Dovolenka na Čiernej Hore

fialoocka
14. apr 2013

Dovolenka v Čiernej Hore....tento rok by sme chceli dovolenku v Chorvátsku vymeniť za dovolenku na Čiernej Hore...máte skusenosti s hľadaním ubytovania v apartmáne blízko mora? A ktorú oblasť by ste mi odporučili?

emita
2. júl 2015

@adikad autobusom.cesta tam asi 25 hodin, lebo v Nemecku zacali prazdniny a vsetci Albanci cestovali domov, tak na hranici sme stali 4 hodiny. Necestovat 1.8.!!!

adikad
2. júl 2015

@lusiena uf, my mame 3,5 rocneho,no skusame nieco na 1 noc zohnat v HR, lebo si neviem predstavit taku dlhu trasu.

lusiena
2. júl 2015

@adikad autom sa to dá absolvovať oveľa rýchlejšie a drobec v aute cez noc dosť pospí... kratšie je to cez Maďarsko a Srbsko, tak šli jedným autom dva páry, čo boli s nami v zájazde...

adikad
2. júl 2015

@emita pobyt mame od 12.7.-19.7. 🙂

lusiena
2. júl 2015

@emita tak my sme mali šťastie, hranice sme prešli za 15 minút... 🙂

dynnora
2. júl 2015

My chodíme autobusom a cesta trvá 23 hodín. A vraj cez Srbsko to je ozaj kratšie.

lusiena
2. júl 2015

@adikad pozerala som mapy.sk, z PP do Pogorice je to 1002km a 14 hodín cesty, Bečiči ani Budvu nechcelo nájsť... 🙂 ale odtiaľ to bude max. do 100km...

adikad
2. júl 2015

@lusiena aj ja som pozerala,je to necelych 1200km,no uvidime.

emai
2. júl 2015

by sme boli v roku 2013. bolo super, teplo. cesta autom hrozna 19 hod. cez srbsko, su tam obmedzenia, 40 km rychlost, cesta tak ako u nas polna /ale stalo to zato videli sme krasne veci/ cez chorvatsko 17hod. Boli sme v Budve

lusiena
2. júl 2015

@emai tak, najlepšia je osobná skúsenosť... 🙂

emai
2. júl 2015

@lusiena ja sa nemozem stazovat na ciernu horu, piesocna plaz, ceny ako u nas, hlavne teplo, teple more len ta cesta bola dost narocna

adikad
2. júl 2015

@lusiena pozeram,ze si tiez z Popradu 🙂

lusiena
2. júl 2015

@emai my sme si ČH užili neskutočne, kedykoľvek by sme sa tam vrátili a raz sa určite vrátime, ale už autom... 😀

lusiena
2. júl 2015

@adikad ... 🙂 áno... 🙂

montemarija
26. jan 2017

dobry den. Som zo slovenska a v Čiernej Hore posobím už 3 roky, tak tiež poskytujem ubytovanie....ak by ste chceli pomoc a poradiť kľudne ma kontaktujte. Rada pomožem, ubytujem a prevediem 🙂
kludne si pozrite stránku a píšte- www.montemaria.sk a sme aj na fb

erika5025
1. jún 2017

@emita ahoj.pozerala som aj ja na tu vilu tropico.ako ste boli spokojny s ubytovanim lebo citam vseliake recenzie na ubytovanie.je to blizsko plaze ci dalej.dakujem

emita
1. jún 2017

@erika5025 my sme boli spokojní, kľudne by sme sa vrátili. Stravovanie nám tiež vyhovovalo. Od pláže je to ďalej. Najbližšie je mestská pláž, ale tam sme boli len prvý a posledný deň. Skôr sme chodili na pláž Mogren (20 min. asi), alebo loďkou na ostrov oproti. Lístok stál asi 2€ a deti asi neplatili. Už veľmi nepamätám tie ceny a vzdialenosti 🙂 ale bola to krásna dovolenka 🙂

ririan
29. jún 2018

@lusiena ahoj, viem že tento príspevok je už starý, ale zaujíma ma aká bola pláž pred hotelom, či piesok alebo kameň, aký vstup do vody, alebo ak máš foto budem vďačná, ďakujem

danielagre
4. jan 2019

@lusiena My uvažujeme Slovenska Plaza toho roku, koľko je cca metrov na pláž? Je pravda že závisí od vilky kde ste ubytovaní? A ešte čosi - pani v CK mi písala, že sú tam oddelené izby...spálňa plus spanie pre dcérku v obývačke, tak? :D dakujem

lusiena
5. jan 2019

@danielagre ahoj. Vzdialenosť na pláž naozaj závisí od polohy vilky, od vilky prechádzaš cez malý park ku bazénom a reštike, potom je ešte cez pešie korzo, len sú stánky a potom je pláž. Ale nie je to asi viac ako 300m dokopy... Izby sú rôzne, my sme mali jednu spoločnú, kde boli tri plnohodnotné postele, žiadna prístelka...