Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dovolenka na Balatone

evakovacova
1. júl 2016

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či by ste mi vedeli poradiť nejaké miesta na Balatone, kam sa dá isť s deťmi... najlepšie nejaké už odskúšané aj s kontaktom... Ďakujem ;)

jancazvalova
1. júl 2016

Aj ja by som velmi rada pocula vase nazory a rady kde je dobre ist na Balatone, taktiez sa tam chystame🙂

lilu74
1. júl 2016

na balatone su 2 vychytene casti - siofok - pre mladych, kde su zabavy, diskoteky, bary do rana🙂 a fured, ktory je pokojnejsi, skor pre deti s rodinami, su tam promenady, krasne namestie, pristav, moznost lodkovat sa, prejst lodou na druhu stranu balatonu, su tam aj kupaliska s plnou vybavenostou, vstup do balatonu je pozvolny, dlho je len pieskova plaz, cize sa vo vode "vymocia" aj deticky🙂a komu nevyhovuje kupat sa v jazere, su k dispozicii bazeny bud hotelove alebo na kupalisku, je to tam za posledne roky krasne vybudovane a nie je to daleko🙂na nete je plno chat, hotelov, apartmanov a penzionov, ale su uz vacsinou v tomto case plne obsadene, ale skuste urcite sa nieco najde ja balaton len odporucam🙂

evakovacova
autor
1. júl 2016

@lilu74 Ďakujem vám veľmi pekne :D hádam ešte niečo nájdeme... ;)

tortelinka
1. júl 2016

@evakovacova my sme boli v siofoku, super bolo

prevenar
1. júl 2016

urcite bezpecnejsie a lacnejsie ako Turecko 😉

kajca84
1. júl 2016

@evakovacova my chodíme kazdy rok,najcastejsie Sme ubytovaní v Balatonalmádi,odtial chodíme do Balatonfüred,Alsóörs,Tihany nesmieme vynechat,nádherny vyhlad a vynikajúca zmrzlina.Ja si myslím,ze kúpaliská sú dobré aj pre deti,majú aj ihriská.
Tu je kopec ubytovaní,urcite bude este nieco volné