Dovolenka cez Vianoce

evakalna
9. nov 2018

Ahojte. Idem si k vám po radu. Idete na dovolenku s deťmi cez Vianoce? Nemyslím k babke, ani na lyžovačku, ani na exotickú dovolenku. Na aký typ dovolenky cez Vianoce na Slovensku idete? Ďakujem

horia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisaka
9. nov 2018

@evakalna my sme asi dosť konzervatívny, ale Vianoce trávime doma. Raz sme trávili pred pár rokmi Vianoce na Slovensku (nežijeme tam) a nemalo to to čaro, na ktoré sme zvyknutí a syn povedal, aj napriek tomu, že bol rad, že je so starými rodičmi, že Vianoce už len doma. Po Vianociach zvykneme chodiť na lyžovačku to je už Ok, tam oslavujeme Nový Rok. Vianoce niekde v rezorte v Karibiku nás nelákajú vôbec, nemá to to čaro a nie je to, podľa mna, ono, budete mat pocit, že Vianoce ani neboli, odporúčam len pre ľudí, ktorí sa chcú Vianociam vyhnúť

limoncino
9. nov 2018

@sisaka súhlasím, ja osobne si neviem predstaviť tráviť Vianoce niekde inde ako doma...

julianko
9. nov 2018

Raz sme boli cez Vianoce pri mori, ale radšej budem doma pri stromčeku.🙂

zuzana76
9. nov 2018

@evakalna na ziadny, sme radi, ze sme doma a uzivame si vianocnu atmosferu doma, pri stromceku, spolocne prechadzky,

evakalna
autor
9. nov 2018

Ďakujem všetkým za odpovede.

zuzlaka
16. nov 2018

@zuzana76 tiež som názoru, že doma je doma, mám pocit, že celý rok poriadne nie sme doma, tak aspoň cez tie vianoce sa zastavíme na chvíľu a užívame si domácu rodinnú pohodičku 🙂

juliet86
19. nov 2018

@evakalna no ak dovcu a nie lyzovacka tak napr wellnessko kupele aquapark. podla toto co maju deti a vy rady.