Dovolenka letecky s 10 mesačným krpcom

saska.t
8. jún 2014

Ahoj kocky,kedze som nikdy neabsolvovala dovolenku s tak malym krpcom,potrebujem Vase skusenosti.
Mozno budem mat divne otazky,ale naozaj netusim ako to funguje 😀
Potrebujem brat autosedacku do lietadla? ak nie mala moze ostat sediet na mne cely let alebo?
je nutne brat kocik? my sa vätsinou nosime v nosici a tam moze predsa po piesku stvornozkovat...
Dostanem kupit plienky,vyzivky na dovolenke,ci to mam tahat so sebou?
Mali ste niektore problemy pri detoch s uskami pocas letu?
Na upresnenie,letime na Zakhyntos do 5 hviezdickoveho hotela All inclusive,predpokladam,ze by som tam mohla dostat aj stolicku na papanie,urcite tam bude aj cast stravy vhodna pre malu,ale Problem je s konzistenciou,mala urcite nezje kusky a mixer brat nemienim 😅 preto tie vyzivky,inak sa dojcime,takze aspon s mliekom Problem nebude 😎
Dufam,ze som vas moc nevycerpala a date mi dobre rady,vopred dakujem... 😉

ervenka
8. jún 2014

@saska.t S akou tel. spolocnostou letite?

saska.t
autor
8. jún 2014

@ervenka seneca tours

ervenka
8. jún 2014

@saska.t info o lietani s babom vam mali dat priamo seneca. Ale vo vseobecnosti plati,ze dieta do 2 rokoch sedi na kolenach jedneho z rodicov. Ten dostane speci predlzene pasy- zapne sa spolu s dietatom. (Dieta NEMA narok na vlastne sedadlo v lietadle, ak je ta moznost, tak iba za poplatok.) Autosedacka nie je teda nevyhnutna. Kocik by som zobrala so sebou na dovolenku. Lahko zlozitelny, aby nevazil vela a hlavne, aby ti nebolo luto, ak sa pocas manipulacie= hodenia do lietadla poskodi. Na niektorych letiskach davaju kociky velmi citlivo, inde ho kruto hodia. Predpokladam,ze v 5* hoteli kupite vsetko, detske stolicka by mala byt zamozrejmostou. Zobrala by som si rezervu plienok so sebou do prirucnej tasky, vlhke utierky, taktiez porciu jedla, lebo nikde nevies co sa stane na letisku. Nezabudni oblubene hracky- v podstate by som sa zbalila do prirucnej asi tak ako ked sa ide na vilet. Nas drobec nemal problemy s uskami, v lekarni sme mu kupili speci stupliky do usiek. Raz sme leteli, ked mal zacinajuci zapal ucha, mal aj ATB a speci kvapky na znicitlivenie usiek. Ozaj, nezabudni zobrat aj hracku, s ktorou normalne mala spinka.

saska.t
autor
8. jún 2014

@ervenka no instrukcie este nedosli dojdu az 10 dni pred odletom,nezijem na SK takze si ich precitam az v Bratislave... Dakujem za info,nejak tak som si to aj predstavovala,jasne prirucnu tasku beriem so vsetkym,na detsku vyzivu som sa pytala a nevedeli mi to v cestovke povedat,ci sa tam nachadza aj nejaky obchod s detskou vyzivou v blizkom okoli,takze to asi zoberiem so sebou,este som rozmyslala,ze by mozno stalo za to napisat mail priamo do hotela,musim kuknut nejaky kontakt...

ervenka
8. jún 2014

@saska.t myslim si,ze na poziadanie by vam mohli v hoteli jedlo pre malu aj rozmixovat, pri najhorsom budes musiet vidlickou roztlacit. 😉

lilysk
8. jún 2014

@saska.t
ahoj
Dieta do 2 r .sedi na mame aj je priputane o mamu pocas letu ,takze autosedacku ani nic take nepotrebujes .Ak si zvyknuta nosit malu a kocik nepouzivas tak ti bude len na ostaru - sice ja som sa raz tak celkom slusne ,,odrbala ,, lebo som mala manducu na dovolenke a tak som sa spalila na ramenach ,ze som potom plakala za kocikom ...tiez mala moze spat v kociku na plazi ...celkom prakticka vec nakoniec ten kcik 🙂)Co sa tyka obchodov na Zakyntose tu ich mas - je tam aj detsky obchod urcite maju vyzivky a plienky - tam normalne ziju aj ludia niekde musia nakupovat tak tam kupis vsetko aj v potravinach ako vsade
http://www.virtualzakynthos.gr/zakynthos-town/s...
Pokial ma cumel ,alebo flasku tam dietatu treba dat pri vzlete a pristavani kvoli uskam - inak by to nemal byt problem ...pokial kojis treba kojit 🙂))
Ja uz som bola aj v hoteli kde ma pustili do kuchyne a normalne som si tam navarila kasu aj mrkvu aj som mixovala ,takze ked urobis ocka tak ani to nie je problem - hlavne v grecku tam maju celkom dobry pristup 🙂)

lilysk
8. jún 2014

@saska.t Inak v grecku maju dost vela veci pre deti -plienky ,stravu ...v lekarni 🙂
Tu mas lekarne na zakyntose 🙂
http://www.virtualzakynthos.gr/zakynthos-town/p...

saska.t
autor
9. jún 2014

@lilysk velka vdaka za info,tiez si myslim,zeby nemal byt Problem vsetko tam kupit,len dufam,ze v blizkom okoli, precestovala som polku sveta,ale bez deti,takze taketo veci som si nikdy nevsimala.... 😀

lilysk
9. jún 2014

@saska.t Neboj urcite najdes vsetko :_)
Prajem peknu dovolenku .