Dovolenka do Chorvátska na vlastnú päsť

henta
14. mar 2012

Ahojte ženušky...prosím vás, chodíte na dovolenku do Chorvátska?...Neviete mi poradiť ako to je ked by sme chceli ist bez agentury?...kolko stoji taka dovolenka?...Kolko stoji cesta?...ako je to so stravou?...a je chorvatsko vhodne pre 2ročne dieta?...

ikuska31
27. júl 2015

@1silvusa ahoj , my sme nasli cez stranku HRVATSKA .SK ubytko ..už tak sla kamoska a v pohode..skus pohladat este ..

legorka
28. júl 2015

@jukov ďakujem, teraz ideme len do Crikvenice, to je hneď hore, ked sme chodili dolu na Makarsku tiež sme odchádzali už večer. Asi mi iné neostáva len veriť , že to nebude až také hrozné.

zuzkap221
29. júl 2015

potreboavla by som radu.kolko vijdu poplatky do chorvatska,konkretne biograd na moru.od hranic chorvatska po to mesto.dakujem

peneloppe
29. júl 2015

Baby, tie co ste isli na blind tohto roku kam presne ste isli. My sme sa teraz rozhodli pre Chorvatsko, ubytko som nasla az od polky augusta a my by sme uz chceli ist buduci tyzden. Tak rozmyslam ze na blind ale nie som si ista ci sa stresovat ci radsej nieco rezervovat a ist na istotu.
Poradte prosim. Dakujem.

findo
30. júl 2015

V auguste od 22.8 este mam volne 2 apartmany na ostrove vir pri meste zadar, cena za apartmán a noc je 88 eur /noc.Do apartmánu vojdu 4 dospelé osoby alebo dve dospelé a tri deti.viac info na webovej stránke www.apartmánymolim.sk

ada11
30. júl 2015

My sme sa vrátili asi pred 4 hodinami z HR...Boli sme aj na istotu na Makarskej , a potom sme pokračovali na blind 😉 Ubytko sme hladali 25.7., teda fakt v top sezóne a našli sme, síce nie hneď prvá línia od mora, ale viac v dedine, ale za dobrú cenu a pekné 😉 Dedinka sa volá Bibinje - hneď za Zadarom, pláž fajn - aj pre deti /my sme tam boli pred 2 rokmi/.

oksu
31. júl 2015

ahojte, akurat sme sa vratili z crikvenice, boli sme na blint, ani sme nestihli zastat na parkovisku - ze pojdeme nieco pohladat a uz nam domaci nukali ubytko, platili sme 15€noc/osoba, taka staršia izba ale bola v dome aj kuchyna, za deti sme neplatili, informovali sme sa aj ohladom ineho apartmanu - moderny, pekny 70eur/noc pre 6osob, ma aj garaž, wifi, klimu,... my sme však brali prve co nam ponulki nakoko sme boli 1x a to s dvomi drobcami tak sme neriskovali. ale do buducna ... určite pobehame a potom vyberieme - neboli sme tak unaveny ze by sme to nezvladli - vyralizi sme rano o 2:40 a tam sme boli 10:40.

peneloppe
31. júl 2015

@oksu

nemas tam na niekoho kontakt prosim ta?

oksu
31. júl 2015

@peneloppe mam - len nie je to uplne pri mori - treba ist kus pešo - aspon sme sa každy den trosku prešli - a to sme tlačili kočik s malou a syn chodil pešo. treba počitať s tým že domy su dosť do kopca stavane. my sme boli spokojní.

peneloppe
31. júl 2015

@oksu

na ten novy co si tam hore spominala? take nieco hladame, take nieco sme mali minuly rok ale v inej lokalite ale my radi pozrieme kazdy rok nieco ine.
keby si bola taka dobra, napis mi do spravy. vdaka

oksu
31. júl 2015

@peneloppe na ten novy nemam

fialovykvietok
1. aug 2015

Ahojte, viete mi odporučit dobru lokalitu, kde by sa dali kupit rano na trhu rybky a večer upiect? Boli ste niekto v rybarskom mestečku?

peneloppe
1. aug 2015

@oksu

Skoda, diky

peneloppe
1. aug 2015

Baby, nemate niekto kontakt na pekny apartman v Chorvatsku, idealne stredna Dalmacia, blizko Vodice alebo ine pekne mesto. Sme 4-clenna rodina.

