Dovolenka Egypt 2017

carmen0021
30. máj 2017

chcela by som sa spýtať, aký názor máte na dovolenku v Egypte ---ísť či radšej neísť z hľadiska bezpečnosti, ešte sme v Egypte neboli, ďakujem

dominika6
30. máj 2017

@carmen0021 prečo sa pýtaš cudzích ľudí...ak niekam chceš ísť nech ti do toho nikto nekafre..bezpečne nemáš nikde..chceš ísť? chod..nedaj sa ovplyvňovať

carmen0021
autor
30. máj 2017

inými destináciami som sa veru nezaoberala, ale nad tým Egyptom váham, aj by som išla a potom začnem rozmýšľať a tak, no tak preto 🌞

dominika6
30. máj 2017

@carmen0021 vieš čo? ak na to máš tak chod..na nete sa už spochybňuje nespochybnitelné..
vyber destináciu vhodné pre deti,ktroé aj tak nič nepotrebujú iba byť pri vode celý deň..

sissy27
30. máj 2017

@carmen0021 všetci teroristi sú v európe, asi tak...
Egypt nie je o nič menej bezpečný ako hociktorá iná krajina... stať sa môže čokoľvek kdekoľvek... manchester, paríž, brusel, berlín ti pripadajú bezpečné? a predsa tam ľudia žijú, cestujú, úplne v pohode...
Ja by som išla v pohode, znova, neodporúčam to len tým, ktorí majú predsudky a ktorí hľadajú chyby všade... Máš tam skvelé služby, záruku dobrého počasia a ľudia sú milí, aspoň ja mám len pozitívne skúsenosti (bola som tam niekoľkokrát).

carmen0021
autor
30. máj 2017

Ďakujem za názor 🙂 tiež si to tak myslím

judy20
30. máj 2017

My sme boli vlani v septembri v Egypte a nelutujem ani jeden cent za tu dovolenku.aj ja som sa trochu bala,ale vsetko bolo bezpecne,boli sme na vyletoch mimo hotela.ja len doporucujem. 🙂 chceli sme aj tento rok ist znovu,len nam to nevišlo 🙂

nufina1
31. máj 2017

@carmen0021
Tiez som velmi zvazovala, ale uz mame zaplatene na jul 😒🙂 hadam bude dobre..

carmen0021
autor
31. máj 2017

@nufina1 a kam
Konkretne idete?

nufina1
31. máj 2017

@carmen0021 sahl hasheesh

apolka77
9. júl 2017

Bol niekto v Egypte teraz?

oli18
14. júl 2017
maskyna
17. júl 2017

Zdravim idete niekto do Egypta? My odlietame za 2tyzdne a mam obavy no uz to je zaplatene tak je skoda to rusit:( ideme do hotela Ali Baba palace ak nahodou niekto tak ozvite sa 🙂

carmen0021
autor
18. júl 2017

@maskyna my sa chystáme ale až v septembri, tiež je človek na pochybách..., ale snáď bude všetko OK, peknú dovolenku

apolka77
18. júl 2017

@maskyna
@carmen0021 my mame zaplatene o mesiac v Marsa Alam hotel Three corners happy life. Som na pochybach priznam sa. A to som sa velmi tesila.

@oli18 neboj sa viem o tom a nie je mi to jedno. Zial takychto chorych ludi sa pohybuje po svete stovky a povedz mi kde je to teraz bezpecne? Aj v aute ci buse do chorvatska sa ti moze nieco stat. Pravdaze ak nebudem vnutorne v pohode tak Egypt rusim. Nema cenu ist niekam kde budem stale v strehu ci ma niekto nenapadne.

maskyna
18. júl 2017

@carmen0021 dakujem krasne no dufam ze to bude v pohode a dovolenku si uzijeme , je to nasa prva v Egypte a vzdy som tam tuzila ist tak hadam dobre dopadne :D aj vam prajem peknu dovolenku

maskyna
18. júl 2017

@apolka77 ked sa to v piatok stalo tak som si bola ista ze to rusim no strasne sme sa vsetci tesili tak teraz im to nemozem urobit no tiez som este stale na pochybach no ukludnuje ma to ze to bude teraz v hurghade mozno viac chranene....

apolka77
18. júl 2017

@maskyna ano kvoli magorovi im zasa klesne turizmus takze urcite vynalozia viac na ochranu vsak aj ti zamestnanci hotelov su zavisli od turistov...cez aku cestovku idete? My cez saturn...

maskyna
18. júl 2017

Ved prave kazia si to a maju tam krasne...ideme cez ck fischer ,inak ten hotel co mate vy som aj ja pozerala a rozmyslala som nad nim 🙂

apolka77
18. júl 2017

@maskyna satur to ma ako novinku ten hotel. Ale letime tam prvy krat tak uvidime. Potom sa ozvi ako bolo.😉

maskyna
18. júl 2017

@apolka77 jasne ozvem sa ;) pekny den prajem

apolka77
28. aug 2017

Vcera sme sa vratili z Egypta-Marsa Alam hotel- Three corners happy life.
Som spokojna a oddychnuta.
Co sa tyka tohto hotelu, tak celkovo je to starsi rezort, potreboval by uz omladit, ale nejak sa tieto nedostatky stratili pri velmi milom personale.,
Co mi vadilo viac, ze more bolo cez dlhe molo a vzhladom na vietor bola kazdy den cierna vlajka..kupanie v mori nehrozilo, bola tam sice laguna ale tam zas voda po kolena...tak sme vzali taxik na plaz Abu Dabab /4km/ a to uz bol raj...makkucky piesok, pozvolny vstup do mora.,parada, decka sa tam vyblaznili aj my.
Taxik nas vysiel 5eur na osobu a vstup na plaz 6eur dospely a 3deti..tuto plaz rozhodne odporucam...🙂

achjajcoto
30. aug 2017

@maskyna ahoj, uvažujem nad dovolenkou v ali baba palace, ako bolo?

@carmen0021 už ste niečo vybrali? tiež chceme ísť v septembri

carmen0021
autor
30. aug 2017

ahoj, práve väčšinu svojho času trávim na internete s hľadaním dovolenky... zatiaľ nemáme nič, ale tak rozmýšľame Turecko alebo Egypt, chcela som Tunis, ale v tom čase, keď tam ideme my, (18.09.) už nebude stabilné počasie, takže ten som škrtla, takže snáď niečo vyberieme a budeme spokojní 🙂

achjajcoto
30. aug 2017

@carmen0021 no ja presne tak isto, my môžeme až 20.9. preto som už viac menej rozhodnutá pre Egypt len ešte hľadám ten správny hotel 🙂

kikina84
16. nov 2018

@maskyna ahoj ako dopadla dovolenka?

kikina84
16. nov 2018

@apolka77 ktory hotel ako novinku?