Dovolenka autobusom s 13 a 9 ročnými deťmi - skúsenosti

kentoska
27. máj 2014

Ahojte,cestovala niektora z vas uz autobusom na dovolenku? my sme zatial boli len letecky a autom,ale autobusom cestujeme po prvýkrát .
Nejake skusenosti a rad ,co brat pre deti( 13 a 9 rokov ) do autobusu. 😉

sabina1975
27. máj 2014

@kentoska ahoj boli sme v Bulharsku busom cesta cca 22 hod chalani mali 10 a 13 a boli uplne v poho vyliezli z busu a uz sa cvachtali v mori

kotmirka
29. máj 2014

ahoj my sme cestovali do Chorvatska so štvorročnym synom,dala som mu kynedryl,spal celu noc,v pohode to zvladol,boli sme prekvapení aky bol zlaty. 🙂

221girl
29. máj 2014

My sme boli s našími prvý krát autobusom v Grécku keď som mala 12 a brat 8.Ja som prežila celú cestu s diskmenom na ušiach a časopisom v ruke :D a brat sa po celom autobuse hral s autíčkami s deckami.
Zoberte si určite deky lebo celi deň ide klíma a v noci je v autobuse dosť zima.Mali sme aj na prezlečenie veci ako kraťase/teplaky+mikinu.Veľa ľudí si nosilo do autobusu karimatky a spali na zemi v uličkách a deti im spali cez obe sedačky,ale to sme vtedy nevedeli,že to tak chodí.Nás to celkom bavilo,a to sme ešte vtedy cestovali cez 30hodín.Ale nezabudnite dostatočné množstvo kinedrilu,to je fakt základ.

kentoska
autor
30. máj 2014

Dakujem baby
@221girl
@kotmirka
@sabina1975
,dufam ze aj nam to dobre dopadne a dovolenku si uzijeme.Uz sa nevieme s detmi dockat terminu a sup sup nasadnut do autobusa a cestovat za dovolenkou 🙂 😎