stanislavao
1. aug 2015

@peneloppe skuste napisat tymto babam. su to slovenky, maju v HR CK a ponukaju app. mozno by bolo este nieco volne.
http://www.kastela-travel.com/slov/index.php
len v HR je to tento rok dost bieda v tych znamych strediskach, ceny isli prudko hore, lebo tunis, turecko, grecko ked padlo, tak sa to navalilo vsetko do HR.

peneloppe
1. aug 2015

@stanislavao
Dakujem. Tym som pisala minuly rok, uplne som na nich zabudla aj ked radsej by sme isli inam tentokrat ale uvidime nakoniec ake budu moznosti. 😀

stanislavao
1. aug 2015

@peneloppe viete co, ale tu mate aspon miesto na plazi. a tych Kastelov je viacej, alebo ostrov Ciovo, tak mozete ist inam, ako vlani. co som pocula od ludi, tak ceny zo 70e isli na 120e, no hroza a plno vsade. tak kastel to isti.

jerrrynko
2. aug 2015

@katkaborbelyo, ahoj boli sme minuly rok, aj tento rok sa chystame 16.8. Primosten je dost vyhladavany a dost preplneny takze s ubytko to moze byt dost problem. My tam ideme uz 3 rok po sebe a k tomu istemu domacemu. Plaze su ok aj pre male deti. My mame skoro dvojrocneho chlapca a min rok to zvladal uplne v pohode ma strasne rad vodu....

katkaborbelyo
3. aug 2015

prosim vas neviete ubytko vo vodociach?

smutko4
3. aug 2015

My sme išli V piatok 25.7. O 22 Z Trnavy do zatonu pri zadare A cesta katastrofa, dorazili sme po 13 hodinách, zápchy od prechodu letynye na madarsko-chorvatskom prechode, úbytko sa dalo zohnať V zadare aj V Nine boli ešte voľné apartmány cca 60 - 70 eur na noc, cesta naspäť tiež katastrofa, vyrazili sme už 9 ráno A prišli do Trnavy O 9 večer, samé búračky A potom zápchy, na poslednom platení mýta pri Záhrebe odporúčam platiť mýto platobnou kartou, prídeš A zaplatíš, platenie V hotovosti katastrofálne zápcha, tu sme ušetrili asi hodinu státia V kolóne na platenie, náš 22 mesačný syn si zaslúži metal za tú cestu, vydržal ako hrdina A to som vyberala destináciu kvôli dĺžke cesty

nayla
5. aug 2015

@ivanafialkova mohla by si aj mne poslat prosim kontakt nayla25@list.ru

martinkamm
7. aug 2015

@findo mate nieco-ubytko aj pre dvoch dospelych a jedno 7rocne dieta,kolko by vysiel tyzden??? nastup by sme chceli posledny augustovy tyzden od 22.8.

findo
7. aug 2015

Dobrý den prajem.mame voľný termin od 22.8.Cena za noc/apartman je 88€.V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.cisle 0949 703 303.www.apartmanymolim.sk

findo
7. aug 2015

@martinkamm Dobrý den prajem.mame voľný termin od 22.8.Cena za noc/apartman je 88€.V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.cisle 0949 703 303.www.apartmanymolim.sk

martinkamm
7. aug 2015

@findo mame ist s kamaratom a ten pride cez vikend z Tatier, tak sa dohodneme,snad sa dovtedy neobsadi:(

1veronika125
7. aug 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

baby nenavysili sa nejako ceny ubytovanie tento rok? kolko ste za noc platili?🙂

lelask
8. aug 2015

Ahojte, planujeme Grebasticu, neviete ci sa tam da niekde zabezpecit aj nejaka polpenzia? Boli sme tam uz a bolo nam vyborne, len to varenie by sme chceli teraz obmedzit.

dusika11
8. aug 2015

@lelask neviem o polpenzii v grebastici..bola som tam tam len to hore kde pecu prasiatka..nad cestou taka restika..treba sa spytat ale..asi skor nie

moninka1
9. aug 2015
lelask
9. aug 2015

@dusika11 a tam pri plazi su tiez nejaké restiky, pizza, ci uz nie su??