrahy
1. júl 2009

ahoj mozem vrelo doporucit tiez som vahala ci ju mam kupit isli sme na chatu a nedam teraz na nu dopustit a kam na Slovensko sa chystas?

libela
autor
2. júl 2009

Ideme do Marcelovej. Je to asi 30 km od Komárna. Brat tam má známeho. Chystáme sa tak na 4 dni. Ísť na kúpalisko sú tam blízko Patince a chceli by sme zbehnúť aj do Ostrihomu. Uvidíme čo stihneme. Tú postieľku si asi objednám. Mám vo 2 posstieľky z bazáru. Tak uvidíme.