Dovolenka Invia

len_nig
20. mar 2020

Ahojte, máme v Invii (cestovka Eti) zaplatenú dovolenku na máj. Je mi jasné že nikam nepôjdeme, riešim teraz čo by bolo pre nás najvýhodnejšie. Či zrušiť dovolenku teraz, s tým že nam strhnú 10% storno poplatok alebo počkať či cestovka sama nestornuje dovolenku a vrátilo by sa nám všetko. Riešili ste už niekto podobnú situáciu? Vďaka

sissy27
20. mar 2020

@len_nig a nad zmenou termínu neuvažuješ?

len_nig
autor
20. mar 2020

@sissy27 chceli sme to najskôr poriešiť tak, lenže dnes som zostala v zlej situácii v práci na neplatenom voľne takže tie peniaze chceme späť....a na dovolenku pôjdeme keď sa všetko upokojí na ďalší rok a keď na to ovšem budeme mať po tomto celom.

jarhal
20. mar 2020

uprimne si myslim ze nebudu vracat nic ..ja by obetovala tych 10% ..a tento rok nikam nesla ..je to riziko nejasna buducnost ak si niekto mylsi ze v lete to prejde ? uz zomrel prvy vylieceny pacient v taliansku mal 38

len_nig
autor
20. mar 2020

@jarhal ja si ani vonkoncom nemyslím že tento rok je reálne niekam ísť a keby sa aj dalo určite by e nešli.

lenuliatko84
21. mar 2020

Ozelela by som 10% a zrusila ju hned

otazka1
21. mar 2020

@jarhal ahoj, nemas k tomu nejaky link alebo info? Ďakujem

leskovael
24. mar 2020

Ved 10% nieje take hrozne... Ja by som zrušila hneď

morciatko
24. mar 2020

@len_nig na ETI SA nespoliehat , boli sme s nimi v novembri v egypte je na nich veľa sťažností
Kým sa dá stornujte teraz

len_nig
autor
24. mar 2020

@morciatko už som stornovala včera, čakám na peniaze...

matkaleskova
24. mar 2020

Ja by som asi pristupila na ten polatok tych 10% a hotovo. Nevies, ci potom nebudu poistovne vymyslat a nebudu mat peniaze na vratenie storna. Ja by som to spravila hned teraz

sovica
24. mar 2020

Zakúpenú dovolenku je možné pre koronavírus zrušiť bez storno poplatku:
https://www.teraz.sk/ekonomika/zakupenu-dovolen...

lenadka
24. mar 2020

@jarhal asi nebol veľmi vyliečený keď zomrel... Či ako to bolo myslené?

jarhal
24. mar 2020

@lenadka nie nezomrel nakoniec bolo ospravedlnenie v správach tlačová agentúra sa zmýlila ..tak narobili paniku žije je na jis vraj ale už sa o tom viac nepísalo a koľko je tam pravdy nik netuší ..iba pán boh vie ako to bolo

cukroska
26. mar 2020

Určite by som neváhala ani sekundu a čert ber peniaze radšej teraz ako neskôr možno vôbec, alebo zbytočné opletačky.
My sme niečo podobné riešili keď nám v deň odchodu zomrel náhle svokor. Síce sme vybavili iný dátum, ale už drahšie a museli sme si aj dosť doplatiť a navyše nám aj prepadlo ubytovanie, kde sme malirezervsciu to sa nedalo už stornovať . Proste sa niekedy také veci stávajú...