Dovolenka Bulharsko - Obzor

sisa3000
30. máj 2022

Ahojte, boli ste niekedy na dovolenke v Bulharsku, konkrétne v Obzore? Co sa vám páčilo/nepáčilo? Co by ste nám odporučili? Zvažujeme túto destináciu preto nás potešia akékoľvek postrehy 🙂 Ideme dvaja dospelí. Ďakujem🙂

barus26
30. máj 2022

@sisa3000 za mna super. Obzor je mala dedinka. Tiež záleží či ste taký že máte radšej kľud alebo rušno. Ak kľud obzor je fajn. Aj tam sú bary a obchodíky ale pomerne menej ako napr. na slnečnom pobreží. Tak to doslova žije 🙂

alexka89
30. máj 2022

Ja som bola 2x ak chces byť len pri mori tak ti staci mi sme tam po pár dňoch už všetko videli už sme sa tam nudili....2x sme len sedeli na vile do mesta sme často nechodili

tominata
14. jún 2022

Ahoj, my tam chodievame pravidelne. Ak by si chcela máme aj nejaké voľné ubytká.

oliviakatka
14. jún 2022

Supeeer, ideme tam už po 10x, cestujeme 2. júla. Pokojne sa pýtaj, čo ťa zaujíma ❤️

janulla1
6. feb 2024

@tominata ahoj môžem sa opýtať o tie ubytka ? Ďakujem

janulla1
6. feb 2024

@oliviakatka my zvazujeme obzor chceme ísť autom vieš mi poradiť nejaké ubytovanie či chodíte cez cestovku ? Ďakujem

oliviakatka
6. feb 2024

@janulla1 aké sú tvoje predstavy? My sme chodievali celá veľká partia - nechceli sme hotel a nechýbal nám bazén, mali sme k dispozícii celý penzión ktorý má na dvore komplet vybavenú letnú kuchyňu so sedením - to bolo úplne super, grilovalo sa asi každý večer 😁. Druhý dom od pláže ihneď oproti parku, potraviny 20m od penziónu a cena 10€/noc - veľké balkóny a super domáci. Penzión Yvet.

janulla1
7. feb 2024

@oliviakatka dakujem za odpoved, sme dve rodiny a chceli sme tiez skusit nieco ine ako hotel , to si si rezervovala cez booking?

oliviakatka
7. feb 2024

@janulla1 nie, lacnejšie je to priamo dohodnuť sa cez ich Facebook, ak máte malé deti tak hneď oproti je tienistý "lesík" - detske atrakcie, fontána, jazda na autičkach, ...najviac sme ocenili blízkosť pláže. Pozri na FB Guest house IVET. Pokojne mi píš správu ak máš otázky, bola som tam 3x, v Obzore celkovo 10x

tominata
7. feb 2024

@janulla1 dobry den , kludne sa pytajte